Resident Evil 5 | PC

بالاخره پس از کش و قوس های فراوان کپکام رسما تایید کرد که Resident Evil 5 برای PC منتشر میشه .
سایت کپکام تایید کرده که در بازی مود Co-OP اینترنتی هم وجود داره و همچنین گفته شده که بازی از تکنولوژی 3D Vision (همون تکنولوژی عینک های سه بعدی) کارتهای انویدیا استفاده بهینه رو خواهد برد . مانیجی ها روی صورت شما و شیوا در یک قدمیتان !
یه خبر خوب دیگه اینه که بازی موس و کیبورد رو ساپورت میکنه و مثل نسخه چهارم نیست که با موس مشکل داشته باشه .
بازی با دایرکت ایکس 9 و 10 راه اندازی شده .
گرافیک بازی wide-screen و Ultra-high resolutions رو هم ساپورت میکنه .
این بار دیگه نباید منتظر یه پورت بد (مثل نسخه چهارم ) باشیم و 100% میتونیم انتظار یه بازی خیلی خوب رو بکشیم .
اگرم سوالی در مورد بازی دارید میتونید توی سایت کپکام و توی این صفحه (تو بخش نظرات) بپرسید و اگه سوالتو طوری باشه که بشه بهش پاسخ داد مطمئنا "اتحاد بازیهای PC کپکام" به سوالتو جواب خواهد داد .
تاریخ انتشار بازی هم زمانی دیرتر در امسال اعلام شده .
اخبار بعدی توی همین تاپیک

کپکام

============
Update
زمان عرضه ی بازی 17سپتامبر

آخرین ویرایش:

ehsanmax

کاربر سایت
Jun 6, 2006
131
نام
EHsan
سلام
دوستان من بازی رو تازه گرفتم در 3 دی وی دی و فکر کنم ستاپ اصلی هستش چون چیزی به نام بوی تیم و اینا ندیدم, بازی هم بدون هیچ مشکلی نصب شد, وللی داخل بازی که میرم موس کار نمیکنه !!! یک بار خارج شدم و دوباره اومدم تو بازی جلو هم نمیرفت !!! مشکل از چیه ؟! بهترین کرک و پچ رو میشه لینک دانلودش رو بدید ؟
یک پچ هم تو خود دی وی دی بود نصبیدم همون اول که این مشکلات رو داشت..
ممنون میشم مشکل رو حل کنید :biggrin1:

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
سلام
دوستان من بازی رو تازه گرفتم در 3 دی وی دی و فکر کنم ستاپ اصلی هستش چون چیزی به نام بوی تیم و اینا ندیدم, بازی هم بدون هیچ مشکلی نصب شد, وللی داخل بازی که میرم موس کار نمیکنه !!! یک بار خارج شدم و دوباره اومدم تو بازی جلو هم نمیرفت !!! مشکل از چیه ؟! بهترین کرک و پچ رو میشه لینک دانلودش رو بدید ؟
یک پچ هم تو خود دی وی دی بود نصبیدم همون اول که این مشکلات رو داشت..
ممنون میشم مشکل رو حل کنید :biggrin1:
درود
متاسفانه باید بگم که نسخه ای که شما دارید برای همین BoysteamPc هستش :D
شما با گیم پد تست کن ببین بازم عقب جلو نمیره؟

progamer

کاربر سایت
Mar 31, 2008
199
دوستان من بازی رو تازه ریختم
کنترل دوربینش به اون بدی که شندیم نبود فقط یک چیز. کریس نمی تونه در حین حرکت تیر بزنه؟ چون نشونه می رم فقط وایستاده

AZGALOR

کاربر سایت
Mar 10, 2008
64
سلام
من بازی رو تموم کردم و الان میخوام این بار با ammo بی نهایت برم.مشکل اینجاست هر کاری میکنم بی نهایت نمیشه.شاید من بلد نیستم.اگه میشه توضیح بدید:cool:
در ضمن تو evil 5 مهمات رو فقط از طریق کشتن زامبی ها و از جعبه ها میشه به دست اورد؟چون توی منوی Buy هرچی گشتم نمیشد مهمات خرید(شاید باورتون نشه ولی من phase اخر وسکر رو چون مهمات نداشتم,با چاقو تموم کردم)
راست یکی توضیح میده ببینم این جعبه هایی که شبیه جعبه مهمات و عکس یه ببر مشکی روشه ماله چیه؟من که دیدم ازش سر در نمیارم و بی خیالش شدم.اگه میشه توضیح بدید.
اینا سوال هایی بود که تو کلک میپیچید و مشغولم کرده بود.اگه میشه یه نفر منو از این اشتغال در بیاره:cheesygri

دوستان من بازی رو تازه ریختم
کنترل دوربینش به اون بدی که شندیم نبود فقط یک چیز. کریس نمی تونه در حین حرکت تیر بزنه؟ چون نشونه می رم فقط وایستاده
خیر.یکی از مشکل های اساسی بازی همینه.:cool:

Last edited by a moderator:

abbas_dante2008

کاربر سایت
Jul 3, 2008
132
نام
AbbAs
منم بلاخره بازی رو نصب کردم و تا یه جاهایی رفتم رسیدم به یه جایی که اون یارو اره دستشه نمیدونم باید چجوری بکشمش آخه کلید داره برای باز کزدن در کمممممممممممممممممممکککککککککککک
:((

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
سلاااااااااااااام
بالاخره بازی ورژن درستش رو گرفتم از CD STORE محلمون دمش گرم
فعلا که اون مرحله که به S313.ARC نیاز داره رو رفتم بی مشکل
تا بعد

satansilent

کاربر سایت
Feb 10, 2007
130
سلاااااااااااااام
بالاخره بازی ورژن درستش رو گرفتم از CD STORE محلمون دمش گرم
فعلا که اون مرحله که به S313.ARC نیاز داره رو رفتم بی مشکل
تا بعد

سلام
من ديروز بازيو از انقلاب خريدم كه نسخه 3 تا dvd بود نصب كردم چنتا مرحله هم رفتم اما همين erorr كه شما نوشتيد رو ميده..يعني ايراد از چيه؟ اگه با كرك حل ميشه,ميشه لطف كنيد لينك كرك رو بديد من دانلود كنم :blushing:

kourosh4u

کاربر سایت
Jun 23, 2006
178
من با نسخه 2 دی وی دی سيلور که تو بازار ريخته بازی رو تموم کردم بدون مشکل و با همون
سيو نسخه خراب Boysteam !

مغازه تکين، پاساژ وليعصر

آخرین ویرایش:

mamali021

کاربر سایت
Dec 4, 2007
183
نام
mohammad
منم بلاخره بازی رو نصب کردم و تا یه جاهایی رفتم رسیدم به یه جایی که اون یارو اره دستشه نمیدونم باید چجوری بکشمش آخه کلید داره برای باز کزدن در کمممممممممممممممممممکککککککککککک
باید به اون یه چشش تیر بزنی ، بعد که حواسش پرت شد بره جلو با مشت ( f ) بزنش ، خیلی باید بزنیش تا بمیره ، خیلی سگ جونه ;)

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
سلام
من ديروز بازيو از انقلاب خريدم كه نسخه 3 تا dvd بود نصب كردم چنتا مرحله هم رفتم اما همين erorr كه شما نوشتيد رو ميده..يعني ايراد از چيه؟ اگه با كرك حل ميشه,ميشه لطف كنيد لينك كرك رو بديد من دانلود كنم :blushing:
درود
نسخه ای که شما دارید دارای مشکل هست، حدود چند تا فایل اضافی داره چند تا فایل هم کم داره :D
بهتره بری نسخه دو دیویدی رو بگیری!

galaxyboy

کاربر سایت
Mar 24, 2008
451
سلام بچه ها من تا دیروز داشتم بازی میکردم بازیم سالم بود تا اون مرحله آتشفشان رفتم امروز نمیدونم چی شده که فایله سیوم رو نمیخونه میگم میشه کسی واسم از اون جا یعنی مرحله آتشفشان فیلم بگیره بزاره من ببینم حال ندارم از اول برم یه سری سیو هم گذاشته بودین ولی اونا هم کار نمیکنه
فکر کنم بازی مشکل داره کسی میتونه ؟
خیلی ظلمه تا مرحله آخر بری نتونی آخرش رو ببینی

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
سلام بچه ها من تا دیروز داشتم بازی میکردم بازیم سالم بود تا اون مرحله آتشفشان رفتم امروز نمیدونم چی شده که فایله سیوم رو نمیخونه میگم میشه کسی واسم از اون جا یعنی مرحله آتشفشان فیلم بگیره بزاره من ببینم حال ندارم از اول برم یه سری سیو هم گذاشته بودین ولی اونا هم کار نمیکنه
فکر کنم بازی مشکل داره کسی میتونه ؟
خیلی ظلمه تا مرحله آخر بری نتونی آخرش رو ببینی
درود
منم به همچین مشکلی داشتم ولی با یه بار reastart حل شد ، شما برنامه ای که فایل های Image رو بخونه رو سیستمت نصب داری؟

galaxyboy

کاربر سایت
Mar 24, 2008
451
درود
منم به همچین مشکلی داشتم ولی با یه بار reastart حل شد ، شما برنامه ای که فایل های Image رو بخونه رو سیستمت نصب داری؟
نه چطور مگه؟ الان ی مشکل دیگه هم دارم تیر ندارم وگرنه وسکر رو راحت میکشم هی تیرم تموم میشه پول هم ندارم اسلحه بخرم و این وسکر هم نمیمیره

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
نه چطور مگه؟ الان ی مشکل دیگه هم دارم تیر ندارم وگرنه وسکر رو راحت میکشم هی تیرم تموم میشه پول هم ندارم اسلحه بخرم و این وسکر هم نمیمیره
درود
والا شما گفتی سیو هام اجرا نمیشه برای همین گفتم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر