Resident Evil 6 | Xbox 360

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
دوستان من بازی رو با شخصیت لئون شروع کردم و حالت آماتور هم گذاشتم ، توی شروع بازی چند تا گزینه نمایش داده میشه که یکیشون infinite ammo هست و من اونو allowed زدم و فکر میکردم تیر بینهایت باشه که نبود .
کلا این گزینه برای چیه ؟

کسی نمیتونه راهنمایی کنه ؟

B@hr@m

کاربر سایت
Oct 5, 2012
20
نام
بهرام
بچه ها من میخوام برنر مکس بگیرم, منتهی یه جایی میگفت دی وی دی 2 رو لازم نیست بگیری و هزینه اضافی بدی ,چون توش زبون های مختلف هست فقط .

به نظرتون باهاس چی کار کنم

این بنده خدا راست میگفته یا چرند گفته؟

ash!ash

کاربر سایت
Jun 13, 2012
237
اسلحه رو باید از بخش لیون حذف می کردند

لنگ های لیون اندازه 10 تا تیر دیمیج می ده، حرکاتی هم می ره که در WWE Cage هم نایابه

D joKeR

کاربر سایت
Oct 18, 2009
152
بازی اویل که من گرفتم اجرا نمیشه و ارور دیسک انریدیبل میده!
دستگاه ال تی 3 هستش و ورزژن هم 2.0.15اپدیت دستگاه هستش.
کاره خاصی باید انجام بدم تا بازی اجرا بشه؟

ahmad mashti

کاربر سایت
May 27, 2011
265
نام
احمد رضا
دوستان ، در مورد بینهایت کردن تیر:
اول باید هر چهار سناریو رو تموم کنین ، بعد از اون تو قسمت اسکیل گزینه های بینهایت کردن تیر هر کلاس باز میشه ، مثل sniper , shotgun و ...
با داشتن پوینت کافی میتونین اونا رو باز کنین که هر کدوم دور و ور 90,000 تا میخواد ...
توضیح در مورد اسکیل ها هم که تو خود بازی هست ، خیلی انگلیسیش سنگین نیست .
من خودم defence , firearm و melee رو انتخاب کردم و لولشون رو بردم بالا ...

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,821
نام
مرتضی
اینقدر بخش کریس چرند و مضخرف بود که کلا از ادامه اش منصرف شدم حالا میفهمم چرا اینقد کم بهش امتیاز دادن

amirgolo

کاربر سایت
Jun 3, 2009
450
نام
امیرعلی
به عنوان یک رزیدنت اویل افتضاح به تمام معنا....
مخصوصا بخش کریس...که کاملا زیره سوال برد....
در کل 1 اونم بخاطر زحمتی که کشیدن...
اگر رزیدنت حساب نشه
6.9

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
نظرم در مورد بازی تا اینجا که بازی کردم:
بازی از سه بخش تشکیل شده با داستان متفاوت و موازی و البته گیم پلی متفاوت
بخش leon بهترین بخش بازی هست اتفاقا با وجود اینکه اکشن کمتری نسبت به بقیه داره فان ترین بخش بازی هست که این مسئله خودش یه مثال خیلی روشن در مورد این هست که صرفا اکشن بودن بازی باعث هیجان انگیز شدن بازی و گیم پلی درگیر کننده نمیشه.
امتیاز کلی من به بازی:
گرافیک 9.5
بعضی صحنه ها خارق العاده هستن کاراکتر مدلها عالی هستن و جزئیات بالایی دارن ولی کیفیت تکسچرها پائین هست مخصوصا برای کسایی که به جای HDTV روی مانیتور بازی میکنن... در مورد HDTV اگر تی وی و بازیو از منوی display خوب کالیبره کنید مشکل تکسچرها به حداقل میرسه مخصوصا روی پلاسما تی وی و CRT TV ها جزئیات با عمق رنگ مشکی با تعادل خوبی تنظیم میشن و بازی همون چیزی دیده میشه که مورد نظر سازنده ها بوده.
صدا گذاری 9
گیم پلی بسته به قسمتهای مختلف بازی متغیره برای قسمت لئون 8
برای کریس 7
برای جیک 5
داستان مجموعا
7
امتیاز کلی
7
ولی اگر بازی فقط بخش لئون بود و همونو ادامه میدادن 8.5 تا 9 خیلی راحت برای بازی برازنده بود هر چند...
نکته: من بازی رو روی مد pro بازی کردم روی مد pro بخش لئون کاملا نفس گیر هست و میشه یه جورایی اویل حسابش کرد!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر