Resident Evil 6 | Xbox 360

.sandman.

کاربر سایت
Aug 27, 2012
603
نام
Armin
بازی همه چیزش برای من خوبه وقابل قبوله وخیلی هم باش حال میکنم و اصلا هم به گرافیکش کاری ندارم.
تنها چیزهایی که تو بازی برای من خوش آیند نبود وجود جیک و باگ بود.
امتیاز من به این بازی:8/5
(کاملا سلیقه ای بود این نظر)
موفق باشید

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
فکر کنم دوستانی که میان به بازی 8 و 9 میدن اولین ایول عمرشونه که دارن بازی میکنن/:)
واقعا درک نمیکنم این بازی چیش همچین امتیازایی داره ؟؟؟
به همتون پیشنهاد میکنم بازی SLENDER رو برای PC دانلود کنین و بازی کنین . بازی فوق العاده ساده ایه و حجمش حدود 100 مگه اما واقعا میترسونه آدمو
سازنده های ایول برن یه ذره از این بازی یاد بگیرن

( منظورم شخص خاصی نیست و قصد توهین به کسیو نداشتم . نظر همه هم محترمه اما واقعا حرصم در اومد وقتی بعضی از کامنتارو میخوندم:d )

Amir Gamer2009

کاربر سایت
Sep 4, 2009
328
نام
امیر
من کلا همه اویلها رو بازی کردم از اویل 1 تا همین اویل 6
ولی این نسخه آخر واقعا نا امید کننده است
خیلی منتظر این نسخه بودم ولی اصلا فکر نمیکردم اینجوری باشه
اگه اسم این بازی چیزی بود نمره خوبی بهش میدادم ولی برای بازی به اسم اویل بیشتر از 5 بهش نمیدم
من با کریس که بازی میکنم انگار دارم cod بازی میکنم
زامبیها با تانک و تفنگ بهم حمله میکنن
خیلی نا امید شدم
اویلهای قبلی رو یکبار که تموم میکردم تازه یه هیجانی پیدا میکردم که با درجه سختی بیشتر برم تموم کنم
ولی این نسخه دیگه حوصله تموم کردن بار اول هم ندارم
حیف این همه انتظار

fable7/5

کاربر سایت
Jun 19, 2011
119
اکشن محض .نه ترسی نه استرسی اصلا هیچ! پیشنهاد میدم سازنده هاش با اینفینیتی بریزن رو هم واسه ساخت کال اف دیوتی بعدی!

doosam_2008

کاربر سایت
Sep 14, 2008
98
چه گیری دادید به بازی این بازی رو با بازیها قدیم این سری مقایسه نگنید فرز کنید یک ip جدید بازی میکنید حالشو ببرید بنظر من بازی عالی طراحی شده دارایه نو اوری زیاد هستش به شرتی که با RE قدیمی مقایسه نکنید

aminxxx

کاربر سایت
Jan 10, 2009
1,002
نام
ramin
یه رایت زدم از روش توی این بازار dvd قسمت لیون رو رفتم دادم مشتری بردش اصلا ارزش نداره گند زدن با این بازی سازیشون کسایی که نخریدن اصلا پولشونو حروم نکنند بجاش هنوز دارکسایدر بگیرن خیلی بهتر
فقط میتونم بگم یک گند به تمام عیار زامبیاش همه دان کاراته دارن

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
من همه رزیدنت هارو از نوجوونی بازی کردم
قبول دارم اون سه سری اول ترس بیشتری به آدم میداد چون اولا سنمون کمتر بود دوما تو سبک خودش یه جور نوآوری بود
شاید فکرمیکردیم زامبی واقعا وجود داره
من این بازی رو فعلا دارم با سناریو لئون میرم و به نظرم خوب بوده
ترسش کمتره چون این دختره همش با ماست که این قضیه دو نفر بودن از سری پنج شروع شد
اما محیطش واقعا قشنگه تو مایه های سه سری اول توی شهر...
گرافیکشم خوبه..
فقط یه کم بیشتر میتونستن رو گیم پلی کار کنن تا از کاراکترها خلاقیت بیشتری ببینیم

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
فکر کنم دوستانی که میان به بازی 8 و 9 میدن اولین ایول عمرشونه که دارن بازی میکنن/:)
واقعا درک نمیکنم این بازی چیش همچین امتیازایی داره ؟؟؟
به همتون پیشنهاد میکنم بازی SLENDER رو برای PC دانلود کنین و بازی کنین . بازی فوق العاده ساده ایه و حجمش حدود 100 مگه اما واقعا میترسونه آدمو
سازنده های ایول برن یه ذره از این بازی یاد بگیرن

( منظورم شخص خاصی نیست و قصد توهین به کسیو نداشتم . نظر همه هم محترمه اما واقعا حرصم در اومد وقتی بعضی از کامنتارو میخوندم:d )

کلا یه چیزی وجود داره به اسم سلیقه شخصی که باید بهش احترام گذاشته بشه.

titanium833

کاربر سایت
Feb 22, 2007
50
از ده نمره بهش 4 میدم ، اونم بیشتر برا شخصیت و پرسونالیتی خودش بود !!!
ولی خداعیش چیز چرتی بود ، من اویل 3 رو بیش از ده بار تموم کردم ، محشر بود..تمام لذت بازی به حل کردن معما ها و لوح پیدا کردن ها و ترکیب آیتم ها و ...بود..متاسفم برای اون سازنده های احمقی که شاهکار رزیدنت اویل رو تبدیل کردند به یک بازی سبک "بکش برو جلو" !!!

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
خوب منم بازی رو انجام دادم.
باید بگم که از بازی بسیار خوشم اومد واقعا دلیل این همه ایراد گرفتن رو نمیفهمم و نمیدونم چرا با 3 شماره ی اول مقایسش میکنید؟؟بازی در نوع خودش بسیار عالیه!!گرافیک و گیم پلی هم بسیار خوب کار شدن من هنوز خیلی بازی نکردم ولی تا اینجا که رفتم خیلی خوب بوده یک مشکلی هم که دیدم اینه که یه بار اروم میره یه بار میدوه!!کلا اعصبمون رو ریخته بهم :D

reach usa

کاربر سایت
Dec 28, 2009
1,209
نام
hassan
اصلا ترس بخوره تو سرش! بازی گیم پلی افتضاحی هم داره گرافیک که چه عرض کنم بعضی از بافتها واقعا فاجعه است

LIP SINC در حد :-&
کپکام خوب داره با احساسات گیمرها بازی میکنه! چقدر انتظار بازی رو بکش آخرش هم زرشک

aminxxx

کاربر سایت
Jan 10, 2009
1,002
نام
ramin
خوب منم بازی رو انجام دادم.
باید بگم که از بازی بسیار خوشم اومد واقعا دلیل این همه ایراد گرفتن رو نمیفهمم و نمیدونم چرا با 3 شماره ی اول مقایسش میکنید؟؟بازی در نوع خودش بسیار عالیه!!گرافیک و گیم پلی هم بسیار خوب کار شدن من هنوز خیلی بازی نکردم ولی تا اینجا که رفتم خیلی خوب بوده یک مشکلی هم که دیدم اینه که یه بار اروم میره یه بار میدوه!!کلا اعصبمون رو ریخته بهم :D
خب به این میگن کانفوزینگ دیگه که گیماسپات اشاره کرده
روی گرافیک بحث نمیکنم افت فریم فاحش همچیو میگه
ولی گیم پلیش واقعا مزخرف بود بااون دوربین ****
درکل چرت بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر