Resident Evil 0 HD Remastered معرفی شد!

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,762
نام
ممد
cods_eqjjyep.jpg

بازی در اوایل 2016 و برای PS4 , PS3 , Xbox One , Xbox 360 و PC عرضه خواهد شد.نسخه اصلی بازی درسال 2002
برای Gamecube منتشر شده بود.

کپکام اطلاعات و جزئیاتی از Resident Evil 0 منتشر کرد؛اعم از تریلر معرفی ، ویژگی ها و اسکرین شات هایی از بازی!

اسکرین شات:

Features

Return to the series origins – Discover the truth behind what led to the horrors at the Mansion in Resident Evil in this fan-favorite and popular prequel title to the series.
Completely enhanced visuals – New high-resolution textures have been created from scratch, including 1080p support on next-gen consoles, while still preserving the classic appearance of the original release.
Fully remastered sound effects – 5.1 surround support provides a more experiential gaming atmosphere that best matches players’ listening environments.
Relive the classic horror in either its original settings or modified to modern-day standards:
Experience the horror in the classic 4:3 ratio or newly added 16:9 widescreen mode.
Play with the classic control scheme, or enjoy a new alternative scheme where the character moves in the direction of the analogue stick.
Fan-favorite Resident Evil characters – Rookie S.T.A.R.S. member Rebecca Chambers and wanted criminal Billy Coen combine skills and buddy up to survive the undead and infected nightmares that await them.

jHYlJ.jpg

Resident Evil 0 HD Remaster-Announce-Trailer
1080p ||720p
با تشکر از Ebrahim-ZH

آخرین ویرایش:

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
با اینکه خودم با این ریمستر بازیا کلا مخالفم ولی اگه فقط RE2 و RE3 هم ریمستر بشن عالی میشه دیگه! :D
به نظرم منظورت Remake هست یعنی همون اصالت داستان و گیم پلی رو حفظ کنه فقط گرافیک و فیزیکش به روز بشه چیزی مثل Resident Evil کنسول PS One و Resident Evil Remake کنسول Game Cube که همین اواخر هم برای بقیه کنسولهای نسل هفتم و هشتم ریمستر شد

چون اگر منظورت Remaster کردن باشه فقط یعنی همون نسخه های 15 و 20 سال پیش رو بردارن فقط HD کنن و فریم ریتشم ببرن بالا و عرضه کنن که به نظرم جذابیتی نداره ولی Remake کردن نسخه دوم و سوم رو من خودم از فنهای پرو پا قرصشم که امیدوارم اتفاق بیوفته

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
این همه وقت گذاشتن و خرج کردن کاش لااقل یکم بیشتر روی گرافیک و..کار میکردن!
گرافش از اویل 4 پلی 2 هم پایین تره!
حیفه خدایی سری اویل با اون همه عظمت انقدر مورد کم لطفی قرار بگیره!

M I L A D

کاربر سایت
May 5, 2014
11
یکی از بازی هایی که منتظرش هستم همین RE ZERO HD Remaster هستش . جیمز مارکوس شخصیت جالبی داره و همچین تحت کنترل گرفتن کاراکتر ربکا برای من لذت بخشه.

بدون شک با عرضه ی این نسخه کپکام فروش بسیار خوبی از این نسخه بدست خواهد آورد.

ممنون بابت اخبار این بازی زیبا

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
خیلی خوبه این رو هم بازی کنیم آرشیو رزیدنت ایول رو کامل می کنیم.

فقط یه سوال من برام پیش اومده اگه کسی بتونه جواب بده ممنون می شم.

مگه خط داستانی این نسخه قبل از RE1 نیست؟ پس یعنی ربکا قبل از اینکه وارد قصر اسپنسر تو یک بشه با زامبی ها رو به رو شده بوده دیگه. پس چرا تو قسمت اول ربکا همه اش از وجود زامبی ها و ساختار ویروس T تعجب می کنه و هیچ توضیحی به کریس نمیده؟

M I L A D

کاربر سایت
May 5, 2014
11
خیلی خوبه این رو هم بازی کنیم آرشیو رزیدنت ایول رو کامل می کنیم.

فقط یه سوال من برام پیش اومده اگه کسی بتونه جواب بده ممنون می شم.

مگه خط داستانی این نسخه قبل از RE1 نیست؟ پس یعنی ربکا قبل از اینکه وارد قصر اسپنسر تو یک بشه با زامبی ها رو به رو شده بوده دیگه. پس چرا تو قسمت اول ربکا همه اش از وجود زامبی ها و ساختار ویروس T تعجب می کنه و هیچ توضیحی به کریس نمیده؟

شاید وقتی که سناریوی نسخه ی اول نوشته شد هرگز قرار بر این نبوده که ربکا قبل از وقایع عمارت اسپنسر یک ماجرای دیگه ای داشته باشه و بعد از عرضه ی نسخه ی اول به فکر این افتاده باشن که یک سناریو هم برای ربکا بنویسن که به قبل از وقایع نسخه ی اول مربوط باشه!

saeed hs

کاربر سایت
May 21, 2015
539
نام
سید سعید
هیچ وقت یادم نمی ره موقعی که بازی اومده بود با بدبختی پیداش کردم بدون هیچ پیش زمینه ای شروع کردم به بازی :d خواب و خوراک رو کلا ی 1 ماهی ازم گرفته بوود :d
بهترین خبری بوود که تو این روزا شنیدم :bighug:

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
این همه وقت گذاشتن و خرج کردن کاش لااقل یکم بیشتر روی گرافیک و..کار میکردن!
گرافش از اویل 4 پلی 2 هم پایین تره!
حیفه خدایی سری اویل با اون همه عظمت انقدر مورد کم لطفی قرار بگیره!

کجای گرافیکش پایین تره اتفاقا گرافیکش که عالی شده؟ اسکرین شات هاشو ندید مگه؟ :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر