Resident Evil 6 | PC

67895459035517888268.jpg

ششمین قسمت از سری بازی های بزرگ Resident Evil، امشب به طور رسمی توسط کپکام، تایید شد.

10 سال از اتفاقات راکون سیتی گذشته و رییس جمهور ایالات متحده تصمیم گرفته است حقایق پشت پرده اتفاقات راکون سیتی را بر ملا سازد تا شاید فعالیت های بایوتروریستی اخیر را محدود کند. دوست صمیمی رییس جمهور و بازمانده وقایع راکون سیتی، لیان اسکات کندی نیز در کنار رییس جمهور است. زمانی که یک حمله بایوتروریستی به محل حضور رییس جمهور رخ می دهد، لیان با یک رییس جمهور آلوده و تبدیل به زامبی شده روبرو می شود و مجبور است سخت ترین تصمیم زندگیش را بگیرد. در همین حین، کریس ردفیلد، عضو سازمان BSAA نیز به چین که خودش مورد حمله بایوتروریستی قرار گرفته است، می رسد. هیچ کشوری از این حملات و شیوع ویروس در امان نیست و یک ترس واحد، تمام جمعیت انسانی کره زمین را در بر گرفته است؛ هیچ امیدی نیست.
برای اولین بار در تاریخ این سری بازی، لیان کندی و کریس ردفیلد، در کنار هم باید علیه این تهدید بی سابقه مقابله کنند. در کنار هر کدام از این دو نفر، کاراکترهای جدیدی حضور خواهند داشت که به طُرُق متفاوتی با این داستان ترسناک دراماتیک و بی رحمانه که در سطح جهانی در حال وقوع است، ارتباط دارند.
Katsuhiko Ichii رییس بخش تحقیق و توسعه و بازاریابی جهانی کپکام گفت:" RE6 یک گام بزرگ در جهت تکامل این سری است. تیم توسعه بازی، به رهبری Hiroyuki Kobayashi به طور خستگی ناپذیر در حال کار بر روی این شماره است تا بهترین تجربه ی RE ممکن را هم از جهت بزرگی و هم کیفیت عرضه کند. ما واقعا در این مورد هیجان زده ایم و نمی توانیم برای انتشار اطلاعات بیشتر صبر کنیم."
ایشان اضافه کرد:" تیم ما از ابتدا قصد داشت تا تجربه ای همراه با روایت داستانی گیرا و بخش تک نفره و Co-op هیجان انگیز، همگی همراه با تمی ترسناک را خلق کند. ما اسم این سبک ترکیبی را "Dramatic Horror" می گذاریم و مطمئن هستیم که هم مورد استقبال فن های سری و هم افراد تازه وارد قرار خواهد گرفت."

Re6 در تاریخ 20 نوامبر سال 2012 عرضه خواهد شد.
=====
اولین تصاویر از نسخه PC:

===
ویدئوی بازی رو در صفحه ی اصلی سایت می توانید تماشا و با 3 کیفیت دانلود کنید.
Resident Evil 6 تایید شد+ اولین اطلاعات رسمی

آخرین ویرایش:

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
دو تا Trailer از نسخه PC اومده که بازی رو 30 فریم و با رزولوشن 720 اجرا شده!

New Trailer

m29464.jpg

Story Gameplay (PC) - 720p

Length: 3 Minutes 33 Seconds
FPS:30 fps
Size:186.78 MB

m29465.jpg

Mercenaries Gameplay (PC) - 720p

Length: 1 Minute 30 Seconds
FPS: 29 fps
Size: 74.08 MB

Screenshots Story Gameplay

1280x720

Screenshots Mercenaries Gameplay

1280x720

آخرین ویرایش:

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
The Game works exceptionally great on my machine
:d
بنچمارک رو اجرا کردم ...صحنه هایی از بازی رو توش گذاشتن که اصلا تو بازی اصلی نیست ... محیط ها بسیار شلوغه و گرافیک نسخه دستکتاپی قابل قبوله ...

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
The Game works exceptionally great on my machine
:d
بنچمارک رو اجرا کردم ...صحنه هایی از بازی رو توش گذاشتن که اصلا تو بازی اصلی نیست ... محیط ها بسیار شلوغه و گرافیک نسخه دستکتاپی قابل قبوله ...

امتیاز من شد 9732
با تنظیمات اخر و رزلوشن 1680در1050 چون مانیتورم فوول اچ دی ساپورت نمیکنه.

از نظر گرافیک بهتر از نسخه کنسولی شده و صحنه ها گویا شلوغ تره.

mga

کاربر سایت
Jan 4, 2009
223
نام
محمد
من در بالاترین حد گرفتم 5270 و پاینترین حد 5870 خیلی هم از نظر گرافیک بالترینش با پایین ترینش فرقی نداشت در هر دو حالت هم حدود 40 فرم داشتم بازیهم با dx9 اجرامیشه که با گرافیک من در dx11 بازیها رونتر اجرامیشن!!
این رو هم بگم که چون این برای تست گرافیکه تصاویر بیش از حد شلوقه در بازی اصلی اینتورنیست و هر فرمی که بگیرید دربازی 10 تا 15 فرم بالاتر خاهید داشت گرافیک بازی نصبت به کنسولش بسیار بالاتره البطه با این یکی دو تصوری نمیشه نظر داد ولی در حدود دوبرار کنسولهاست

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر