Red Steel 2

artin

کاربر سایت
Jan 28, 2008
49
راستش من زیاد ازش خوشم نیومد ! یه متال گیر جدید بدن واسه ویی بهتره :cheesygri

راستی این بازی رو WiiFlow خیلی خوب و بدون مشکل اجرا میکنه .
واي اگه واقعا بياد چي ميشه هانننننننننننننن؟؟؟؟؟
راستي يه need for speed قرار بود واسه ويي بياد .
چي شد پس ؟ اگه نمي خوان بسازن خوب بگن مگه ما الافيم ؟؟؟

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
واي اگه واقعا بياد چي ميشه هانننننننننننننن؟؟؟؟؟
راستي يه need for speed قرار بود واسه ويي بياد .
چي شد پس ؟ اگه نمي خوان بسازن خوب بگن مگه ما الافيم ؟؟؟
کدوم NFS؟ اسمش چی بود؟
تا الان فقط یه NFS انحصاری واسه وی دادن که همون نیترو بوده.

artin

کاربر سایت
Jan 28, 2008
49
کدوم NFS؟ اسمش چی بود؟
تا الان فقط یه NFS انحصاری واسه وی دادن که همون نیترو بوده.
اره درست همين بود حالا بازي به دل نشيني هست يا نه ؟؟؟
تو کجا هنگ می کنه؟
فیلم آموزشی وصل کردن موشن پلاس رو دیدید؟
تو نئوگاما قسمت Config option گزینه ی ALT DOL رو بزارید رو دیسک و بازی رو با Main.dol بیارید.
بدبخت شدم اين كاري رو كه گفتي كردم ولي باز جواب نداد بازم هنگ مي كنه فقط مي نويسه LICENSED BY NINTENDO
يعني چي اين حركتش

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
بدبخت شدم اين كاري رو كه گفتي كردم ولي باز جواب نداد بازم هنگ مي كنه فقط مي نويسه LICENSED BY NINTENDO
يعني چي اين حركتش

پس حتما مشكل از ديسك يا سورس بازي هست فيلم اموزشي ببين بعد با ندوگاما rev 19 اجراش كن

نه بابا زياد باحال نيست كلا نه اين نه ماله ds بازي هاي خوبي از اب درنيومدن

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی

يعني چي اين حركتش

زیاد خوب نیست ماریو کارت از اون قشنگتره!
ولی تو Custom کردن ماشین بازیه قشنگیه.

مطمئنید درست انجام دادید؟
Player.dol رو انتخاب میکنید؟
اگه نمیشه یه بازی موشن پلاسی دیگه مثل Wii Sports Resort رو بزارید و این کارا رو بکنید.
خلاصه این که یه جوری اون فیلم آموزشی رو ببینید.

Dire Wolf

کاربر سایت
May 28, 2010
135
نام
شـــهاب
Red Steel 2
RedSteel+2

ســــــــــــــازنده : Ubisoft Paris

ناشـــــــــــر : Ubisoft

موتــــــور : LyN engine

پلتفــرم : Wii

ســـــــــــــبك : FPS

Red Steel 2 يك بازي (FPS (first-peson shooter است كه توسط يوبي سافت براي كنسول Wii در مارچ 2010 منتشر شد.
يوبي سافت در اطلاعيه ي خود اعلام كرد كه اين بازي در يك صحراي بزرگ در يك شهر بزرگ اتفاق مي افتد . همچنين تاييد كرد كه نام شخصيت اصلي بازي The Swordsman است . اين شخصيت ساكت از قبيله اي به نام
The Protectors مي باشد كه در وقايع قبل از اين بازي همه ي افراد اين قبيله به غير از شخصيت اصلي بازي يعني
The Swordsman كشته شده اند و اين افراد توسط افراد قبيله ي The Jackals كشته شده اند و حالا آخرين بازمانده ي اين قبيله يعني The Swordsman براي تلافي قتل عام قبيله ي خود براي نابودي قبيله يThe Jackals دست به كار مي شود و براي كشتن رهبر ان ها به نام Payne آماده مي شود . Red Steel 2 در سبك اول شخص ساخته ميشود و بازي كننده مي تواند به وسيله ي تفنگ يا شمشير مبارزه كند . مبارزه كننده قادر خواهد بود كه در عين حال با شش نفر همزمان مبارزه كند و قادر است گلوله هاي تفنگ آن ها را تسط شمشير خود دفع كند .
ساخت Red Steel 2 در تابستان سال 2008 آغاز شد و هنوز هم ادامه دارد .در 28 جولاي همان سال تاييد شد كه اين باز يتوسط يوبي سافت عرضه ميشود و كارگردان بازي هم بر عهده ي Alain Corre قرار گرفت .
همچنين اعلام شد كه اين بازي براي استفاده در Wii MotionPlus ساخته شده و همراه پكي با
Wii MotionPlus عرضه ميشود . در آپريل 2009 هم تاييد شد كه Red Steel 2 داراي بخش مولتي پلير نيست و يوبي سافت در بيانيه اين چنين اين را اعلام كرد : به اطلاع ميرسانيم كه براي تمركز بيشتر براي بخش تك نفره Red Steel 2 و اجراي بهتر آن بر روي Wii MotionPlus اين بازي فاقد مولتي پلير است زيرا از تمركز ما براي ساخت يك بازي تك نفره خوب مي كاهد . يوبي سافت در نظر دارد كه با حذف خون از اين بازي سعي كند كه اين بازي رتبه ي T را نگيرد و به اين منظور در بازي دشمنان پس از مرگ در حاله اي ناپديد مي شوند . بازيكن قادر خواهد بود در هر لحظه بين تفنگ و katana كه نوعي شمشير ژاپني است انتخاب كند و با استفاده از آنها بجنگد .

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,232
من red steel 1 بازی کردم عالی بود حالا نسخه دوم کی بازی کرده؟

بازیش چطوره؟

ابگیرمش؟

نسخه دومش عالیه !
حتما بگیرش !
البته پدر من دراومد توی بازی (هنوز تمومش نکردم) ولی اینقدر موشن پلاس جذابش کرده بازی رو که حد نداره !

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
نسخه دومش عالیه !
حتما بگیرش !
البته پدر من دراومد توی بازی (هنوز تمومش نکردم) ولی اینقدر موشن پلاس جذابش کرده بازی رو که حد نداره !

پس خوبه میگیرمش

مرسی ممنون

جایی خوندم بازی از محیط شرقی ژاپن به کل رفته غرب

استفاده از شمشیر آزادانه شده

من تو همون red steel 1 موندم زنه از بالاکون آفتاب مهتاب بالانس میزنه میپره تو خیابون باید با شمشیر مبارزه کنیم رگباری میزنه میمیرم هیچکاری نمیشه کرد انقدر بازی کردم رد کنم نشد بازو درد گرفتم :d

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,232
پس خوبه میگیرمش

مرسی ممنون

جایی خوندم بازی از محیط شرقی ژاپن به کل رفته غرب

استفاده از شمشیر آزادانه شده

من تو همون red steel 1 موندم زنه از بالاکون آفتاب مهتاب بالانس میزنه میپره تو خیابون باید با شمشیر مبارزه کنیم رگباری میزنه میمیرم هیچکاری نمیشه کرد انقدر بازی کردم رد کنم نشد بازو درد گرفتم :d
ولی من نسخه اولشو بازی نکردم :D
مطمئن باش تو این هم بازو درد میگیری :D

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,232
دوستان بدون موشن پلاس هم میشه نسخه ۲ را باز ی کرد؟؟
یه کم در مورد قابلیت های ویژه موشن پلاس تو بازی توضیح بدین.
نه بدون موشن پلاس نمیشه
موشن پلاس دقیقا وی موت رو به شمشیرت تبدیل میکنه هر کاری که بکنی دقیقا عینش رو انجام میده ... من نسخه 1 اش رو بازی نکردم ولی حدس میزنم مثل Legend of Zelda : Twilight Princess طرز ضربه زدن از قبل تعیین شده باشه و فقط چند نوع ضربه داشته باشه ... ولی این اینطوری نیست آزادی که هرطور میخوای ضربه بزنی (امیدوارم منظورم رو تونسته باشم خوب رسونده باشم :D)

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,232
پس واجب شد برم موشن پلاس بگیرم.دیگه چه بازی هایی حتمااز موشن پلاس استفاده کرد؟

Wii Sports Resort (که همراه موشن پلاس میدنش فکر کنم)
Legend of Zelda : Skyward Sword (اگه گرفتی به هیچ عنوان از دستش نده از نظر من بهترین بازی کل عمرم بود)
WiiPlay : Motion که من بازیش نکردم
با چند تا بازی دیگه که الان خاطرم نیست
یک سری از بازی ها هم نوشتن با موشن پلاس هماهنگن و بازی با موشن پلاس بهتره (ولی بدون موشن پلاس هم میشه بازیشون کرد)

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
ولی من نسخه اولشو بازی نکردم :D
مطمئن باش تو این هم بازو درد میگیری :D

نسخه 1 کاملا محیط ژاپن و فرهنگ ژاپنه

باید اول تمیرینات هوازی انجام بدیم بعد با wii بازی کنیم :d

از مچ دستم تا آرنجم این قسمت بیشتر درد میکنه

دوستان بدون موشن پلاس هم میشه نسخه ۲ را باز ی کرد؟؟
یه کم در مورد قابلیت های ویژه موشن پلاس تو بازی توضیح بدین.

نسخه 1 بازی بدون موشن پلاسه

نسخه دوم حتما باید موشن پلاس داشته باشی

موشن پلاس دقت و کنترل ویموت خیلی خیلی بیشتر و دقیقتر میکنه بازیا خوب کمی موشن پلاس ساپورت میکنن

نه بدون موشن پلاس نمیشه
موشن پلاس دقیقا وی موت رو به شمشیرت تبدیل میکنه هر کاری که بکنی دقیقا عینش رو انجام میده ... من نسخه 1 اش رو بازی نکردم ولی حدس میزنم مثل Legend of Zelda : Twilight Princess طرز ضربه زدن از قبل تعیین شده باشه و فقط چند نوع ضربه داشته باشه ... ولی این اینطوری نیست آزادی که هرطور میخوای ضربه بزنی (امیدوارم منظورم رو تونسته باشم خوب رسونده باشم :D)

کاری نداره این لینک دانلود کلیپ گیم پلی red steel 1

http://uplod.ir/24nkg6ywvohe/red_steel_nintendo_wii_trailer_e3_2006_trailer_youtube.3gp.htm

این لینک دانلود کلیپ گیم پلی red steel 2

http://uplod.ir/u4yw2ovct9cc/red_steel_2_wii_gameplay_moves_trailer_hq_youtube.3gp.htm

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر