Resident Evil 4 | PC

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
سلام

وحید ،منم قبلا با Supload مشکل داشتم،ولی الان حل شده،خداییش آپلود سنتره محشریه، باشه اگر خواستم عکس دیگهه آپلود کنم تینی پیک آپ میکنم

جواد ، من نمیدونم این چه مشکل ِ عجیبیه که من دارم . . . تامبنیل عکسهایی که از ساپلود میذارید اصلا لود نمیشه ، ولی بعد از 3 ، 4 روز کاملا لود میشه ! یعنی هر عکسی که میذارید باید 3 ، 4 روز بگذره تا بتونم ببینمشون. :eek:

خیلی ها با آپلود سنتر های مختلف مشکل دارن که تنها راهش اینه که هر عکسی توی تگ
میذارید ، زیرش لینک مستقیمش رو هم بذارید . من همیشه اینکارو میکنم تا برای کسی مشکلی پیش نیاد. ;)

بازم متشکرم.

Luis Sera

کاربر سایت
Apr 26, 2007
202
از کاربران خوب بازی سنتر تشکر می کنم واقعا من عاشق این بازی هستم با این پچ واقعا دیگه بازی شاهکار میشه . اما حجم پچ خیلی زیاده من موفق نشدم دانلود کنم آیا اون کرک 7 مگی می تونه مثل همون پچ عمل کنه ! یا اینکه نه ......

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
از کاربران خوب بازی سنتر تشکر می کنم واقعا من عاشق این بازی هستم با این پچ واقعا دیگه بازی شاهکار میشه . اما حجم پچ خیلی زیاده من موفق نشدم دانلود کنم آیا اون کرک 7 مگی می تونه مثل همون پچ عمل کنه ! یا اینکه نه ......
نه عزیز
باید حتما کل پچ رو داشته باشید

Luis Sera

کاربر سایت
Apr 26, 2007
202
Dr.XJ جان چرا وقتی نمیدونی جواب میدی ! البته خیلی ببخشید قصد جسارت ندارم اما من با نصب همون کرک 7 مگی بازی کلا تغییر کرد . گرافیک بازی واقعا خیلی حرفه ای شد . نور پردازی و شفافیت تصویر و جزئیات گرافیکی به شدت افزایش پیدا کرد . اصلا لزومی به دانلود اون پچ 70 مگی نیست با همین کرک 7 مگی واقعا بازی عالی میشه ......

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
Dr.XJ جان چرا وقتی نمیدونی جواب میدی ! البته خیلی ببخشید قصد جسارت ندارم اما من با نصب همون کرک 7 مگی بازی کلا تغییر کرد . گرافیک بازی واقعا خیلی حرفه ای شد . نور پردازی و شفافیت تصویر و جزئیات گرافیکی به شدت افزایش پیدا کرد . اصلا لزومی به دانلود اون پچ 70 مگی نیست با همین کرک 7 مگی واقعا بازی عالی میشه ......

من نمیدونم؟
یه بچه 4 ساله هم میتونه بفهمه که سازنده های بازی مرض نداشتن که 70 مگ الکی بذارن وقتی که میتونن با یه فایل EXE جمع و جورش کنن
متاسفانه من هنوز این پچ رو ندیدم و از محتویاتش خبر ندارم
ولی شاید جزئیات گرافیکی بالا بره (چون صد در صد مثلا نور پردازی کد نویسی شده و نیازی به فایل های دیگه نیست)
تو بازی تغییراتی دادن ولی مطمئن باش اینطوری کامل نیست
این تغییرات دو قسمت هست یکی اونهایی که کد نویسی شده تو فایل EXE و یکی هم فایل های جدیده مثل DLL های جدید و ...
من پچ رو این چند روزه میگریم و کاملا در مورد اینکه چه تغییراتی میده توضیح میدم

Joseph Balsamo

کاربر سایت
Sep 24, 2005
163
نام
سیدمحمدرضا
من هم اول پچ رو نصب نکردم و اون فایل کرک رو کپی کردم ولی وقتی که پچ رو دانلود کردم و اجرا کردم و این پیغام رو میده:
no game requring an update is installed on this computer

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
دکتر حق با ایشونه!
کرک 7 مگی کاره اون پچ 70 مگی رو میکنه بهتره بری تست کنی چون من تست کردم که میگم:cheesygri
ولی این دوستمون هم نباید این طور حرف میزد...

Luis Sera

کاربر سایت
Apr 26, 2007
202
من قصد جسارت نداشتم ..... شاید منظورم را خوب نرسوندم . منظورم این بود برای پاسخ دادن به سوالی بهتر از صحیح بودن اون جواب مطمئن بشیم . بازم اگر به کسی توهین شد من همینجا ازش عذر خواهی می کنم ......

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر