Red Dead: Redemption | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

hamhami_333

کاربر سایت
May 20, 2009
333
نام
نوید
شما باید قبل از اون ماموریت اخر که جان میمیره یک سترانگر:d بری که توش اون یارو که جانو می کشه رو قبل از ماموریت بکشی

من نتونستم ارتباط برقرار کنم:d
حماقت تا چه قدر ادم....................حیف که اینجا فرومه !!!

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
آهان!
چه جالب!
خب حالا میشه یکی داستان کامل رو توضیح بده؟چ
warning!Story spoil:
خلاصه می گم,حان به همراه بیل ویلیامسون و داچ وندر لاین و خاویر اسکولرا یک گنگ یا همون گروه خلافکاری داشتند.در جریان یک دزدی,جان تیر می خوره و گروه ترکش می کنه و جان را پلیس می گیره.از اون موقع به بعد جان دور خلافکاری را خط می کشه و می ره یه مزرعه با خانواده اش(زن و یک پسر به نام جک)زندگی می کنه.اما پلیس میاد سراغش و بهش می گه اگر آزادیش را می خواهد,باید بیل ویلیامسون را دستگیر کنه.پلیس زن و بچه ی جان را دستگیر می کنه و جان راهی سفری در غرب وحشی می شه تا بیل را پیدا کنه.انجا بیل به مکزیک . پیش اسکولرا می ره,و جان هم هر جفتشون را با هم دستگیر می کنه و به بلک واتر مقر پلیس می بره.اونجا مامور راس به جان می گه اگر زن و بچه اش را می خواهد باید وندرلاین را هم دستگیر کند.جان که چاه ای ندارد به دنبال داچ می گرده که با سرخ پوست ها کار می کنه,اما داچ و جان خیلی با هم دوست بودن,می بینی که به خاطر تعلل جان در تیر زدن به داچ,اون یک زن را می کشد و فرار می کند و در آخر هم وقتی گیرش می آورد نمی تواند به او تیر بزنه,اما داچ که امید دیگری نداره و پلیس محاصره اش کرده,از بالای کوه خودش را می اندازه زمین.اما قبل از مرگش به جان هشدار می ده که روزی نوبت خود جان هم می شه که توسط پلیس کشته بشه.
جان پیش خانواده برمی گرده و مدتی با انها زندگی می کنه.اما چندی بعد حرف داچ درست می شه.هنوز یک نفر دیگه از خلافکار ها مونده,هنوز یکی دیگه مونده تا مامور راس با کشتنش به مدال افتخار برسه:جان مارستن!وبه مزرعه ی آنها حمله می کنه و در یک صحنه ی دراماتیک جان را می کشه.بعد از 3 سال زن جا هم می میره و حالا جک مارستن پسر جان تنهاست و تشنه ی انتقام.در نهایت جک مامور راس که پیر شده و بازنشته را در کنار رودخانه در حال ماهیگیری پیدا می کنه,و در یک دوئل او را شکست می ده...

Steven

کاربر سایت
Oct 24, 2007
472
شما باید قبل از اون ماموریت اخر که جان میمیره یک سترانگر:d بری که توش اون یارو که جانو می کشه رو قبل از ماموریت بکشی

من نتونستم ارتباط برقرار کنم:d

چه ماموزیتی انگلیسی میگی من درست نفهمیدم مرسی

falah20

کاربر سایت
Dec 11, 2007
197
من بازی رو تموم کردم تو یه علامت سوال بنفش موندم همون که درباره فیلمبرداری و کارگردانیه توی کافه هم هست توی thives landing اما جای کارگردان یه بازی هست که ربطی بهش نداره بازی منچ هست چیکار باید بکنم؟

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,976
نام
مجتبی
برو بلک واتر,هر ماموریت علامت سوالی که هست را برو.یک دونه هست که انجام می دی یکی دیگه میاد,و با انجام دادن دومی بازی تموم می شه
خو من رفتم سراغه اون زنه کنار دریاچه!
اما رسیدم کنار آتیش یهو نوشت مرحله رو باختید!
چیکارش باید بکنم؟

Steven

کاربر سایت
Oct 24, 2007
472
من بازی رو تموم کردم تو یه علامت سوال بنفش موندم همون که درباره فیلمبرداری و کارگردانیه توی کافه هم هست توی thives landing اما جای کارگردان یه بازی هست که ربطی بهش نداره بازی منچ هست چیکار باید بکنم؟

باید بازی رو برنده بشید بعدش دوباره برگردید پیش همون کارگردان که منزلش پشت سینما هستش تا ماموریت به پایان برسه

mahdi_mafia

کاربر سایت
May 9, 2010
602
سلام
من بازی تموم کردم.البته مراحل اصلیشو.

حالا باید چی کار کنم؟کجا بایدبرم؟

وقتی جان مرد دیگه بازی نکردم.الان با پسرش باید کجا برم؟

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,976
نام
مجتبی
سلام
من بازی تموم کردم.البته مراحل اصلیشو.

حالا باید چی کار کنم؟کجا بایدبرم؟

وقتی جان مرد دیگه بازی نکردم.الان با پسرش باید کجا برم؟
برین به Black Water بعد دو تا علامت سوال ها رو انجام بدید!
اون وقت تموم میشه!

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,685
نام
Sepehr
میشه راهنایی کنید جریان بازیش چیه چطور میشه برنده شد؟
در اینجا روش بازیهای مختلف بازی توضیح داده شده.

اما به طور خلاصه بگم که باید طبق تاسهای خودت (و حدسی که از تاسهای بقیه میزنی) یه شرط بزاری... مثلآ حداقل 2 تا تاس با عدد 4 موجوده(بین همه ی تاسهای موجود در بازی). بعد نفر بعدی 3 تا آپشن داره: 1. بگه که شما دارین دروغ میگین و دستها رو رو کنند. در این حالت اگر 2 یا تعداد بیشتری تاس با عدد 4 باشه , اون فرد میبازه و یکی از تاسهاش رو از دست میده. اگر هم که 2 تا تاس با عدد 4 نبود , اون یکی که بلوف زده بوده یه تاس از دست میده. 2. طرف بگه که شرط دقیق درسته(spit-on) در این صورت همه تاسهاشون رو نشون میدن. اگر طرف درسته گفته و دقیقآ 2 تا تاس موجود بود , هر دو نفر دیگر 1 تاس باید بندازن وسط. در غیر این صورت کسی که اعلام Spit-on کرده یک تاس از دست میده. 3. طرف یک شرط جدید ببنده, که باید تعداد تاسها رو بیشتر از قبلی بگه(مثلآ 3 تا 4 , یا 5 تا 2 , یا ...). البته میتونه شرط رو روی عدد 2 نگه داره ولی باید نوع مهره رو عوض کنه و مقدار اونو بالا اعلام کنه... یعنی مثلآ بگه 2 تا 5 یا 2 تا 6.

این روند همین طور تکرار میشه تا بالخره 2 نفره تاسهاشون تموم کنه...
اینم اضافه کنم که هر کس که یک تاس رو میبازه , دفعه ی بعد خود اون باید شرط اولیه رو بزاره....

Hooty

کاربر سایت
Aug 22, 2009
10
سلام دوستان من بازی رو تازه گرفتم ولی همین اوایل بازی همش گیر میکنه تو زمین چندبار امتحان کردم بازم مشکلم حل نشد سیدی بازی رو چندبار عوض کردم بازم مشکلم حل نشد کسی هست که راهنماییم کنه وای مشکل حل بشه ؟

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
سلام دوستان من بازی رو تازه گرفتم ولی همین اوایل بازی همش گیر میکنه تو زمین چندبار امتحان کردم بازم مشکلم حل نشد سیدی بازی رو چندبار عوض کردم بازم مشکلم حل نشد کسی هست که راهنماییم کنه وای مشکل حل بشه ؟
یه ذره بیشتر توضیح بده.

pedram_sad

کاربر سایت
Apr 24, 2008
962
نام
pedram
دوستان من بازی رو تازه شروع کردم 8 درصدی رفتم
چند تا سوال داشتم

1 - به غیر از داخل اون دهکده ها که وسیله برای این ور اونور رفتن هست و پول میدی راهی نداره که بعد از انجام ماموریت ها مثلا وسط بیابانی جایی باشی و سریع بخوای برگردی به نقطه ای مثل m یا b ؟
یک چیزی تو مایه های taxi تو GTA IV

2 - این autosave فکر کنم برای من کار نمیکنه چون یک بار یکی دو تا ماموریت رفتم اون گوشه نوشته saving ولی بعدش دوباره از اول اومد

3 - این پوست هایی که از حیوانات میکنه رو فقط پیش doctor میفروشه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر