Resident Evil 6 | Xbox 360

bioshock360

کاربر سایت
Jun 9, 2012
56
سلام بر همگی دوستان
من هزار بار دیگه هم میگم این بازی resident evil نیست یه اکشنه جدیده که فقط اسم resident با خودش میکشه
شاید 8- 8.5 بگیره و بازی خوبی هم باشه اما .......................................o:-)

---------- نوشته در 01:22 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:17 PM ارسال شده بود ----------

تریلرو دانلود کردم.فقط بخش لیان قابل تحمله.بازم این لیان کجا و اون لیان re4 کجا.اون خیلی خشک تر بود و باحال تر البته این نظره منه

موافقم دیگه جوهرای سیو کم بود حذف شن نقشه هم فاتحه اش خونده شد من نمیدونم تو این فاجعه به این بزرگی تو این شهر gprs موبایل شون چه جور کار میکنه

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,077
نام
M o h A M a d

94323946092942409801.jpg

میدونم ربطی به این بازی نداره ولی جهت اطلاع میخواستم بدونم ایا کسی از دوستان اطلاع داره این پروژه به کجا رسید؟

ساخت عنوان جدید Resident Evil اینبار به صورت مستقل :

اخیرا مطلع شدیم که تیم بازی سازی روسی به نام Conflict Games Studio مشغول ساخت عنوانی از بازی معروف Resident Evil هستند ولی نه زیر نظر Capcom بلکه مستقل.

این عنوان به نام umbrella-corporation معرفی شده و از موتور گرافیکی Source بازی Half-Life 2 استفاده میکند ولی طبق گفته ی سازندگان این موتور ارتقاع پیدا کرده و در بخش نورپردازی و سایه زنی پیشرفتهایی حاصل شده.

این استودیو اعلام کرد که این بازی در مراحل ساخت است و در اطلاعیه ای خواستار کمک افرادی هستند که در زمینه های Model making ,Mapping و Script نویسی فعالیت دارند. مراحل پیشرفت طرح در حال حاظر شامل موارد زیر است:

ENGINE BASE: 56%
LEVELS: 93%
QUESTS: 23%
WEAPONS & ENEMIES: 29%
AMBIENT SOUND: 21%
SOUNDTRACK: 100%

داستان بازی تا حدود بسیار زیادی شبیه نسخه اول فیلم رزیدنت اویل است (البته بدون حضور آلیس). گروه تجسس Alpha برای تحقیق در مورد اتفاقات آزمایشگاه زیرزمینی شرکت آمبرلا در راکون سیتی عازم این منطقه میشوند و دستور دارند مغز متفکر کامپیوتر مرکزی این بخش را که Red quean نام دارد از آنجا خارج کنند. ولی مشکل اینجاست که پس از خارج کردن محفظه ی Red Quean کلیه درهای قفل شده ی آزمایشگاه که مانع خروج زامبی ها شده بود باز میشود و از اینجا کابوس درگیری با زامبی ها آغاز میشود.

دشمنان در بازی طبق گفته ی سازندگان شامل سگهای وحشی, زامبیهای مبتلا به T-Virus خواهند بود.

همچنین میتوان این بازی را به صورت مولتی پلیر تیمی بازی کرد.

هنوز تاریخ انتشاری برای این عنوان معرفی نشده و باید منتظر بود تیم سازنده ی روسی تا کجا پیش میروند. این بازی برای Windows و Mac عرضه خواهد شد.

تصاویر بیشتر از لینک زیر :

http://www.moddb.com/mods/umbrella-c...ication/images

byavarifar

کاربر سایت
Sep 7, 2007
178
نام
بابك
نميدونم كسي ديگه اي هم اين احساس رو داره يا فقط من چنين احساسي دارم، كاراكتر بازي تقريبا نصف صفحه رو ميگيره و خيلي ديد رو سخت ميكنه. مثلا شما حالت شولدر آيم re4 رو با RE6 مقايسه كنين متوجه حرفم ميشين.

alcatrez

کاربر سایت
Mar 9, 2011
593
نام
محمد
نميدونم كسي ديگه اي هم اين احساس رو داره يا فقط من چنين احساسي دارم، كاراكتر بازي تقريبا نصف صفحه رو ميگيره و خيلي ديد رو سخت ميكنه. مثلا شما حالت شولدر آيم re4 رو با RE6 مقايسه كنين متوجه حرفم ميشين.

آره میخواستن سینمایی تر بشه اینکارو کردن تو مرحله کریس خیلی رو اعصاب بود ولی باید عادت کنیم دیگه....
قسمت leon عالی بود کپ کام یه جوری بازی رو ساخته که هر سلیقه ای که هر سبکی رو بازی میکنه جذب بازی بشه RE که دیگه RE قدیم نمیشه و کپ کام هم دیگه بازی به گذشته بر نمیگردونه پس حداقل ما سعی کنیم از این بازی جدید که به اسم RE بهمون میدن خوشمون بیاد

amirhossein7

کاربر سایت
Feb 11, 2012
158
نام
hossein
سلام دوستان
خوبید ؟
این بازی اولش که شروع شد چرا
5 نفری رفتیم جلو و حمله کردیم
عنوان های قبللی که اینجور نبود درسته اصلا
اینجوری یا من اشتباهی بازی میکنم دارم ؟؟
ممنون

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
71084287737122216128.jpg

نبینم تو این 66 روز کسی آروم قرار داشته باشه ...

ما که همیشه خودمون رو واسه این عنوان کشتیم - هرکی هرچی بد گفته حالشو گرفتیم - آخرشم سازنده های گرامی حالمون رو گرفتن! :) ولی بازم پرو پرو حمایت میکنیم از بهترین عنوان زندگیمون !!! :)

شمارش معکوس برای تکرار رٌعب ٌ وحشت , بیگانگان در شهر ! ویروس T , شرکت آمبرلا , جیل ولنتاین (عشقه منه!) , آلبرت وسکر (زندس به جون خودم نباشه به جون شما :) ) و .....

RESIDENT EVIL 6

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,770
نام
مارشال
سلام دوستان
خوبید ؟
این بازی اولش که شروع شد چرا
5 نفری رفتیم جلو و حمله کردیم
عنوان های قبللی که اینجور نبود درسته اصلا
اینجوری یا من اشتباهی بازی میکنم دارم ؟؟
ممنون
شما Operation Raccoon City رو دارید بازی میکنید. اون عنوان کلا بحثش جداست و همه سعی میکنن فراموش کنن همچین چیزی ساخته شده. :-&
اینجا تاپیک Resident Evil 6 هست که هنوز نیومده. ;)
02 اکتبر = 11 مهر میاد.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,020
نام
آریا
دمو برای دانلود عموم روی لایو نمیاد نه ؟ :d
راحت با کامپیوتر دانلودش کن دیگه ! :D
فکر نکنم مشکلی هم برای اکانت و لایو و اینا پیش بیاد. البته مطمئن نیستم و شاید هم مشکل داشته باشه ! :D

hesam373

کاربر سایت
Oct 19, 2011
298
نام
حسام
من خر رو بگو رفتم دمو رو دانلود کردم گفتم چی‌ هست....اولش دیدم نوشته RE6‌ها ولی‌ فک کردم دارم COD بازی می‌کنم:))....نه شوخی‌ کردم

یه نقد کوچیک از بازی توسط خودم
بازی یه ذره پیشرفت کرده ولی‌ کلا دیگه روی پا تیر بزنی‌ نمیتونی‌ فیزیک بزنی‌ و فقط رو سر باید تیر بزنی واسه فیزیک و همچنین اینش خیلی‌ بد شد که وقتی‌ جلو رو نگه می‌داری راه نمیره بجاش میدوه و همچنین واسه برداشتن چیزهای روی زمین خمّ نمی‌شه...ولی‌ یه چیز باحال که اضافه کردن اینه که میتونی‌ بدون تیر زدن تا چند ضرب با مشت و لگد بزنی‌ و یه چیز دیگه که نظرم هیجان بازی رو از بین برده جاخالی دادنه که دیگه خودت میتونی‌ جاخالی بدی و ناگهانی بت کیلید نمید که جفت کنی‌ و همچنین دوربین بازی‌ یه ذره مزخرف شده...یعنی دیدش کمتر شده نسبت به RE4 و RE5 و یه مورد دیگه که invertory خیلی‌ مزخرف بود و بدرد جرز دیوار میخوره و اینکه تیر تا دلت بخواد بت میده و اصلا نگرانی تموم شدن خشاب نداری که این خیلی‌ بده و آخرین مورد که خیلی‌ خوبه اینه که واسه شکستن جعبه‌ها نمیخواد چاقو در بیاری بزنی‌ که تیرت هدر نره میری جلو و با لگد میشکونیشون.

و با این وضع که من میبینم دیگه خبری از سبک RE4 و Horror نیست و باید با سبک COD و Kill Everyone سر کنیم.:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر