Red Dead: Redemption | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

sadrabaktash

کاربر سایت
Jan 11, 2010
135
نام
Nathan Drake
كمك

من 37 درصد undead nightmare رو رفتم...ديگه روي نقشه توي بلك واتر و آرماديلو هيچ ماموريتي نيس...ولي هنوز نرفتم مكزيك...هيچ سابجكتي رو صفحه وجود نداره...الان سه روزه الكي دارم دور خودم مي چرخم...اين دوستمون گفته بود بريم «سولومون فوري» با نايجل حرف بزنيم...اونجام رفتم ولي نايجلي اونجا نبود...دقيقن بايد چكار كنم؟

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
دوستان الان بنده اونجایی هستم که کنترول جک رو بر میگیرم. بعد کشته شدن جان. الان بازی تموم شده یا ادامه داره؟

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
من 37 درصد undead nightmare رو رفتم...ديگه روي نقشه توي بلك واتر و آرماديلو هيچ ماموريتي نيس...ولي هنوز نرفتم مكزيك...هيچ سابجكتي رو صفحه وجود نداره...الان سه روزه الكي دارم دور خودم مي چرخم...اين دوستمون گفته بود بريم «سولومون فوري» با نايجل حرف بزنيم...اونجام رفتم ولي نايجلي اونجا نبود...دقيقن بايد چكار كنم؟
دوست عزیز شما به سه نوع گل احتیاج داری که باید به مقدار کافی پیدا کنی که مقدارشو توی قسمت ماموریت های فرعی (در قسمت Journal)نوشته مکان دقیق گل هارو یادم نیست ولی یه نوعش توی Tall Trees ـه کلا یکم بگردی پیدا میشه
دوستان الان بنده اونجایی هستم که کنترول جک رو بر میگیرم. بعد کشته شدن جان. الان بازی تموم شده یا ادامه داره؟
نه دیگه
تو شهر بلک واتر یه علامت سوال هست به اسم Remember my Familly اون اخرین ماموریته فقط پیشنهاد میشه اخرین ماموریت رو با اون هفت تیر که 15 تا تیر داره به پایان برسونی به نفِته:d

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: TOP Game

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
اون اخرین ماموریته فقط پیشنهاد میشه اخرین ماموریت رو با اون هفت تیر که 15 تا تیر داره به پایان برسونی به نفِته:d

حالا چرا حتما با اون هفت تیر؟:D

پ.ن: الان میرم این آخریش رو هم تموم کنم:D

sadrabaktash

کاربر سایت
Jan 11, 2010
135
نام
Nathan Drake
ببینم این Nightmare بعد از
زامبی شدن جان مارستون
واقعن تموم میشه میره پی کارش؟ دیگه مثه بازی اصلی لازم نیس بریم جایی؟ کاری کنیم؟
ینی حتا credit هم قرار نیس نشون بده؟
نکنه مثه بازی اصلی سرمون بی کلاه بمونه credit ندیده بریم سراغ یه بازی دیگه؟

Acatalectic

کاربر سایت
Apr 5, 2010
469
بـــــــــــینم! این undead nightmare حتما احتیاج به کرک جدید جعبه مجهول سیصد و شصت داره؟! یا کرک قبلی هم کارشو می سازه؟!

اصلا وقتی Dead Rising هست مگه مریضی میری اینو بازی می کنی؟! :d

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
ببینم این Nightmare بعد از
زامبی شدن جان مارستون
واقعن تموم میشه میره پی کارش؟ دیگه مثه بازی اصلی لازم نیس بریم جایی؟ کاری کنیم؟
ینی حتا credit هم قرار نیس نشون بده؟
نکنه مثه بازی اصلی سرمون بی کلاه بمونه credit ندیده بریم سراغ یه بازی دیگه؟
بازی اصلی Credits داره!b-)
بـــــــــــینم! این undead nightmare حتما احتیاج به کرک جدید جعبه مجهول سیصد و شصت داره؟! یا کرک قبلی هم کارشو می سازه؟!

اصلا وقتی Dead Rising هست مگه مریضی میری اینو بازی می کنی؟! :d
منظورتون از "کرک" چیه؟
اگه LT+ رو می گید، نه لازم نیست.
همینجوری با پچ های قبلی هم اجرا میشه.

Marston64

کاربر سایت
Feb 6, 2011
2
نام
آرین
soval

من یه جای بازی گیر کردم. اونجایی که باید یه زامبی رو به مادر روحانی برای تست آب مقدس بدی.و بعدش که باید یه گورستون رو پاکسازی کنی.دیگه من تا اینجاش رفتم و دیگه نمیدونم باید چی کار کنم هیچ علامتی روی نقشه نیست.لطفا کمکم کنید

Farzan X360_PS3

کاربر سایت
Oct 10, 2007
533
نام
فرزان
دوستان من تو اون مرحله که واسه پیره مرده سه نوع گل باید پیدا کنیم گیر کردم دوتا رو پیدا کردم که desert saga و snow هست ولی سومی رو هر چی می گردم نیست 2 روز کل نقشه پشتم لطفا کمک کنین

PAUSE

کاربر سایت
Jun 9, 2008
3,631
نام
سعید
دوستان من تو اون مرحله که واسه پیره مرده سه نوع گل باید پیدا کنیم گیر کردم دوتا رو پیدا کردم که desert saga و snow هست ولی سومی رو هر چی می گردم نیست 2 روز کل نقشه پشتم لطفا کمک کنین
گل ها رو اصلا یادم نیست اما فک کنم این بتونه کمکت کنه

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
یه سوالی، من تو Thieve's Land که میرم، همه شروع میکنن بهم شلیک کردن! لباس خاصی هم تنم نیست، البته Fame و Honor نسبتا خوبی دارم، دلیلش همینه؟

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
یه سوالی، من تو Thieve's Land که میرم، همه شروع میکنن بهم شلیک کردن! لباس خاصی هم تنم نیست، البته Fame و Honor نسبتا خوبی دارم، دلیلش همینه؟

خوبعدئ از یه ماموریت که انجام بدی ملتی تو اون شهر هستن چش دیدنتو نددارن
من یه دفه خواستم با کالاسکه از اون شهر یه جایی برم پدرم در اومد
تا سوار میشدم میریختن سرم مثله عقده ای ها

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
راست میگه:
با 15 تیر بکش سعی کن خیلی هم هفت تیرت قوی باشه!!
آخه لامصب پلیسه تو دوئل خیلی خیلی سگ جونه!!10 دفعه مردم کنسولو خاموش کردم روز بعدش رفتم دهن جنازش هم سرویس کردم بعد از کردیت خودمم پریدم تو آب مردم بعد دستگاه رو خاموش کردم=))

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
راست میگه:
با 15 تیر بکش سعی کن خیلی هم هفت تیرت قوی باشه!!
آخه لامصب پلیسه تو دوئل خیلی خیلی سگ جونه!!10 دفعه مردم کنسولو خاموش کردم روز بعدش رفتم دهن جنازش هم سرویس کردم بعد از کردیت خودمم پریدم تو آب مردم بعد دستگاه رو خاموش کردم=))

چرا من همون دست اول زدمش به نظرم خیلی هم ضعیف بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر