Remember Me | PC

Remember Me

news_gc_capcom_presents_remember_me-13165.jpg

Release Date:May 2013
Publisher: Capcom
Developer:
Dontnod
Genre: Third Person Shooter

Remember Me بازی جدید کمپانی معروف Capcom هست که توسط استدیو Dontnod تازه تاسیس شده فرانسوی در حال ساخت هست.
اطلاعات زیادی فعلا از بازی نیومده فقط میشه گفت که بازی در سال 2048 در نئو پاریس اتفاق میوفته و در مورد خرید فروش حافظه هست! سخصیت اصلی بازی دختری به اسم Nilin هست که یک شکارچی حافظه هست! Nilin قابلیت های مثل مشت زدن و بالا رفتن از دیوار و ساختمان ها رو داره.
دو Trailer و چند اسکرین هم از بازی منتشر شده.

Screenshots

1920x1080

Trailers

m27922.jpg

Memory Remix Gameplay - 720p

m27920.jpg

Announcement trailer - 720p

آخرین ویرایش:

pedram_sad

کاربر سایت
Apr 24, 2008
962
نام
pedram
بازی رو امروز خریدم
تقریبا 10 درصد اومدم جلو
میشه گفت دقیقا همون 7 هست سطح بازی

داستان زیاد گیرایی نداشت تا اینجا
خود gameplay و مبازرات هم یک جوریه نمیشه گفت خوب و دلنشینه
مخصوصا دوربین و کنترل بازی یکم اذیت میکنه

اما بازی لگ میزنه
یعنی فریم بازی روی تنظیمات اخر روی 60 هست با این که گرافیک خیلی خسته ای داره هم از نظر texture هم طراحی مدل و کاراکتر اما هر چند قدم به شدت دچار افت فریم میشه مثل اکثر بازی های UE دیگه
به خصوص موقع Load شدن یک sector جدید از یک محیط یا chekpoint
خیلی رو اعصابه این قضیه به خصوص وقتی میخوای مبارزه کنی یک چند ثانیه طول میکشه تا درست شه و بره روی 60

Ghasede_Del

کاربر سایت
Jul 7, 2008
585
نام
Amir Ali
سلام دوستان
به شدت راضی کننده بود بازی نمیدونم چرا داستان رو بعضی از دوستان ایراد گرفتن در صورتی که بسیار پر معنا و عمیق هست گرافیک بازی برای این سبک قابل قبول و خوش ساخت هست صدا گذاری و گیم پلی محشره اصلا خسته کننده نیست و خیلی نو اوری شده تو گیم پلی مخصوصا گشت زدن تو خاطرات بقیه و عوض کردن داستان بسیار ایده جذابی هست شاید دوستان یک سری مساعل رو ندونن ولی در اینده نزدیک این شیوه مجازات جای اعدام رو میگیره زندانی رو تمام هویت و گذشتش رو پاک میکنن به همین دلیل کاملا کارگردان بازی میدونسته داره چیکار میکنه پس کمی عمیق تر به ماجرا نگاه کنین
دیالوگهایی مثل اینها :
گذشتم رو پس بده
صورتم رو از من گرفتی
هویتم رو میخوام
یا یک قسمت از خاطراتم مونده تا پازل ذهنیم کامل بشه تا بفهمم کی هستم
و امثال اینها کاملا دانسته بر اساس حقیقت سیاست امروز کار شده حقیقتی که پشت نقاب سیاستی سیاه گم شده
یادتون باشه گذشته و خاطرات هر انسانی هویتش رو شکل میده و کارگردان کاملا داره با روایت داستان به این هویت اشاره میکنه و نقش مجازاتهای مدرن این قرن رو در از بین رفتن این هویت نشون میده پس اگه نمره بازی رو کم هم میدن بدونین یک سیاستی پشت داستان میتونه باشه در کل حتما این بازی رو تجربه کنین

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
بازی رو امروز خریدم
تقریبا 10 درصد اومدم جلو
میشه گفت دقیقا همون 7 هست سطح بازی

داستان زیاد گیرایی نداشت تا اینجا
خود gameplay و مبازرات هم یک جوریه نمیشه گفت خوب و دلنشینه
مخصوصا دوربین و کنترل بازی یکم اذیت میکنه

اما بازی لگ میزنه
یعنی فریم بازی روی تنظیمات اخر روی 60 هست با این که گرافیک خیلی خسته ای داره هم از نظر texture هم طراحی مدل و کاراکتر اما هر چند قدم به شدت دچار افت فریم میشه مثل اکثر بازی های UE دیگه
به خصوص موقع Load شدن یک sector جدید از یک محیط یا chekpoint
خیلی رو اعصابه این قضیه به خصوص وقتی میخوای مبارزه کنی یک چند ثانیه طول میکشه تا درست شه و بره روی 60

چی؟ بازی های انریل همیشه بهترین فریم رو داشتن این بازی هم مشکلی نداره کافیه supersampling خاموش کنید نه لگ می گیره نه دیگه افت فریم دارید البته من با super می زنم چون سیستمم می کشه. شما اگه نسخه ی 360 بازی می کردی می فهمیدی معنای افت فریم و لگ چیه تازه کنسولیا کلی هم به به چه چه می کنن

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
دوستان اشتباه نکنن.بازی به شدت سلیقه ای هست برای بعضی ها تکراری خسته کننده و برای بعضی های دیگه خوب و سرگرم کننده هست.اینو از امتیازات و Review ها میشه فهمید.

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
خوب ی مقدار رفتیم جلو به نظر جالب میاد مشکل اینجاست که خورده به طوفان بازی ها انتظار رفته بالا
ولی در کل خوب هست

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
سلام دوستان
به شدت راضی کننده بود بازی نمیدونم چرا داستان رو بعضی از دوستان ایراد گرفتن در صورتی که بسیار پر معنا و عمیق هست گرافیک بازی برای این سبک قابل قبول و خوش ساخت هست صدا گذاری و گیم پلی محشره اصلا خسته کننده نیست و خیلی نو اوری شده تو گیم پلی مخصوصا گشت زدن تو خاطرات بقیه و عوض کردن داستان بسیار ایده جذابی هست شاید دوستان یک سری مساعل رو ندونن ولی در اینده نزدیک این شیوه مجازات جای اعدام رو میگیره زندانی رو تمام هویت و گذشتش رو پاک میکنن به همین دلیل کاملا کارگردان بازی میدونسته داره چیکار میکنه پس کمی عمیق تر به ماجرا نگاه کنین
دیالوگهایی مثل اینها :
گذشتم رو پس بده
صورتم رو از من گرفتی
هویتم رو میخوام
یا یک قسمت از خاطراتم مونده تا پازل ذهنیم کامل بشه تا بفهمم کی هستم
و امثال اینها کاملا دانسته بر اساس حقیقت سیاست امروز کار شده حقیقتی که پشت نقاب سیاستی سیاه گم شده
یادتون باشه گذشته و خاطرات هر انسانی هویتش رو شکل میده و کارگردان کاملا داره با روایت داستان به این هویت اشاره میکنه و نقش مجازاتهای مدرن این قرن رو در از بین رفتن این هویت نشون میده پس اگه نمره بازی رو کم هم میدن بدونین یک سیاستی پشت داستان میتونه باشه در کل حتما این بازی رو تجربه کنین
یعنی روزی میرسه که بتونن گذشته افراد رو پاک کنن و یه هویت دیگه بهش بدن ؟!
فکر نکنم حالا حالا ها همچین چیزی احقاق پیدا کنه

- - -ویرایش - - -

چی؟ بازی های انریل همیشه بهترین فریم رو داشتن این بازی هم مشکلی نداره کافیه supersampling خاموش کنید نه لگ می گیره نه دیگه افت فریم دارید البته من با super می زنم چون سیستمم می کشه. شما اگه نسخه ی 360 بازی می کردی می فهمیدی معنای افت فریم و لگ چیه تازه کنسولیا کلی هم به به چه چه می کنن

منم با همه بازیهای آنریل این مشکل افت فریم های ناگهانی رو دارم:p
ولی خب دیگه عادت کردم

آخرین ویرایش:

Jim_raynor

کاربر سایت
Nov 29, 2011
824
نام
مرتضی
دوستان یه جایی گیر کردم لطفا اگر کسی بهش رسیده کمکم کنه . تو اپیزود 3 هستم
من توی Episode 3 قسمتی که باید درهارو توسط چهارتا دایره بهم وصل کنی که بتونی ازشون بالا بری گیر کردم
..
اینم تصویرش

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
دوستان یه جایی گیر کردم لطفا اگر کسی بهش رسیده کمکم کنه . تو اپیزود 3 هستم
من توی Episode 3 قسمتی که باید درهارو توسط چهارتا دایره بهم وصل کنی که بتونی ازشون بالا بری گیر کردم
..
اینم تصویرش

کار خاصی نباید بکنی با همون دستگاه روی دستش به ترتیب اون دایره هارو بچرخون تا خطهای سبزشون به هم متصل بشن تا بتونی ازشون بری بالا

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
من هم نیم ساعتی رفتم به چند نکته رسیدم مبارزات بازی به هیچ وجه در سطح Beat-'Em-Up های خفن مثل سری arkham نیست و به شدت شبیه یک عنوان درجه چندم مثل spider man amazing شده حتی استیل دوربین هم از این بازی تا حدودی پیروی میکنه چون مبارزات هم عموما در فضای بسته و محدود اتفاق میافته دوربین کمی ازار میده. بخش پلتفرمینگ هم هیچ نکته خاصی نداره و کاملا روتینه.
گرافیک هم هیچ حرفی برای گفتن نداره و بافت ها قدیمی و بی کیفیت هستن و طراحی هنری هم ترکیبی از
dishnored و syndicate هست و فقط نورپردازی خوبی داره

Ghasede_Del

کاربر سایت
Jul 7, 2008
585
نام
Amir Ali
یعنی روزی میرسه که بتونن گذشته افراد رو پاک کنن و یه هویت دیگه بهش بدن ؟!
فکر نکنم حالا حالا ها همچین چیزی احقاق پیدا کنه

سلام برادر نه اینکه هویت جدید بهش بدن بلکه هویتش رو پاک کنن هر انچه تا حالا تو ذهنش هست با همه خاطراتش پاک میشه این اتفاق همین حالا داره میوفته ولی خیلی سرری هست

pedram_sad

کاربر سایت
Apr 24, 2008
962
نام
pedram

دوست عزیز من چه کار به نسخه کنسولی دارم ؟
من نگفتم افت فریم داره من خودم دارم روی 60 فریم بازی میکنم

مشکل بازی کم شدن ناگهانی فریم تو نقطه های مشخصی از بازی هست که فریم یهو از 60 تا 10 و 12 هم پایین میاد و چند ثانیه میمونه تو این وضع تا Texture های اون Sector از بازی load بشه و بعدش بر میگرده روی همون 60

این نقاط خاص هم هر بار که restart chekpoint بزنید دقیقا تو همون نقاط این داستان تکرار میشه

اینها همه در حالتیه که بازی از نظر گرافیکی و بافت در مرحله خسته و خلاص قرار داره

boy_ofpersia

کاربر سایت
Dec 31, 2008
250
نام
آرمان
سلام برادران گرامی!
به نظرات همه احترام می ذارم، ولی به نظر من بازی فوق العادست! هم از نظر گرافیکی عالیه، هم از نظر گیم پلی!
منم دو روز پیش دانلود کردم، لگ و ... هم نداره خیلی روان هم بالا میاد! با همچین کانفیگی (البته لپتاپ):
Intel Core i7/nVidia Geforce 630M 2GB/6GB Ram/Win 8

ببینید...! همون اول های بازی، که می ری تو خاطرات سِودا (یا همچین اسمی) و باید کاری کنی که دکتر شوهرش رو بکشه... :-"
حقیقتا من همون جا گیر کردم! راهش چیه!؟:-"

متشکرم.

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
منم دیشب بازی رو دانلود کردم و امروز حدود یک ساعتی بازی کردم ...
اتفاقا به نظرم نقطه عطف بازی داستانشه .. از همین ابتدا به صورت گنگی داستان شروع میشه و گیمر رو مجبور می کنه که بازی رو ادامه بده ...
گیمپلی کلی بازی هم واقعا نوآوری خاصی نداشته و از روی بازی های بزرگ اسکی رفته. مثلا بخش پلتفرمینگ بازی کپ آنچارتده! مبارزات بازی به شدت شبیه بتمن های آرکامه .. ولی در سطح و لولی پایینتر. البته من با اینکه بازی های دیگه المان های مثبت دیگر بازی ها رو استفاده کنند هیچ مشکلی ندارم ولی خود بازی هم باید یه خلاقیتی چیزی داشته باشه که حقیقتش تا اینجای کار چیز خاصی تو گیمپلی ندیدم!
مثلا یه عنوان مثل دارکسایدرز المان های مثبت خیلی از بازی های بزرگ رو به صورت ممتاز تو گیمپلیش وارد می کرد و خودش هم یه سری نوآوری رو به گیمپلی تزریق می کرد و یه معجون کامل تحویل گیمر میداد ...
ولی در کل ارزش بازی کردن رو 100% داره ولی ممکنه به عده نپسندن بازی رو ..

boy_ofpersia

کاربر سایت
Dec 31, 2008
250
نام
آرمان
من هم نیم ساعتی رفتم به چند نکته رسیدم مبارزات بازی به هیچ وجه در سطح Beat-'Em-Up های خفن مثل سری arkham نیست و به شدت شبیه یک عنوان درجه چندم مثل spider man amazing شده حتی استیل دوربین هم از این بازی تا حدودی پیروی میکنه چون مبارزات هم عموما در فضای بسته و محدود اتفاق میافته دوربین کمی ازار میده. بخش پلتفرمینگ هم هیچ نکته خاصی نداره و کاملا روتینه.
گرافیک هم هیچ حرفی برای گفتن نداره و بافت ها قدیمی و بی کیفیت هستن و طراحی هنری هم ترکیبی از
dishnored و syndicate هست و فقط نورپردازی خوبی داره
دوست عزیز! من به هیچ عنوان قصد جسارت ندارم! ولی کلا تعجب کردم از نظرتون!

من سطح توقعم از بازی ها پایینه یا شما بالایید؟!

خوب با این شرایط چه بازی ای خوبه الان!؟ در لحظه منظورمه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر