Resident Evil 6 | PC

67895459035517888268.jpg

ششمین قسمت از سری بازی های بزرگ Resident Evil، امشب به طور رسمی توسط کپکام، تایید شد.

10 سال از اتفاقات راکون سیتی گذشته و رییس جمهور ایالات متحده تصمیم گرفته است حقایق پشت پرده اتفاقات راکون سیتی را بر ملا سازد تا شاید فعالیت های بایوتروریستی اخیر را محدود کند. دوست صمیمی رییس جمهور و بازمانده وقایع راکون سیتی، لیان اسکات کندی نیز در کنار رییس جمهور است. زمانی که یک حمله بایوتروریستی به محل حضور رییس جمهور رخ می دهد، لیان با یک رییس جمهور آلوده و تبدیل به زامبی شده روبرو می شود و مجبور است سخت ترین تصمیم زندگیش را بگیرد. در همین حین، کریس ردفیلد، عضو سازمان BSAA نیز به چین که خودش مورد حمله بایوتروریستی قرار گرفته است، می رسد. هیچ کشوری از این حملات و شیوع ویروس در امان نیست و یک ترس واحد، تمام جمعیت انسانی کره زمین را در بر گرفته است؛ هیچ امیدی نیست.
برای اولین بار در تاریخ این سری بازی، لیان کندی و کریس ردفیلد، در کنار هم باید علیه این تهدید بی سابقه مقابله کنند. در کنار هر کدام از این دو نفر، کاراکترهای جدیدی حضور خواهند داشت که به طُرُق متفاوتی با این داستان ترسناک دراماتیک و بی رحمانه که در سطح جهانی در حال وقوع است، ارتباط دارند.
Katsuhiko Ichii رییس بخش تحقیق و توسعه و بازاریابی جهانی کپکام گفت:" RE6 یک گام بزرگ در جهت تکامل این سری است. تیم توسعه بازی، به رهبری Hiroyuki Kobayashi به طور خستگی ناپذیر در حال کار بر روی این شماره است تا بهترین تجربه ی RE ممکن را هم از جهت بزرگی و هم کیفیت عرضه کند. ما واقعا در این مورد هیجان زده ایم و نمی توانیم برای انتشار اطلاعات بیشتر صبر کنیم."
ایشان اضافه کرد:" تیم ما از ابتدا قصد داشت تا تجربه ای همراه با روایت داستانی گیرا و بخش تک نفره و Co-op هیجان انگیز، همگی همراه با تمی ترسناک را خلق کند. ما اسم این سبک ترکیبی را "Dramatic Horror" می گذاریم و مطمئن هستیم که هم مورد استقبال فن های سری و هم افراد تازه وارد قرار خواهد گرفت."

Re6 در تاریخ 20 نوامبر سال 2012 عرضه خواهد شد.
=====
اولین تصاویر از نسخه PC:

===
ویدئوی بازی رو در صفحه ی اصلی سایت می توانید تماشا و با 3 کیفیت دانلود کنید.
Resident Evil 6 تایید شد+ اولین اطلاعات رسمی

آخرین ویرایش:

Peyman S

کاربر سایت
Feb 21, 2009
431
نام
Roronoa Zoro
یادمه شماره 5 وقتی که اومد همه میگفتن بازی خیلی اکشن شده و...
باز شماره 5 باکیفیت تر بود و جو بازی بهتر بود.این شماره دیگه به غیز از اسمش هیچ ربطی به سری نداره.

fa5h54695

کاربر سایت
Sep 8, 2007
607
نام
امین
بچه ها چرا سیو بازی اینجوریه هر وقت چک پوینت میشه یا یا سیو میشه یا از وسط بازی خارج میشی بازم باید از اول اون مرحله رو بری؟

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
بچه ها چرا سیو بازی اینجوریه هر وقت چک پوینت میشه یا یا سیو میشه یا از وسط بازی خارج میشی بازم باید از اول اون مرحله رو بری؟
عزیز هر وقت بالا سمت چپ علامت ماشین تایپ اومد و نوشت Saving، میتونی از بازی خارج بشی. اما باید بدونی که نباید کمپین دیگه ای رو شروع کنی چون در این صورت سیوت میره. باید حتما یه چپتر رو تموم کنی تا بتونی از قسمت Select Campaign با شخصیت بعدی بری.

آخرین ویرایش:

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,588
نام
Mehdi
از نظر گرافیمی برام شک و شوبه شده چرا از RE 5 و 4 هم پایین تر هست، آخه خجالت نکشیدن؟ مثلا ما گفتیم تیم PC باز تکسچر های درست تری رو میذاره :|

بنظرم زیادی دارید سخت گیری می کنید، برای من RE 5 واقعا زیبا بود، اینو هر وقت تموم کنم نظر قطعی رو میدم، ولی الان مرحله ی قطار Leon هستم و تا اینجاش غیر از قسمت های زدن RKO و دی دی تی :d بقیش خوب بود...
جدا مهمات رو خوب تونستند در نظر بگیرند، آیتم های ترکیب زیادی قرار دادن که جزء نکات مثبت هست ( البته این نظر من هست )

ولی اصلا با حرکت های کشتی کج خوشم نیومد، بنظرم اصلا نباید به زامبی دست بزنند :| نزدیک شدنش هم باید طوری ابلاغ بشه که جرات نکنی نزدیک شی، خب این ها توی RE 4 بود، RE 4 بنظرم یه شاهکار نوین بود، تیمی که تونست بازی رو از کلاسیک در بیاره، اونطرز دوربین، بنظرم اگر همون تیم می بود، و سایه استاد شینجی میکامی هم بالای سر تیم بود، یه RE مشت میساختند ...

من از کمپین کریس واقعا دلسرد شدم، قسمت هایی از کمپین لیون مثل همون اول بازی که توی راهرو ها و وسط کلیسا قدم میزدی بنظرم خوب بود، ولی خیلی خیلی خیلی بیشتر می تونستند به ترس بازی بیافزایند که واقعا متعجبم ...

نمی دونم آیا RE4 براشون درس خوبی نبود که از اون تقلید کنند، روی بازی وقت بذارند ؟؟؟

در واقع من این بازی رو برای رفتن کمپین لیون و ایدا بیشتر خریده بودم، جیک و کریس رو هم فقط برای فهمیدن داستان میرم...

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,851
نام
صفا
بخش کریس هم تموم شد. انصافا لذت بردم:D این اواخرش مخصوصا اون قسمت آشیانه هواپیما به نظرم خوب کار شده بود. نسبت به Leon هم پایان بهتری داشت.
برم سراغ جیک...

Omid Zaraki

کاربر سایت
Jan 25, 2013
306
نام
OmiD
بخش کریس هم تموم شد. انصافا لذت بردم:D این اواخرش مخصوصا اون قسمت آشیانه هواپیما به نظرم خوب کار شده بود. نسبت به Leon هم پایان بهتری داشت.
برم سراغ جیک...

جیک رو تموم کن سریع و برو سراغ اصل کاری (ایدا وانگ) ;) بهترین بخش کمپین مال ایداس

Ƥ.s.Y.c.H.o

کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,588
نام
Mehdi
چپتر اول تموم شد ...

پس از قسمتی که در قطار هستی و می خواهی وارد پله ها بشی ( جایی که زنه داخل قطار بیرون میاد و کرکره رو میده بالا :d و توسط زامبی کشته میشه )، یهو تغییر گرافیک رخ میده ( کیا هم عقدند ؟)
نه جدی ناگهان گرافیک از این رو به اون رو میشه، سینمایی تر میشه، بعد که وارد خیابان و ... میشی بازم خیلی بهتر میشه، از نظر گیم پلی چچپتر اول برای من از گیم پلی بیشتر چپتر های RE 5 زیباتر بود.

من 1 و 2 و 3 و 4 و 1,2 Survivor و ORC را بازی کردم و از این ها، نسخه های زیادی رو تا نصفه و کامل رفتم و بازی رو کاملا شناختم... هممون میدانیم که دیگر انتظار 1 و2 و3 نباید داشته باشیم ولی به شدت باید
انتظار نسخه ی 4 و حتی بهتر از 4 را داشته باشیم... امیدوارم کپکام با Revelation و فروش خوبی که مطمئنا خواهد داشت، یه جهشی کنه و سعی کنه بازی رو درست کنه.

---------------
شروع چپتر دوم هم بسیار زیبا بود. امیدوارم همینطوری ادامه داشته باشه. اضافه شدن Combine های زیاد واقعا تاثیر خوبی گذاشته.

bburzum

کاربر سایت
Jan 29, 2010
786
چپتر اول تموم شد ...

پس از قسمتی که در قطار هستی و می خواهی وارد پله ها بشی ( جایی که زنه داخل قطار بیرون میاد و کرکره رو میده بالا :d و توسط زامبی کشته میشه )، یهو تغییر گرافیک رخ میده ( کیا هم عقدند ؟)
نه جدی ناگهان گرافیک از این رو به اون رو میشه، سینمایی تر میشه، بعد که وارد خیابان و ...
نه من فرقی احساس نکردم فقط در بخش ada به نظرم میومد طراحی ها کمی تمیزتره...

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
ɑidɐn@
به نظرم گرافیک توی چپتر قبرستان از لیون بالا هست. بارش بارون و خیس شدن لباس ها و انعکاس نور روی لباس های لیون فوق العاده کار شده. ولی بعضی از بافت ها واقعا افتضاح هستن.

پ.ن: نمیدونم ریمیک رو بازی کردی یا نه، اما یه بار اونو بازی کن تا بفهمی نهایت دست پخت شینجی میکامی چی میتونه باشه. هنوزم که هنوزه گرافیکش یکی از بهترین های هر زمان حساب میشه.

Ƥ.s.Y.c.H.o

کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,588
نام
Mehdi
ɑidɐn@
به نظرم گرافیک توی چپتر قبرستان از لیون بالا هست. بارش بارون و خیس شدن لباس ها و انعکاس نور روی لباس های لیون فوق العاده کار شده. ولی بعضی از بافت ها واقعا افتضاح هستن.

پ.ن: نمیدونم ریمیک رو بازی کردی یا نه، اما یه بار اونو بازی کن تا بفهمی نهایت دست پخت شینجی میکامی چی میتونه باشه. هنوزم که هنوزه گرافیکش یکی از بهترین های هر زمان حساب میشه.

این بازی تا الان فقط داستان نداره، که فکر کنم با رفتن جیک و کریس بهتر بشه داستان... اما جدا گرافیک در ها، صندلی ها و دیوار ها بعضی اوقات افتضاح هم اونور تر هست :|
ولی برای من از اون قسمتی که گفتم یهو تغییر کرد. حتی افکت های آتیشش بنظرم خیلی خوب کار شده بود. نور پردازیشم از اون قسمت به بعد زیبا کار شده بود.

اگر اون خیلی چاقالو ها رو باس حساب کنیم خیلی جای تعجبه :| من Vetern میرم، بعد ها بخش لیون و ایدا (شاید جیک) رو دوباره میرم روی سخت تر ...

اگر منظورت Remake V2 هست بفرمــــــــــــــــــــا :d
میدونم بهترین کار استاد و Capcom همین هست و تو بین کلاسیک ها این رتبه ی اول رو داره، هنوز به دستم نرسیده، اما دقیقا روز بعد عید می چشم. :d

fa5h54695

کاربر سایت
Sep 8, 2007
607
نام
امین
عزیز هر وقت بالا سمت چپ علامت ماشین تایپ اومد و نوشت Saving، میتونی از بازی خارج بشی. اما باید بدونی که نباید کمپین دیگه ای رو شروع کنی چون در این صورت سیوت میره. باید حتما یه چپتر رو تموم کنی تا بتونی از قسمت Select Campaign با شخصیت بعدی بری.

آخه دقیقا توی مرحله قبرستون جلوی کلیسا این ماشین تایپ اومد و من خارج شدم وقتی دوباره اومدم توی بازی از اول مرحله اومد

Ƥ.s.Y.c.H.o

کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,588
نام
Mehdi
آخه دقیقا توی مرحله قبرستون جلوی کلیسا این ماشین تایپ اومد و من خارج شدم وقتی دوباره اومدم توی بازی از اول مرحله اومد
یه باگ جالب هست ( شاید باگ نگیم بهتره) توی RE5 هم بود و من همیشه یادم مانده بود. اینکه وقتی یجا اون بالا مینویسه Chekpoint، اگر بمیری، وقتی Chekpoint رو میاره، اشتباهی اون بالا مینویسه Saving
فقط در صورتی Saving کار می کنه، که برای اولین بار نوشته شده باشه ...

همیشه بعد از دمو ها اگر نوشت Saving اینو درست نوشته :d

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
به شخصه بعد از تمام کردن مراحل LEON می تونم بگم بازی خیلی خوبی بود و من مثل بعضی دوستان این نسخه را با نسخه های قبل مقایسه نمیکنم.با تمام احترامی که برای بعضی دوستان قائلم ولی اکثرا دهن بین هستند یعنی فقط دنبال نمره هستند تا فلان سایت فلان نمره را بده میشه فاجعه ..اگه گیم اسپات بده 10 میشه شاهکار.
بعدشم دوستان انتظار دارند مراحل LEON را که رفتند بعدش کریس را برند و اه اه کنند بگویند res 6 بازی گندی بود.منم قبول دارم مراحل کریس چندان جالب نیست ولی نمیام ذهنیت خودم را در مورد مراحل leon و کل بازی خراب کنم ...

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
ɑidɐn@

ریمیک گرافیکش بالا نیست! چون مکان ها و ساختمون هاش اصلا رندر نمیشن! مثل اویل 1 و 2 و 3 که پشت صحنه فقط یک عکسه! تو اویل zero و ریمیک پشت صحنه بصورت فیلمه! فیلم های کوتاه که اگه یه چند ثانیه بی حرکت وایستی میبینی که داره هی تکرار میشه. مخصوصا تو حیاط حرکت درخت ها و بارون . این تکنیکیه که اولین بار تو بازی fear effect استفاده شده بود! تو play station 1!!! اونم هر کی گرافیکشو میدید دهنش باز می موند. اما اون گرافیک اصلی بازی نبود! فقط فیلم بود که هی تکرار میشد! :D

Ƥ.s.Y.c.H.o

کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,588
نام
Mehdi
Remake V2 :
فرمــــــــــــــــــــا
اینو برو دانلود کن متوجه میشی گرافیک یعنی چی :d این نسخه ی بازسازی شده هست، سال 2011 عرضه شده، مختص PC هم هست، اول با Game Cube و دلفین میشد آورد، بعد ها فایل نصبی براش ساختند

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر