Resident Evil 6 | Xbox 360

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
تیرو بی نهایت کرد؟؟؟؟؟مگه میشه چنین چیزی؟؟؟اشتباه فهمیدی داداش
الان برات عکس میگیرم میزارم
اینم عکس:
41542539396080784306.jpg

آخرین ویرایش:

aria gamer

کاربر سایت
Feb 7, 2012
38
بهرام عکسی معلوم نیست
الان درست شد

---------- نوشته در 06:58 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:53 PM ارسال شده بود ----------

چقدر ضایعست واقعا

---------- نوشته در 07:00 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:58 PM ارسال شده بود ----------

خوش به حالت که گرفتی احتمالا ما PS3 بازها باید یه 200 تومانی شنبه برای این بازی بدیم

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
بهرام عکسی معلوم نیست
درستش کردم.
تا این جا که بازی کردم کل بازی همون دو دمویی بود که عرضه شده.البته بخش لیان.هیچ فرقی با دمو ها نداره و حتی باگ های اون دمو ها هم این جا هست.از جمله دویدن خودکار در بعضی مواقع.بر خلاف شماره های قبلی که شروعی آروم داشت و کمکم تند میشد این شماره اینجوری نیست.واقعا عذاب آوره که همون دمو رو بازی کرد

aria gamer

کاربر سایت
Feb 7, 2012
38
درستش کردم.
تا این جا که بازی کردم کل بازی همون دو دمویی بود که عرضه شده.البته بخش لیان.هیچ فرقی با دمو ها نداره و حتی باگ های اون دمو ها هم این جا هست.از جمله دویدن خودکار در بعضی مواقع.بر خلاف شماره های قبلی که شروعی آروم داشت و کمکم تند میشد این شماره اینجوری نیست.واقعا عذاب آوره که همون دمو رو بازی کرد

دموش که زیاد نیست !!!سر هم نیم ساعتم نمیشه

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
دموش که زیاد نیست !!!سر هم نیم ساعتم نمیشه
نه دیگه دو تا دمو بود دموی اول مخصوص کسایی که dragon s dogma رو پیش خرید کرده بودند(البته رو xbox میشد بدون پیش خرید و دانلود با pc هم بازیش کرد)و دموی دوم هم که برای همه

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
داداش برات چه فرقی داره؟؟؟ تو آف کن تیر بی نهایت!!!!! اگه اینجوری که تو می گی فقط یه دیفیکالتی واسه بازی بزارن !!!
داداش بازی به بی تیری و شرایط سخت معروف ـه!
این که شما همش باید فرار کنی و اگر تیر گیر آوردی هم ذخیره کنی تا تو Boss Fight دچار مشکل نشی ارزش رزیدن ایول رو بالا برده بود!
الان هر کی میاد جلو می‌ترکونیش دیگه! نه ترسی و نه هیجانی!!!

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
داداش بازی به بی تیری و شرایط سخت معروف ـه!
این که شما همش باید فرار کنی و اگر تیر گیر آوردی هم ذخیره کنی تا تو Boss Fight دچار مشکل نشی ارزش رزیدن ایول رو بالا برده بود!
الان هر کی میاد جلو می‌ترکونیش دیگه! نه ترسی و نه هیجانی!!!

دقیقا کلا مزه ایول به همین سخت بودنش هست باید جون بکنی تا فقط یه تیر یا یه جون پیدا کنی :D

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
واقعا دیگه سری رزیدنت اویل عرق شرم از سر و روش میباره.:| کلا میان یه چیزو درست کنن یه چیزه دیگه رو میزنن خراب میکنن.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
ببینم از همون اول میشه بی نهایت کرد ؟ آخه توی RE5 هم بود اما باید یه اسلحه رو کامل آپگرید میکردی بعد تیر بی نهایت رو میخریدی

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
عرض کنم خدمتتون که ...

ظاهرا ویروس جی شری رو تقریبا تبدیل به سوپر انسان کرده. البته نه یه چیزی مثل وسکر ... ولی مثل پدرش زخم هاش زود مداوا میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر