Red Dead: Redemption | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

spiderkiller

Never Surrender
کاربر سایت
Jul 12, 2008
236
نام
شهریار
سلام.
من دی وی دی بازی رو از نکست جن گرفتم،تا اوایل بازی رفتم سیو میشد ولی از یه جایی به بعد هر کاری می کنم می نویسه Saving اما بعدش سیو نمیشه دوستان هر کس میدونه کمک کنه!
دوست عزيز منم همين مشكل رو داشتم.شما احتمالا يك بار خوابيدي و سيو جدا گرفتي .اين بازي مشكلش اينه كه هميشه از همونجا مياد كه خوابيدي.البته براي من كه اينطوره. حالا ايندفعه كه رفتي توي بازي از منو game رو انتخاب كن و بعد از auto لود كن.درست ميشه ;)

Acatalectic

کاربر سایت
Apr 5, 2010
469
لعنت به راک استار

من از GTA هیچ وقت خوشم نیومده اما به RDR امیدوار بودم که با تغییر محیط و فضای بازی راک استار یه تغییری ام در سبکش بده و بازیهاشو سینمایی تر و سرعتی تر کنه اما هیچ چیز تغییر نکرده هیچ چیز!! :mad:

به جای این 50 ساعت لعنتی که بخوام حروم رفتن از نقطه X به Y بکنم که خیلی کسل کننده است میشه دوتا بازی RPG توپ تموم کرد!!

حالم از راک استار و سبکش به هم می خوره، فقط مافیا :love:

spiderkiller

Never Surrender
کاربر سایت
Jul 12, 2008
236
نام
شهریار
لعنت به راک استار

من از GTA هیچ وقت خوشم نیومده اما به RDR امیدوار بودم که با تغییر محیط و فضای بازی راک استار یه تغییری ام در سبکش بده و بازیهاشو سینمایی تر و سرعتی تر کنه اما هیچ چیز تغییر نکرده هیچ چیز!! :mad:

به جای این 50 ساعت لعنتی که بخوام حروم رفتن از نقطه X به Y بکنم که خیلی کسل کننده است میشه دوتا بازی RPG توپ تموم کرد!!

قبول دارم اما خب راستش من هميشه هم توي GTA و اين يكي به خاطر ارادتم به راكستار تاكسي ميگيرم :).فقط يكم گرونه ولي بقيش حله. :biggrin1: ;)

falah20

کاربر سایت
Dec 11, 2007
197
لعنت به راک استار

از هرکی میخوای انتقاد کن فقط کاری به جان مارستن نداشته باش که خدای کارکتره

go to hell

کاربر سایت
Jan 15, 2010
57
لعنت به راک استار

عزیزه من چرا حرف غیر منطقی میزنی؟
وقتی بازی open world هست میخوای همه ی ماموریت ها در یک خیابون یا شهر باشه؟
ضمن این که اگه فاصله زیاده در یک فضای باز و دور از جاده دکمه back رو بزن بعدش fast traveling
تا خودش بره به اون نقطه مشخص شده
انگ به بازی نچسبونین
مافیا هم همینه

Acatalectic

کاربر سایت
Apr 5, 2010
469
از هرکی میخوای انتقاد کن فقط کاری به جان مارستن نداشته باش که خدای کارکتره

کاراکتر بدی نیست، فقط به همون بی مزگی، بی روحی و تکراری بودن بقیه کاراترهای راکستار!! :smile:

خدائیش فرق بین این و نیکو بلیک چیه؟ یادم هست در مورد نیکو بلیک هم دقیقا همین حرفا رو می شنیدم!! :smile:

falah20

کاربر سایت
Dec 11, 2007
197
کاراکتر بدی نیست، فقط به همون بی مزگی، بی روحی و تکراری بودن بقیه کاراترهای راکستار!!

خدائیش فرق بین این و نیکو بلیک چیه؟ یادم هست در مورد نیکو بلیک هم دقیقا همین حرفا رو می شنیدم!!
هیچ هم بی مزه و بی روح نیست همه کار میکنه شکار هفتیر کشی اسب سواری
نیکو یه شخصیت خشن و ضد اجتماعی داشت و هرکاری که میخواست تو بازی میکرد تازه اگه ادم بیگناه میکشت امتیاز مثبت میگرفت من که نه از تیپش خوشم اومد نه قیافش نه از کل بازی gta چند مرحلشو هم رفتم بقیشو تا همین الان ادامه ندادم ولی جان مارستن کارهای مثبت میکنه و در خدمت جامعشه و هرجای بازی که یه نفر کمک میخواد کمکش میکنه و اخرای بازی که خونوادشو پیدا میکنه یه مدت باشون زندگی میکنه و بالاخره جونشو فدای اونا میکنه این چیزاس که یه کارکتر رو محبوب و بهش روح میده نیکو کجا؟ جان کجا؟

Acatalectic

کاربر سایت
Apr 5, 2010
469
من با مهارتهاش کاری ندارم، مگه خوبی یه کاراکتر به اینه که تو دوئل می تونه به جای دشمناش هفت تیراشونو بزنه یا اینکه چقدر باحال اسبا رو رام می کنه!!

جالبه شما تمام این خصوصیاتی که گفتید توماس آنجلو هشت سال پیش داشت!! یعنی راکستار تازه رسیده به سطح 8 سال پیش کاراکتر مافیا!! :)
کلا از نظر من نیکو و جان و اون یارو سیاه پوست سان آندریاس همه سر و تهشون یه کرباسن و رسما هیچ لحظه به یادموندی با هیچ کدومشون ندارم ...

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
اينجوري درباره راك استار صحبت كردن بي انصافيه وجدانن ...

راك استار فكر عام گيمرها رو ميكنه نه فكر خواص (كه شما باشين).

كل دنيا تو كفه بازين بعدش خيلي راحت با اعتماد به نفس مياي ميگي فلانه !...

من تا حالا از راك خاطره بدي ندارم همونطور كه عامه ي گيمر ها ندارن! با جي تي اي هم خيلي حال كردم - نيكو هم شخصيت فوق العاده اي داشت ...

پسر خوب هر ماموريت بازي خاطرست ! شخصيت هاي بازي فوق العاده هستن ... (چي ميگي تو؟!!)(ببخشيد يكم عصباني شدم!:biggrin1:)

اين كه شما نميتوني با بازي هاي راك رابطه برقرار كني مشكله خودته نه مشكل راك ...

اين حرفت رو قبول دارم كه مافيا فوق العادست! و شخصا عاشقشم...

shaalashaska

کاربر سایت
Dec 6, 2008
86
دوستان یه مرحله هست که باید برا یه یارو که میخواد گلایدر هوا کنه باید چندتا چیز ببریم
یکیش فک کنم پوست سگ ابی هستش
میخواستم محل دقیق پیدا کردنه این سگ ابی رو کسی میدونه؟

jimboli

کاربر سایت
Sep 27, 2009
488
نام
Masoud MAS
يكي بگه كه !
من 2 نقشه كه روش عكس سكان كشتي بود گرفتم و قتي back ميزن و ميام روش يك save مياد ولي چي ميشه نميدونم .
يك نقشه map همگرفتم كه گل بود اونم همينجور.
جريان چيه ؟

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
دوستان یه مرحله هست که باید برا یه یارو که میخواد گلایدر هوا کنه باید چندتا چیز ببریم

آي گفتي داغ دلمون رو تازه كردي ! من پوستم كنده شده هنوز نيافتم - هي گفتم نپرسم خودم پيدا كنم ولي نميشه انگار !...

خدا خيرت بده پرسيدي ! من با خودم لج كرده بودم ...

mehrshad_zp

کاربر سایت
Mar 27, 2010
216
نام
MehrshaD

دوست عزیز میتونی این چیزی که میخوای رو کنار همه رود خونه های بازی پیدا کنی
اما خود من دقیقا از این محل برداشتم ! منطقه ای هست به نام Beechers Hope
تو این منطقه همچنین نزدیک رودخونه این منطقه این حیوون پر هستش
تقریبا شبیه راسو و سنجاب هستش روی زمین باید دنبالش بگردی ...

mehrshad_zp

کاربر سایت
Mar 27, 2010
216
نام
MehrshaD
يكي بگه كه !
من 2 نقشه كه روش عكس سكان كشتي بود گرفتم و قتي back ميزن و ميام روش يك save مياد ولي چي ميشه نميدونم .
يك نقشه map همگرفتم كه گل بود اونم همينجور.
جريان چيه ؟

این نقشه که میگی سکان کشتی داره و اینا
درست میگی اتفاق خاصی هم نباید بیوفته چون این ها رو که میخری باید اکتیو کنی و فعال شه
کار دیگه ای نمیکنه..
Map رو آپدیت میکنه کار خاصی نمیکنه
اما اون یکی Map که میگی عکس گل داره و اینا ...
این نقشه رو همیشه میتونی بخری و فعالش کنی
این نقشه بهت یه تایم و زمان مشخص میده فکر کنم 20 دقیقه یی کمتر یا بیشتر حالا کاری ندارم
روی این Map کوچیک تصویرت همه گیاه های موجود رو بهت نشون میده تو هر منطقه که باشی
یعنی کارش اینه که توی این زمان مشخص شده فقط بهت گل و گیاه نشون بده تا بچینی ...
همین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر