Remember Me | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

The Old Gamer

کاربر سایت
Feb 27, 2013
186
نام
AhmadReza
بازی رو سفارش دادم..مثه اینکه حتما باید برنرمکس باشه.
به محضِ اینکه به دستم رسید توضیحاتِ مورد نیاز رو در اختیارتون میذارم.

erfan.and.wwf

کاربر سایت
Nov 6, 2012
276
نام
عرفان
WOW یه عکس از گیم پلی تکچرها عالیه جو بازی بی نظیر
03520977933741928625.jpg

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
من گرفتم الان نیم ساعت بازی کنم میام توضیح میدم :D

===

خوب یک ساعتی بازی کردم :
بازی واقعا عالیه خیلی خوب شروع میشه تو سال 2048 اینا روایت میشه زمانی که میشه تمام خاطرات رو ذخیره کرد و حتی تغییر داد . تو شهر پاریس اتفاق میوفته که قبلا تو یه جنگ نابود شده و بعد از سالها دوباره توسط همین شرکت که خاطرات رو تنظیم و ... میکنه احیا میشه با نام Neo Paris و مشخصا شرکت شومی هست .

ابتدای بازی اینجوری شروع میشه که Nilin شخصیت اصلی بازی که قبلا خودش Memory Errorist ـه حرفه ای بود دارن حافظشو پاک میکنن ولی نه کاملا که یجوری به کمک یه صدا (The Edge) میتونه از اونجا که مثل یه کارخونه پاک کردنـه حافظه بود فرار کنه و با راهنمایی اون میره یکی از دوستان Nilin که الان خودش یادش نمیاد رو ببینه به اسم تامی ( تا اینجا بازی کردم ولی دیگه داستانش رو بیشتر از این توضیح نمیدم :D )

همونطوری که گفتم داستان خیلی زیباست و باید تمام Collectable ها رو جمع کنین تا بیشتر از داستان و گذشته ی Neo Paris سر در بیارین .

گیمپلی بازی بر اساس کمبو هایی هست که در طول بازی آنلاک میشه ینی شما میری به کمبو لیست حرکات رو تلفیق میکنی و کمبو های جدید باز میشه که در نوع خودش آنلاک کردن و استفاده ازشون لذت بخشه و باطبع گیمپلی رو هم لذت بخش میکنه .

دوربین اوایل یخورده ناراحتم کرد ولی بعد درست شد .

گرافیک بازی هم خیلی خوبه و UE هم هست و مخصوصا طراحی خود ـه Nilin فوق العاده هست . گرافیک محیط هم خیلی خوبه نور پردازی عالیه . صدا گذاری هم خوبه مخصوصا صدا گذاری ـه Nilin باز حرف نداره :D

بازی خیلی خوب کارگردانی شده که حس سینمایی بودن رو به آدم القا میکنه .

در کل بازی فوق العادست شایدم من کلا با این سبک داستانا خیلی حال میکنم . ولی در کل عالیه :D

آخرین ویرایش:

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
من گرفتم الان نیم ساعت بازی کنم میام توضیح میدم :D

===

خوب یک ساعتی بازی کردم :
بازی واقعا عالیه خیلی خوب شروع میشه تو سال 2048 اینا روایت میشه زمانی که میشه تمام خاطرات رو ذخیره کرد و حتی تغییر داد . تو شهر پاریس اتفاق میوفته که قبلا تو یه جنگ نابود شده و بعد از سالها دوباره توسط همین شرکت که خاطرات رو تنظیم و ... میکنه احیا میشه با نام Neo Paris و مشخصا شرکت شومی هست .

ابتدای بازی اینجوری شروع میشه که Nilin شخصیت اصلی بازی که قبلا خودش Memory Errorist ـه حرفه ای بود دارن حافظشو پاک میکنن ولی نه کاملا که یجوری به کمک یه صدا (The Edge) میتونه از اونجا که مثل یه کارخونه پاک کردنـه حافظه بود فرار کنه و با راهنمایی اون میره یکی از دوستان Nilin که الان خودش یادش نمیاد رو ببینه به اسم تامی ( تا اینجا بازی کردم ولی دیگه داستانش رو بیشتر از این توضیح نمیدم :D )

همونطوری که گفتم داستان خیلی زیباست و باید تمام Collectable ها رو جمع کنین تا بیشتر از داستان و گذشته ی Neo Paris سر در بیارین .

گیمپلی بازی بر اساس کمبو هایی هست که در طول بازی آنلاک میشه ینی شما میری به کمبو لیست حرکات رو تلفیق میکنی و کمبو های جدید باز میشه که در نوع خودش آنلاک کردن و استفاده ازشون لذت بخشه و باطبع گیمپلی رو هم لذت بخش میکنه .

دوربین اوایل یخورده ناراحتم کرد ولی بعد درست شد .

گرافیک بازی هم خیلی خوبه و UE هم هست و مخصوصا طراحی خود ـه Nilin فوق العاده هست . گرافیک محیط هم خیلی خوبه نور پردازی عالیه . صدا گذاری هم خوبه مخصوصا صدا گذاری ـه Nilin باز حرف نداره :D

بازی خیلی خوب کارگردانی شده که حس سینمایی بودن رو به آدم القا میکنه .

در کل بازی فوق العادست شایدم من کلا با این سبک داستانا خیلی حال میکنم . ولی در کل عالیه :D

دستت طلا...
همه اینایی که گفتی قابل پیش بینی بود ....اگر میتونی از گیم پلی بگو ...به خوبی و رونی مبارزات بتمن ارخام هست ؟؟ خشک نیست مبارزاتش ؟؟

erfan.and.wwf

کاربر سایت
Nov 6, 2012
276
نام
عرفان
بازم از گیم پلی!!!اقایی که میگی از گیم پلی نیست بد نیست دو تا تریلر از گیم پلی بازی میدیدی بعد نظر میدادی
Remember-Me-7.jpg
Remember-Me-8.jpg

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,891
نام
SubZero
بازم از گیم پلی!!!اقایی که میگی از گیم پلی نیست بد نیست دو تا تریلر از گیم پلی بازی میدیدی بعد نظر میدادی

اینایی که گذاشتی از گیم پلیه
اون قبلیه شبیه عکسای هنری بود.
کاری به تریلر ندارم.عکسش غلط انداز بود عاغا

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
Remember-Me-7.jpg
Remember-Me-8.jpg

اینایی که گذاشتی از گیم پلیه
اون قبلیه شبیه عکسای هنری بود.
کاری به تریلر ندارم.عکسش غلط انداز بود عاغا
عرفان با این دوستمون aha2012 کل کل نکن.یه ctrl Z میگیره،هممون به :| میریم.:d
........
راستش من زیاد به این بازی توجه نمیکردم ولی فضا هاش من رو مجذوب کرد.از داستانش که اون دوستمون تعریف کرد.گرافیکش هم که انگار با انریل انجین خوب از اب در اومده.باید منتظر نقد ها بود.
چند تا موزیک خوف هم بندازن روش خوب میشه:punk:

The Old Gamer

کاربر سایت
Feb 27, 2013
186
نام
AhmadReza
چند ساعت دیگه بازی به دستم میرسه..شدید منتظرشــم..
بازی به دستم رسید توضیحاتِ بیشتر رو راجع به گیمپلی میدم.

- - -ویرایش - - -

چند تا تصویرِ دیگه:
(عـالـیه)

Remember-Me-2.jpg

rememberme-204-610.jpg

دوست عزیز عکس های با حجم بالا رو یا بصورت بند انگشتی بذار یا فقط لینکش رو قرار بده در غیر اینصورت فقط صفحه رو سنگین میکنه !

Last edited by a moderator:

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,764
نام
ممد
خب بازی رسید دستم...
بازی خیلی خوبه و فصای خیلی جالبی داره..گرافیک خیلی عالیه,باگ های بازی خیلی کمه و تکچر ها خیلی تمیز و خوب کارشده..
موسیقی بازی هم خیلی خوبه ولی می تونست بهتر باشه و Voice acting بازی به جز نیلین اصلا خوب نیست.!!
گیم پلی بازی هم خیلی متنوع است,کمبو ها اینقدر زیاده ادم گیج میشه!!
در کل اگه بخوام به بازی نمره بدم 8.5 میدم..

Sir Nate Drake

کاربر سایت
Aug 31, 2011
438
نام
سید پرهام
خوب مثل اینکه بازی عالی از آب در اومده:bighug:فکر میکردم اینطوری عالی بشه و تریلری ازش ندیدم تا اسپویل نشه برام:d
دوستان بازی Open World هست کامل؟

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
واقعا ساختن ـه کمبو ها و استفاده ازشون خیلی باحاله و گیمپلی بر پایه همین کمبو ها هست پایین تصویر نشون میده از کودوم کمبو استفاده میکنی و باید در زدن دکمه ها عجله نکنی تا کمبو ها کامل اجرا بشه اونوقت خیلی حال میده کمبو ها دو نوع هست با مشت و با لگد :D و مخلوط هم میشن . گیمپلی هم خیلی روون هست و لذت بخشه , Punch های خیلی باحالی میزنه Nilin . قابلیت جاخای و Parry و ... هم داره . پلتفورمینگش هم خوبه ولی عالی نیست .
گرافیکشم قبلا گفتم خیلی خوبه ولی رفته رفته بهتر هم میشه گرافیکش . نیلین خیلی زیبا طراحی شده انصافا :D

در کل من شخصا یه 9 میدم به بازی چون اینجور داستانا رو خیلی دوست دارم و وقتی از داستان خیلی خوشم بیاد دیگه هیچ نقصی رو چشام نمیبینه
biggrin1.gif

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر