? Resident Evil 4 or 5

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,260
جالبه اینجا بخش pc هست پس باید نسخه های پی سی دو بازی مقایسه بشه که در این صورت RE4 چیزی جز باگ نیست....

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
اویل 5 فقط گرافیک داشت .داستان بازی اصلا" جذاب نبود.من همیشه از این می ترسم که دیگه پرونده رزیدنت اویل بسته شه.

اتفاقا نقطه ی قوت بازی داستان بازی بود که بهترین داستان تو سری بود.

RE4 خیلی از RE5 بهتر بود
اولا اکثرا شخصیت لیون رو بیشتر از کریس دوست دارن
دوما RE5 هیچ پیشرفتی به جز گرافیک(تازه فیزیکش 1 در صد هم بهتر نشده بود) هیچ پیشرفتی نداشت و گیم پلی کاملا تکراری بود
سوما داستان خیلی خسته کننده بود
بخش Co op نسخه ی 360 فوق العده فریم میزد
در کل RE4 یه نوآوری و بازی کاملا جدید و شاهکار Capcom بود که اکثر سایت ها نمره کامل دادن بهش.

خوب دلیل این حرف شما روابط لیون با ایدا هست و الا از لحاظ عمق شخصیت در حد کریس نیست.

خوباز لحاظ داستانی بهترین بود. خیلی از سوالات بی پاسخ جواب داده شد.

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
اگه بين 4 و 5 بخوام انتخاب كنم مطمئنا 4 از لحاظ كيفيت درساخت و حرفه اي بودن 4 بهتر بود (من به 4راي دادم , 5ميشه گفت چيزي جز كپي برداري نبود !!)

خدايي حيف رزيدنت اويل كه تو شماره 5 سير نزولي رو پيش گرفت ! (نظر شخصي) .

ولي 5 هم بد نبود و بخاطر جيل:love: كه واقعا ديونشم دوسش داشتم ...

Shah!n

کاربر سایت
Jul 12, 2009
2,742
هرکی نظر متفاوتی داره . جالبه من تا رزیدنت اویل 3 حالم از این بازی بهم میخورد و اصلا لذت نمی بردم ولی رزیدنت اویل 4 و 5 منو شیفته خودش کرد ! :love: واقعا بی نظیر بودند .

reza1375

کاربر سایت
Nov 22, 2009
195
هرکی نظر متفاوتی داره . جالبه من تا رزیدنت اویل 3 حالم از این بازی بهم میخورد و اصلا لذت نمی بردم ولی رزیدنت اویل 4 و 5 منو شیفته خودش کرد ! :love: واقعا بی نظیر بودند .

اره راست ميگي من كه 5 ان را هنوز بازي نكردم روي كامپيوترم نمي خوره:( اما 4 ان خيلي باحال بود:love:

XagroX

کاربر سایت
Dec 1, 2008
1,268
شاید یه کم حرفم اغراق آمیز باشه اما اگه این دو بازی رو همزمان امسال ریلیز میکردن و با همون مشخصات یعنی 4 همون نسخه 2005 باشه و 5 هم اینی که دیدیم باز هم من 4 رو انتخاب میکنم.
واقعا سری فوق العاده ای بود این رزیدنت اویل تا قبل این ورژن.

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,260
اگه منظورتون روی PC هست که "Call of Ghaza" بهتر از نسخه چهار رزیدنت و اون پورت قشنگ حساب میشه
جالبه اینجا بخش pc هست پس باید نسخه های پی سی دو بازی مقایسه بشه که در این صورت RE4 چیزی جز باگ نیست....
با موس که هیچی با گیم پد هم نمی شد بازیش کرد گند زده بودن به کنترل .
وضوح بافت ها هم که حتی نصف گیم کیوب نبود...
خدا رو شکر کپ کام اونقدر پیشرفت کرد که حالا نسخه های pc همه ی بازی هاش از کنسولی هاش بهتره...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر