Resident Evil 6 | PS3

retsamfo

کاربر سایت
Oct 3, 2011
180
نام
M.reza
واقعا قیمت ها سرسام اوربازیها منرومجبور کرده برم با pcزبرتیم بازی کنم چرا بعضی انقدر از اویل بد میگن من میتونم بگم که خیلیها پشت سر این بازی حرف میزن یک دقیقه بازی نکردند برای من ثابت شده که این امتیاز ها همشون الکی هستند مهم این که خودت لذت ببریرراستی کسی خبر نداره قیمت بازی ارزون شده یا نه من تا 120 پول کنار گذاشتم برای این بازی واقعا 190 برای یک بازی زیادمن اویل رو دوست دارم حتی 0هم بگیره باز من دوسش دارم به بعضی ها هم بگم که حداقل یک دقیقه بازی کنند بعد بیان بازی رو بکوبند تو بعضی از سایت ها خوندم که کاربر ها میگفتند ترس نداره باید بهشون بگی شما از ترس حرف میزنید کدومتون اویل *قبلی جزاویل 5 بازی کردید

واقعا قیمت ها سرسام اوربازیها منرومجبور کرده برم با pcزبرتیم بازی کنم چرا بعضی انقدر از اویل بد میگن من میتونم بگم که خیلیها پشت سر این بازی حرف میزن یک دقیقه بازی نکردند برای من ثابت شده که این امتیاز ها همشون الکی هستند مهم این که خودت لذت ببریرراستی کسی خبر نداره قیمت بازی ارزون شده یا نه من تا 120 پول کنار گذاشتم برای این بازی واقعا 190 برای یک بازی زیادمن اویل رو دوست دارم حتی 0هم بگیره باز من دوسش دارم به بعضی ها هم بگم که حداقل یک دقیقه بازی کنند بعد بیان بازی رو بکوبند تو بعضی از سایت ها خوندم که کاربر ها میگفتند ترس نداره باید بهشون بگی شما از ترس حرف میزنید کدومتون اویل *قبلی جزاویل 5 بازی کردید

مثل اینکه شما رزیدنت اویل های 1 و 2 و 3 رو بازی نکردی نه بنده خداهایی که می گن اویل 6 اشغاله . چون اگه بازی می کردی نمی گفتی اویل 6 خوبه!!!!!!!!!!!!!!!
resident evil 6 & ORC = Shittttttttt
resident evil 5 = casual
resident evil 4 =professional
resident evil 1 , 2 , 3 , 1Remake , CV = HARDCORE

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
منم خوشم میاد بعد میگیرمولی میگم 200 نمیارزه:-sباز یه بازی مثل مدال و ... با یه مولتی درست حسابی شاید ولی این نهبعدشم این امتیاز ها دیگه الکی هم نیست...مثلا آنچارتد الکی 10 میگیره:dیه سری ایراد داره لابد...
;کاملا با حرفتون موافقم به جز تیکه اخر من میگم این بازی قربانی هایپ شدید کپکام شد خیلی روش مانور میداد ایراد داره ولی نه اینقدر زیاد مه بهش گیم اسپات بده 4.5 من حودم یک جا شندیم منتقد گیم اسپات گفت من این بازی رو 4 ساعت بیشتر بازی نکردم تو بعضی از نفد ایرادی الکی ازش گرفتن خودم قبول دارم بازی از اصلاتش دور شد خیلی اکشنش بیشتر شدهمن 30دقیقه خونه دوستم بازیش کردمدیدم اینقدر بد نست که بهش 3یا4.5 بدی به نظرم که تو اون 30 دقیقه بازیش کردم بازی خوبی بود میگم 30 دقیقه برای نظر دادن زمان مناسبی نیست باز میگم این بازی قربانی هایپ سازنده هاش شد

---------- نوشته در 06:24 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:13 PM ارسال شده بود ----------

مثل اینکه شما رزیدنت اویل های 1 و 2 و 3 رو بازی نکردی نه بنده خداهایی که می گن اویل 6 اشغاله . چون اگه بازی می کردی نمی گفتی اویل 6 خوبه!!!!!!!!!!!!!!!resident evil 6 & ORC = Shitttttttttresident evil 5 = casualresident evil 4 =professionalresident evil 1 , 2 , 3 , 1Remake , CV = HARDCORE
من قبول دارم اویل6 اصلا ترس نداره که تو 1.2.3بود من حرف چیز دیگه من میگم امتیاز های این بازی حقش نبود برای من اویل 5 بار اول بازیش کردم دیدم بازی تو روز افتابی اتفاق میفته تعجب کردم بازی اویل 5 اون ترس که 1.2.3 من منتقل کردند رو نداشت من میگم نمیتوننداویل 6 رو مثل اویل های قبلی بسازند اگر اونجوری بسازنند شما میگفتید بازی نو اوری نمی خواد انگار بازی رو کپی کردنند از روی نسخه های قبل من دمو این بازی رو که بازی کردم خیلی از حرکاتش خوشم اومد مثل لیز خوردن

g_virus

کاربر سایت
Feb 11, 2007
353
نام
حسین
قبل از امدن بازی من :d بعد از اومدن بازی و انجام حدود 45 دقیقه از ان من =(( حالا سبک بازی : مخلوطی از heveay rain + tekken + mortal kombat + gears of war + re 4,5 + یک همراه خنگ =RE 6 که شانس اوردم اونو دانلود کردم(ارزون تر برام تموم شد) و الا باید 200 هزار تومان بابت این شاهکار کپکام پرداخت میکردم. البته همه اینا نظر شخصی منه و دوستان سریع موضع و جبهه نگیرید. نتیجه گیری : رزیدنت اویل بدون حضور استاد میکامی به جایگاهی که لایقش است نمیرسه. با تشکر

.sandman.

کاربر سایت
Aug 27, 2012
603
نام
Armin
قبل از امدن بازی من :d بعد از اومدن بازی و انجام حدود 45 دقیقه از ان من =(( حالا سبک بازی : مخلوطی از heveay rain + tekken + mortal kombat + gears of war + re 4,5 + یک همراه خنگ =RE 6 که شانس اوردم اونو دانلود کردم(ارزون تر برام تموم شد) و الا باید 200 هزار تومان بابت این شاهکار کپکام پرداخت میکردم. البته همه اینا نظر شخصی منه و دوستان سریع موضع و جبهه نگیرید. نتیجه گیری : رزیدنت اویل بدون حضور استاد میکامی به جایگاهی که لایقش است نمیرسه. با تشکر

من که قبل از بازی این شکلی بودم:dبعداز بازی بازهم این شکلی بودم:d
درکل بازی،بازیه خوبیه اما واقعا اون طور که باید شاید ظاهر نشد من باز بازی می‌کنم بعدش حتما میام اینجا یه چیزی میپرونم:d

nima_rock

کاربر سایت
Jun 11, 2008
48
نام
نيما
بچه ها من کیش هستم بازی رو جایی ندیدم بفروشه امار بدین از کجا بخرم؟ فروشگاه معتبر با سایت معتبر بدید ممنون میشم

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
از بارگاه خداوند متعال صبر و بردباری برای کسانی که بازی رو خریدند خواستارم
ی افتضاحی در حد orc با این فرق که اونجا انتظار میرفت افتضاخ بار بیاد ولی اینجا با این شدت انتطار نمیرفت! نابود کردند انصافا بازیو!

havan

کاربر سایت
Feb 11, 2012
415
سلام به طرفدارای سری رزیدنت اویل
من یه نگاهی‌ به psn انداختم هر دو (رزیدنت اویل ۲ و ۳) و به قیمت ۱۰ یورو واسه دانلوده.
کسی‌ تاحالا با پلی استیشن ۳ این دو قسمتو بازی کرده؟ آیا همون لذت گذشترو داره؟ کاملا خود ورژن پلی‌استیشن یکه؟
با تشکر

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
سلام به طرفدارای سری رزیدنت اویل
من یه نگاهی‌ به psn انداختم هر دو (رزیدنت اویل ۲ و ۳) و به قیمت ۱۰ یورو واسه دانلوده.
کسی‌ تاحالا با پلی استیشن ۳ این دو قسمتو بازی کرده؟ آیا همون لذت گذشترو داره؟ کاملا خود ورژن پلی‌استیشن یکه؟
با تشکر
والا لذتش که بستگی به خودت داره که بتونی از بازی 2 نسل پیش لذت ببری و باهاش کنار بیای یا نه.

ولی من خودم 2 و 3 رو الان رو PS3 بازی میکنم دقیقا همون نسخه ی پلی استیشن هست.

YORDA

کاربر سایت
Oct 5, 2012
139
نام
میثم
اول میخواستم اورجینال این بازی رو بخرم، لامصب تا به فکر خریدش افتادم صبر امد.خدا را صدمرتبه شکر که بابت شاهکار کپکام پول ندادم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر