Resident Evil 6 | Xbox 360

Miilad

کاربر سایت
Mar 14, 2010
164
نام
دانیال حافظیان
بازی رو تا اخرش با داداشم اسپلیت اسکرین افلاین رفتم اونوقت میگی نداره ؟:d

جان من ؟

ینی اگه داشته باشه یدونه شاز ایرانسل بیست هزار تومانی مژدگانی میفرستم واست... جلوی اینهمه عاقل و بالغ بازی سنتری هم قول میدم ... داره ؟

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
47627589141676743156.jpg

04334219198039958210.jpg

48143592075789766960.jpg

ahmad mashti

کاربر سایت
May 27, 2011
265
نام
احمد رضا
از دوستان تخریب گر کمال تشکر رو دارم ....
با یه ذهنیت فوق العاده منفی رفتم سراغ گیم و واسه همینم کلی دارم باهاش حال میکنم...
در یک کلام عالی کار شده ... هر سناریو جو و یه جورایی گیم پلی خاص خودش رو داره ... حال و هوای چپتر کریس مشابه اویل 5 و ماله لیون هم شبیه به اویل 4 هستش ... هنوز اون یکی رو نرفتم ....
ولی یه نکته ای که هست من هیچوقت از اول رو گرافیک این بازی حساب باز نکرده بودم و اصلا هم برام مهم نبود ... چون این بدبختا مثل کرایتک تو بوق نکردن که میخوایم گرافیکو بترکونیم که حالا ما توقع زیادی داشته باشیم ... همینم که هست بسه ...
دوستانی هم که میگن ارزش داره یا نه : توقعات گرافیکی رو بیارین پایین و لذتشو ببرین

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
بالاخره بخش لیانو تموم کردم .بازی فراز نشیب زیادی تا آخرش داشت.اصلا ترسناک نبود ولی بعضی بخش های بازی جالب و هیجانی بود و حال کردم.البته خیلی این بخش ها کم بود.ر مورد گرافیگ هم انتظارات منو برآورده کرد با توجه به بازیهای دیگه کپکام
.این غول آخر دیگه شورشو در آورد.واقعا خسته شدم آخرای بازی.باید 3 یا 4 دفع غولو میزدی البته از وسکر تو شماره 5 بهتر بود
به نظر من بازی نمره 8 حقشه البته بخش کریس و جیک و ادا رونرفتم.ولی بازم بازی لحظات خوب داشت هر چند به شماره 4 نمیرسه.

ArAg

کاربر سایت
Jul 9, 2008
471
نام
Armin
split که داره فقط بدیش اینه وقتی split میکنی یه مقدار از صفحه سیاه میشه!!!حتی من که تو tv بازی میکنم هم کوچیکه و چیزی دیده نمیشه زیاد :D

شارژه چی شد راستی؟:))

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
یکی جواب این دوست ما رو بده

اسپلیت اسکرین فقط آنلاین داره...به صورت آفلاین نداره.

تو قبلی وقتی وارد بازی می شدین، با دسته دوم دکمه Start رو میزدیم و بازی به حالت SplitScreen می رفت. فک کنم اینم همینطوری باشه. (در داخل خود گیمپلی دسته دوم باید Start اش زده بشه!)

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
بعد از تموم کردن قسمت داستانی لیون باید بگم بازی حتی طراحی مرحله ام نداشت و از این نظر در مقابل نسخه ی چهار شبیه یه جوک بی مزست کلا این بازیو به هیچ کس پیشنهاد نمیکنم چنتا خیابون بسته چنتا خونه چنتا زامبی احمق چند تا غول ازلکی بزرگ که نشد بازی هیچ مکانیزم خاص و جذابیم تو بازی وجود نداره که سرگرم کننده باشه زامبی بکش و تو مراحل تکراری یکنواخت و شبیه به هم جلو برو نهایت چیزیه که این بازی به شما میده همینه
باور کنید اگه متای بازی بالای 8 شد به خاطر اسم RE اعتبارش و پول کپکام اگه متای این بالای 8 بشه تو حق خیلی از بازیا نامردی شده

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,075
نام
M o h A M a d
بعد از تموم کردن قسمت داستانی لیون باید بگم بازی حتی طراحی مرحله ام نداشت و از این نظر در مقابل نسخه ی چهار شبیه یه جوک بی مزست کلا این بازیو به هیچ کس پیشنهاد نمیکنم چنتا خیابون بسته چنتا خونه چنتا زامبی احمق چند تا غول ازلکی بزرگ که نشد بازی هیچ مکانیزم خاص و جذابیم تو بازی وجود نداره که سرگرم کننده باشه زامبی بکش و تو مراحل تکراری یکنواخت و شبیه به هم جلو برو نهایت چیزیه که این بازی به شما میده همینه
باور کنید اگه متای بازی بالای 8 شد به خاطر اسم RE اعتبارش و پول کپکام اگه متای این بالای 8 بشه تو حق خیلی از بازیا نامردی شده

دوست عزیز نظراتی که شما و سایر دوستان راجب بازی میدین خوبه ولی دیگه قرار نیست با جو منفی دادن و پیشنهاد دادن برای نخریدن بازی به بقیه این اجبار رو بزارید پشت سر دوستان که نخرن و بازی نکنن....شما دوست نداری و خوشت نیومده ولی قرار نیست که همه مثل شما فکر کنن...

درکل دوستان اگر نظر میدن چه منفی و چه مثبت بهتره دیگه در ادامه جملات : دوستان نخرید یا بازی نکنید یا ... نگید که فکر نمیکنم برای کسی که هنوز بازی رو به چشم خودش هم ندیده کار درست و پسندیده ای باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر