Red Dead: Redemption | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,279
یه دفعه یه پست احساسی در مورد بازی محبوبم بعد از دو سال دادم! آخه واسه چی پاکش کردین؟

من به هرکسی که یه بازی رو اسپویل کنه 6 تا کارت قرمز میدم که زیر اسمش هم "کاربر متخلف" بیاد. برید خوشحال باشید که فقط پستهاتون پاک شده. دفعه دیگه شدیدتر برخورد میشه.

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
این soundtrack هاشو از تورنت پیدا کردم دانلود کردم.تا چند وقتی هستش کسی خواست دانلود کنه.بعضی هاش حرف نداره.
دانلود

mroohnikan

کاربر سایت
Oct 29, 2008
163
نام
مهدی
من به هرکسی که یه بازی رو اسپویل کنه 6 تا کارت قرمز میدم که زیر اسمش هم "کاربر متخلف" بیاد. برید خوشحال باشید که فقط پستهاتون پاک شده. دفعه دیگه شدیدتر برخورد میشه.

از شما که ناظم انجمنید انتظار داشتم پستها رو با دقت بیشتری بخونید!! من اون فتحه رو هم گذاشتم که این اشتباهات پیش نیاد!!!
John Marston is the maaaan!!!

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
درود خوب وقت شد Red Dead Redemption: Undead Nightmare Collection را تمام کردیم در یک کلام بی نظیر بود !!!!به شخصه با این که : Red Dead Redemption شاهکار بود برام ولی Red Dead Redemption: Undead Nightmare Collection بهم بیشتر حال داد نمی دونم شاید چون قبلا با شخصیت های بازی اشنا بودم و اکثرا را دیده بودم !
در یک کلام می تونم بگم جز 5 بازی برتری بود که تا الان رفته بودم :d
البته امیدوارم این عناوین همچنان انحصاری بمانند

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,880
نام
SubZero
درود خوب وقت شد Red Dead Redemption: Undead Nightmare Collection را تمام کردیم در یک کلام بی نظیر بود !!!!به شخصه با این که : Red Dead Redemption شاهکار بود برام ولی Red Dead Redemption: Undead Nightmare Collection بهم بیشتر حال داد نمی دونم شاید چون قبلا با شخصیت های بازی اشنا بودم و اکثرا را دیده بودم !

salam
شما که تموم کردی بگو ببینم اونجایی که میرم سمت خونه زن جان یه چیزی تو ذهنش میگه .چی میگه بهش؟میگه یه کاری کن بعد بیا خونه(undead نسخه)

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR

اینو از خود لایو گرفتی؟! چند گیگ؟!

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
دوستان من این بازیو تازه گرفتم.ادامه بدم قشنگه؟

بری آخرش رو ببینی ، یعنی میخوای دوباره 40 ساعت دیگه بازی کنی و تمومش کنی.

---------- نوشته در 09:51 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:50 PM ارسال شده بود ----------

این نسخه با نسخه ی معمولی چه فرقی داره؟

Kn!f3 Dan3R

کاربر سایت
Jun 13, 2009
741
نام
مهدی
دوستان من این بازیو تازه گرفتم.ادامه بدم قشنگه؟
اگه رو pc بود بهت توصیه می کردم بری سیو کامل بازیو بگیری!!
من که فقط وقتی بازی تموم شد حال کردم چون میرفتم 1ساعت می گشتم دنبال ببر آخرشم که پیاش می کردم می کشتتم:d

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
اگه رو pc بود بهت توصیه می کردم بری سیو کامل بازیو بگیری!!
من که فقط وقتی بازی تموم شد حال کردم چون میرفتم 1ساعت می گشتم دنبال ببر آخرشم که پیاش می کردم می کشتتم:d

نه بابا.چی میگی.همه چیش عالیه.

راستی میتونی دکمه ی BACK ـه چیه بقل استارت اون میزنی و آتیش درست میکنی و بعد از تو نقشه هرجا میخوای بری رو مارک میکنی و فوری میری.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر