Resident Evil 6 | Xbox 360

rsoft

کاربر سایت
Sep 14, 2007
1,008
نام
reza
دوستان منم یه نیم ساعتی بازی کردم...بازی واقعاااا قشنگه..یعنی هرچی بگم کم گفتم...گیم پلی واقعا روون و خوب کار شده و گرافیک خیره کنندست! فقط وجود تیر بی نهایت یکم بازی رو ضایع کرده که البته اصلا مشکلی نیست چون به راحتی off میکنیم و بازی میکنیم..(البته بازم تیر همینجور ریخته رو زمین ;))
دیسک دوم هم فقط زبان های دیگه و زیر نویسشون هست..پس اصلا بدرد ما نمیخوره !

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,076
نام
M o h A M a d
اقا با این نظرات به شدت متفاوت دوستان آخر ما نفهمیدیم قسم روباه رو باور کنیم یا دم خروس ؟ :-/

جواب : وقتی سی دی بازی رو فردا خریدم جواب این سوال مشخص میشه. :d

hitman rocker

کاربر سایت
Apr 19, 2008
718
نام
arash
دقیقا کلا مزه ایول به همین سخت بودنش هست باید جون بکنی تا فقط یه تیر یا یه جون پیدا کنی :D

داداش بازی به بی تیری و شرایط سخت معروف ـه!
این که شما همش باید فرار کنی و اگر تیر گیر آوردی هم ذخیره کنی تا تو Boss Fight دچار مشکل نشی ارزش رزیدن ایول رو بالا برده بود!
الان هر کی میاد جلو می‌ترکونیش دیگه! نه ترسی و نه هیجانی!!!
خب حرفی ندارم :D می گم راحت میشه آف کنی!!!!!!!

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,882
درستش کردم.
تا این جا که بازی کردم کل بازی همون دو دمویی بود که عرضه شده.البته بخش لیان.هیچ فرقی با دمو ها نداره و حتی باگ های اون دمو ها هم این جا هست.از جمله دویدن خودکار در بعضی مواقع.بر خلاف شماره های قبلی که شروعی آروم داشت و کمکم تند میشد این شماره اینجوری نیست.واقعا عذاب آوره که همون دمو رو بازی کرد

اقا من که در این مورد مطمئن بودم الان گفتی خیالم راحت شد کپکام تو دو3 ماه چجوری میخواست اون دموی افتضاح رو پالیش کنه معلوم بود نمیتونن و میخوان سر تشو هم بیارن بازی ریلیز شه فقط.
الان هم با خیال راحت همون بوردرلندز2 رو که فوق العادست ادامه میدم.

amin_irt

کاربر سایت
Jun 4, 2009
1,510
نام
ali
الان همه دارن بازی رو بادیسک دوم میفروشن چه جوری یه دیسکشو تهیه کنیم(اگه واقعا چیز خاصی نداره) ؟؟؟بگیم نمیخواهیم اون به این فروشنده های با انصاف ایرانی ..........

lp.love

کاربر سایت
Jun 3, 2009
406
نام
M@M
سلام
دوستان عزیز بگن این بازی ارزش گرفتن داره یا نه؟در حد و اندازه 4 هست؟یا دیگه نهایتا خیلی داغون باشه در حد 5هست؟(اینم میدونم که دشمنای ای سری همون زامبیای عزیز هستن):d

amirsaman2

کاربر سایت
Feb 17, 2008
639
نام
سامان
سلام
دوستان عزیز بگن این بازی ارزش گرفتن داره یا نه؟در حد و اندازه 4 هست؟یا دیگه نهایتا خیلی داغون باشه در حد 5هست؟(اینم میدونم که دشمنای ای سری همون زامبیای عزیز هستن):d
سواله منم همینه
از 4 بهتر هست یا نه؟

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
بچه ها این بازیو با شماره 4 مقایسه نکنید . 4 پیش این شاهکاره !!
این بیشتر به کال آف دیوتی شباهت داره تا رزیدنت ایول :|

ArAg

کاربر سایت
Jul 9, 2008
471
نام
Armin
خدایی به عنوان RE نه ولی به عنوان یه بازی جدید واقعا بازی قشنگیه من که کلی حال کردم با بازی!داستان خیلی خوب و درگیر کننده ای داره دشمنا یکمی گیجن و تقریبا راحت کشته میشن....فقط خیلی طولانیه احساس میکنم!با leon دوتا چپتر رفتم نزدیک 5ساعت طول کشید حالا هرسه کاراکتر که هرکدوم 5تا چپتر دارن رو بخوای بری دیگه خیلی زیاد میشه:D فعلا borderlands رو میریم زودتر تموم شه بعد این!:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر