Resident Evil 4 | PC

gamestation

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,273
نام
محمد
میشه بگید مراقب چی باشم؟؟ :confused:

ببین توی این سایت در بعضی جاها هرکی نظر خودشو میگه و کسی هم حق اعتراض به اونو نداره . شما اگه مخالفی می تونی بگی که آقا من با این حرفت موافق نیستم .

ehsanmax

کاربر سایت
Jun 6, 2006
131
نام
EHsan
ببین توی این سایت در بعضی جاها هرکی نظر خودشو میگه و کسی هم حق اعتراض به اونو نداره . شما اگه مخالفی می تونی بگی که آقا من با این حرفت موافق نیستم .
من از شما سوال کردم؟ :confused:
شما که میگی تو این سایت فلان بیسار پس لطف کن تا موقعی که ازت سوال نشده جواب نده...
در ضمن اگر این آقا نظرشون نظر شخصیش بود باید در پستش ذکر میکرد...
در ضمنت شما نمیخواد این چیزا رو به من یاد بدید مطمئنا سابقم توی فرم های گیم ایرانی از شما بیشتره...

آخرین ویرایش:

king-of-monster

کاربر سایت
Sep 20, 2006
21
اقا احسان من شما رو ميشناسم توي فروم هاي ديگه...
به نظر شما مي ارزه واسه اويل 4 و گاد اف وار 1& 2 يه ps2 بخرم يعني انقدر بازي هاي جذابي هستند كه ارزش خريدن ps2 رو داشته باشه؟

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,805
نام
امین
الان با وجود کنسولهای نسل جدید خریدن کنسولهای نسل قبل به نظر من ارزش خریدن ندارن!
شاید بازیهای خوبی داشته باشن ولی خب بازیهای بهتری واسه کنسولهای نسل بعد میان;)

ahba2005

کاربر سایت
Aug 26, 2006
70
نام
اميرحسين ب�
اين بحث به من ربطي نداره ولي...

درسته شما مدير هستين ولي حرف شما هميشه درست نيست و اينكه كسي از شما انتقاد ميكنه اخطار بدين.

باتشكر

ehsanmax

کاربر سایت
Jun 6, 2006
131
نام
EHsan
اقا احسان من شما رو ميشناسم توي فروم هاي ديگه...
به نظر شما مي ارزه واسه اويل 4 و گاد اف وار 1& 2 يه ps2 بخرم يعني انقدر بازي هاي جذابي هستند كه ارزش خريدن ps2 رو داشته باشه؟
حتما ارزش دارند شک نکن...
اگر تا حالا بازی نکردی بازم دیر نشده و PS2 الان 140 تومان میتونی بخری...
البته باز باید دقت کنی اگر بتونی کنسول نسل بعد بخری بهتره ولی به هر حال اون بازی ها ارزش 140 - 150 هزار تومان رو داره....
ببخشید که به این تاپیک ربط نداشت ;)

Saman

Administrator
Sep 22, 2005
1,069
اين بحث به من ربطي نداره ولي...

درسته شما مدير هستين ولي حرف شما هميشه درست نيست و اينكه كسي از شما انتقاد ميكنه اخطار بدين.

باتشكر

اگه انتقاد یا پیشنهادی داری می‌تونی توی تاپیک انتقادات و پیشنهادات مطرح کنی.

به هر حال من استثناء پاسخ این موضوع رو می‌دم.
من به انتقاد اخطار نداده‌‌م، به شیوه‌ی انتقاد اخطار داده‌م. بالاخره هر کاری یه راهی داره دیگه. مگه نه؟

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
ولی در اویل 4 بدون موس امکان نداره...
مگه گیم پد مرده میرم با گیم پد بازی میکنم....احسان جون مگه خودت رو ps2 با گیم پد بازی نکردی؟؟؟؟:confused:
در مورد عرضه شدن بازی هم دلتون رو خوش نکنید چون فعلا خبری نیست
الحمدلله :cheesygri
من تو یکی از سایت های معتبر تاریخ عرضه بازی رو نیمه اول سال 2007 دیدم
جون من بگو کدوم سایت عزیز دل جواد gamespot که زده TBA یوبی که زده MAy که این ماه رو 4 ماهی هست که رد دادیم نمیدونم شاید یوبی اصلا یادش رفته بزنه بازی رو:eek:
آقای عزیز پس حتما با شیفت میخوای چشم سالازار یکی از سخت ترین غول های بازی رو نشونه بگیری
احسان من ترجیح میدم با گیم پد و دگمهX بزنم :cheesygri
ببین اگر منظورت این هست که سازنده ها بیان نشونه گیری خودکار بذارند مثل دید تو رایتز اونوقت به خودشون زحمت بدن اسم بازی رو هم عوض کنن
اینو خوب اومدی بازی مسخره میشه صد رحمت به سوپر ماریو .....اسم رو هم بذارن RESIDENT AKBAR ;)
و یا وقتی اشلی گیر افتاده و اون کشیش ها بقلش کردند و دارن فرار میکنند باید نشونه گیری دقیق بکنی تا بتونی بزنی تو دست یا پاشون تا اشلی بیفته زمین اگر نشونه گیری دقیق نباشه و به اشلی بخوره چی میشه؟
خوب هیچی بعد از گیم اوور شدن به راحتی میری لود میکنی دوباره میری مخت رو کار میندازی چشات رو باز میکنی این دفعه با دقت میزنی;)

به نظر من که بازی رو روی ps2 هم تموم کردم ولی خیلی بی دقت بازی کردم چون خونه رفیقم بودم و در حال حاضر جز بعضی از صحنه ها هیچ جا رو یادم نمیاد ...... با موس بازی خیلی راحت میشه.....خداییش راست میگم اصلیش این بود که هدف گیری با انالوگ سخت بود....

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
بچه ها با لا خره بازي منتشر شد:eek:
بريد حال كنيد:cool:
خواب دیدی خیر باشه
ما که هنوز ندیدنم نه شنیدیم

darkman

کاربر سایت
Apr 19, 2006
347
نام
سيد علی متقی نژاد
احتمالا ubi تو استفاده از موس به مشکل بزرگي برخورده و فعلا و شايدم براي هميشه بيخياله re‌شده.

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
احتمالا ubi تو استفاده از موس به مشکل بزرگي برخورده و فعلا و شايدم براي هميشه بيخياله re‌شده.
یوبی چیکارست بابا!!!:cheesygri

یه شرکتی هست به اسم Sourcenext ، ماست بندیه:cheesygri جدیدا" یاد گرفته بازی پورت کنه:)

کپکام بازی میسازه ، سورس نکست پورتش می کنه (تیر کمون میزنه تو بازی:)) یوبی سافت احمق! بازی رو منتشر می کنه واقعا به عقل یوبی شک کردم که اومده چنین پورت های **** رو منتشر کرده!! آخه بگوتو که فارکرای و پرنس و ،اسپلنتر سل و ... داری مرض داشتی اومدی اینو منتشر کنی؟!!!!
من که ترجیح میدم بازی موس نداشته باشه ولی همه گیم پد ها رو مثه آدم ساپورت کنه!!

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
بهتره همون موس رو داشته باشه من که دهنم موقع بازی با کنسول صاف میشد تا یه جوری تیر بزنم که به اشلی نخوره بخوره به اون راهبا.

gamestation

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,273
نام
محمد
من که ترجیح میدم بازی موس نداشته باشه ولی همه گیم پد ها رو مثه آدم ساپورت کنه!!

بهتره همون موس رو داشته باشه من که دهنم موقع بازی با کنسول صاف میشد تا یه جوری تیر بزنم که به اشلی نخوره بخوره به اون راهبا.

بازی اگه قرار باشه ببرا Pc هم زده بشه باید موس هم باشه . اونطوری همش تیرای تفنگ هدر می رفت چرا ؟ چون دقت نداشت . .. بازی اگه موس نداشته به نظر من الکی واسه خودشون پورت کردن آخه هیچ فرقی با قبلیش نداره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر