Red Dead: Redemption | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
من از اول می دونستم ایت ابراهام ریز ادم ستمکاری می شه به نظرتون با عرضه ی دی ال سی به بخش تک نفره چیزی اضافه می شه؟
راک استار گفته که تو تاریخ 1 تیر یه DLC به نام Outlaws to the End میده که 6 تا مرحله ی 2 نفره داره! که حاوی حمله به معدن و دزدی طلا و... هست.
اچیومنت های جدید هم که مثل همیشه اضافه میشن. مثل اینکه این DLC مجانی هست.
ویرایش اینم عکس که خود راک استار گذاشته:
rdrdlc_coopcrew.jpg

آخرین ویرایش:

MaTt

کاربر سایت
Dec 31, 2008
377
نام
حمید
حالا سوال دوم : يه نفر لطفا نحوه بازي كردن Liar's Dice رو كامل توضيح بده ... (واسه يكي از مرحله ها كه حتما اطلاع داريد! بهش احتياج دارم)

این رو بخون:

سه نفر پای یک میز میشینن و هر کدوم 5 تاس دارن توی یک لیوان. برای شروع بعد از انتخاب مبلغ شرظ ، هرکدوم از بازیکنا لیوان حاوی تاس رو تکون میده و میذاره رو میز. حالا باید با دکمه ی RT تاس هات رو نگاه کنی و به کمک LS و RS مشخص کنی که از چه نوع تاسی چندتا داری. یعنی از هر نوع وجه تاس که بیشتر داری همون رو با تعدادش میگی.

همه این کار رو می کنن و بعد مشخص کردن این موضوع لیوان ها برداشته میشه. هرکی دروغ گفته باشه یک تاس مینداز وسط میز و 4 تاس براش باقی میمونه و با همونا بازی رو ادامه میده.

ممکنه یک نفر خالی ببنده که شما معمولا می تونید تشخیص بدید. اگر از دروغ گفتنه کسی مطمئن باشید دکمه X رو برای اعلام بلوفه اون خشص می زنید. اون شخص باید لیوانش رو برداره تا تاس هاش دیده بشه. اگه شما در مورد بلوف زندش درست حدس زده باشید حدس طرف رو میشه و اون دور رو میبازه و یک تاس میندازه وسط. اگه غلط حدس زده باشید شما باید یک تاس بندازید وسط.

بازی آسونی هستش فقط سعی کن اکثرا راستشو بگی. من همون دفعه اولی که بازی کردم بردم. گاهی خیلی ضایع خالی می بندن مثلا وقتی 1 تاس براش مونده و تو هم می دونی ، میگه من 3 تا 5 دارم!!!!!!

• Like
Reactions: TOP Game

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
تا سوال : توي جنرال استور يه سري برگه بود به قيمت هاي مختلف كه من همش رو خريدم (توي جنرال استور آرمديلو!) اينا به چه دردي ميخورن ؟ لطفا يه توضيح كامل بديد !...

چنتا از اسم هاي اين برگه ها :

Turkmen - Welsh mountain - Tersk - Tobiano pinto - Kentucky saddler - standardbred pinto و ...

حالا سوال دوم : يه نفر لطفا نحوه بازي كردن Liar's Dice رو كامل توضيح بده ... (واسه يكي از مرحله ها كه حتما اطلاع داريد! بهش احتياج دارم)

خيلي ممنون.
عملا همه پولات رو ريختي دور ، اينا اسب ها هستن ! سه تاي آخري فقط به درد ميخورن !
سوال دوم هم حسش ني توضيح بدم :biggrin1:.

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
این رو بخون:

سه نفر پای یک میز میشینن و هر کدوم 5 تاس دارن توی یک لیوان. برای شروع بعد از انتخاب مبلغ شرظ ، هرکدوم از بازیکنا لیوان حاوی تاس رو تکون میده و میذاره رو میز. حالا باید با دکمه ی RT تاس هات رو نگاه کنی و به کمک LS و RS مشخص کنی که از چه نوع تاسی چندتا داری. یعنی از هر نوع وجه تاس که بیشتر داری همون رو با تعدادش میگی.

همه این کار رو می کنن و بعد مشخص کردن این موضوع لیوان ها برداشته میشه. هرکی دروغ گفته باشه یک تاس مینداز وسط میز و 4 تاس براش باقی میمونه و با همونا بازی رو ادامه میده.

ممکنه یک نفر خالی ببنده که شما معمولا می تونید تشخیص بدید. اگر از دروغ گفتنه کسی مطمئن باشید دکمه X رو برای اعلام بلوفه اون خشص می زنید. اون شخص باید لیوانش رو برداره تا تاس هاش دیده بشه. اگه شما در مورد بلوف زندش درست حدس زده باشید حدس طرف رو میشه و اون دور رو میبازه و یک تاس میندازه وسط. اگه غلط حدس زده باشید شما باید یک تاس بندازید وسط.

بازی آسونی هستش فقط سعی کن اکثرا راستشو بگی. من همون دفعه اولی که بازی کردم بردم. گاهی خیلی ضایع خالی می بندن مثلا وقتی 1 تاس براش مونده و تو هم می دونی ، میگه من 3 تا 5 دارم!!!!!!

خيلي ممنون . پس اينجا دكمه Y كه نمايش ميده چيكار ميكنه ؟!

بعدشم بعد از اعلام تعداده تاس ها توسط هركس مگه ليوان هارو برنميدارن ؟! (اينو از اين لحاظ ميپرسم : اگه من نگم كسي داره بلوف ميزنه - اونوقت چه اتفاقي ميفته ؟! طرف وقتي ليوان رو بر ميداره و من ميبينم -(اگه بلوف زده باشه) اون نميبازه اون دست رو ؟!

عملا همه پولات رو ريختي دور ، اينا اسب ها هستن ! سه تاي آخري فقط به درد ميخورن !
سوال دوم هم حسش ني توضيح بدم :biggrin1:.

زحمت كشيدي داداش - خسته نشي !! :biggrin1: خب اون سه تا به چه دردي ميخورن ؟!

تو كه هيچي نگفتي !!

آخرین ویرایش:

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
پس اينجا دكمه Y كه نمايش ميده چيكار ميكنه ؟!
Y براي اينه كه بگي ، دقيقا هموني هست كه طرفت گفته ! مثلا بگه دو تا 1 هستش ، اگر تو Y رو بزني تو بردي .
بعدشم بعد از اعلام تعداده تاس ها توسط هركس مگه ليوان هارو برنميدارن ؟! (اينو از اين لحاظ ميپرسم : اگه من نگم كسي داره بلوف ميزنه - اونوقت چه اتفاقي ميفته ؟! طرف وقتي ليوان رو بر ميداره و من ميبينم - اون نميبازه اون دست رو ؟!
تا وقتي همه يه چيزي رو نگن كه ليوان ها رو بر نميدارن ! كلا آخر هر دست برميدارن براي مشخص شدن تاس ها !

خب اون سه تا به چه دردي ميخورن ؟!
يعني اون سه تا خوبن ، بقيه شون ذيقي ان !

sansiro

کاربر سایت
Jun 12, 2010
6
من تموش كردم خوبه خوب حال كردم باهاش ولي همچنان منتظر عزيز دلمم...مافيا
باگ داشت اين اخرياش بيشتر بود(مراحل اخرو ميگم)ولي طبيعيه برا بازي هاي راك استار...همشون توي باگ تركوندن..ولي بهترين بازيه وسترني بود كه تا حالا ساخته شده بود نه بهترين اپن ورلد!!!

ps3amir

کاربر سایت
Aug 19, 2008
677
نام
مسعود
من که تا حالا بازی کردم این مشکلات را داشته:
1.کمی دیر لود شدن جزئیات کوه ها (با این که روی هارد نصب هست)
2.وقتی گاو ها میمیرن یکمی مشکل پیدا میکنن(کلا گاو ها مشکل دارن)
3.اسب ها بعضی وقت ها پاشون گیر میکنه و صاف میرن یا گیر میکنن

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
سلام.ببخشيد اين بازي خرس داره؟

2_نميشه راهنماييم كنيد كه چجوري گاو صندوق بزنم؟

خرس هم داره ، كلا موجوداتش خيلي زيادن !
2- هم ، فقط تو يه مرحله من ديدم ، فك نكنم همچين چيزي باشه !

falah20

کاربر سایت
Dec 11, 2007
197
اقا من بازی رو تموم کردم انتقام جان رو هم از اون لعنتی گرفتم لب ساحل داشت ماهیگیری میکرد یهای خفتش کردم:biggrin1:
فقط 2 تا علامت سوال مونده یکیشون پوکر هست که اصلا نمیدونم چطور باید ردش کنم یکیشونم اون پیرمردس که هرچی گل جم کردم واسش هنوز میگه کافی نیست بازم باید بیاری

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
منم بازی رو امروز تموم کردم!!!
ولی ایکاش تموم نمی کردم و اخرین مرحله رو نمیرفتم!!!
اخر بازی چشام کاملا پر شد !(ولی گریه نکردم :biggrin1:)
تجربه ی خوبی بود.
ممنون rock star :love:

falah20

کاربر سایت
Dec 11, 2007
197
یه نفر که انگلیسیش فوله ایمیل بزنه راک استار از کشتن جان مارستن انتقاد کنه و پیشنهاد بده اگه سری دومشو ساختن جان مارستن حتما توش باشه مثلا بگن این پسر دومشه از زن دومش:-" که خیلی شبیه باباش درامده حلال زادس:cheesygri

catman

کاربر سایت
May 4, 2008
523
[LTR]Title Update 1.02 Now Available for Red Dead Redemption on PlayStation 3 and Xbox 360

An automatic title update (version 1.02) is now available for Red Dead Redemption on the Xbox 360 and PlayStation 3. You will be prompted to download the title update as soon as you sign into PSN or Xbox LIVE.

The main issues fixed by the title update are as follows:

Resolved various NAT incompatibility issues
Improved connectivity to multiplayer for users with slower connections
Improved reporting for Shootout and Gang Shootout games
Fixed instance where Mo Van Barr would not appear as a bounty
Fixed multiplayer titles not appearing for some users in the outfitter
Fixed instance where lawmen stopped responding even though the player was wanted
Fixed Issue with hogtied victims disappearing when ragdolled
Fixed crash in Free Mode when cooking dynamite and going into the water
Fixed audible glitch at the end of some cutscenes
Fixed Solomon's Folly Action Area not ending after posse leader teleports in late
Corrected Social Club 100% Tracker so stats update properly
Various multiplayer issues addressed including load screen hang-ups and UI glitches
Eliminated miscellaneous game crashes
Additionally, this update includes support for a new playlist by popular demand, Hardcore Free Roam supporting only expert aim. This playlist will be released once this title update has time to propagate on both consoles. We will update this post with the word as soon as that playlist is confirmed as functional.[/LTR]

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
یه عکس براتون ساختم از دورانی که جان مارستن سالم بود و موقع تبعید چه شکلی شد!!!
اونایی که هنوز بازی رو تموم نکردن نگاه نکنن!!!
3q0m9g0zcr9mv6596j4.jpg

pjgpzku7eqgysfgwghe5.jpg

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,890
نام
سهیل
یه نفر که انگلیسیش فوله ایمیل بزنه راک استار از کشتن جان مارستن انتقاد کنه و پیشنهاد بده اگه سری دومشو ساختن جان مارستن حتما توش باشه مثلا بگن این پسر دومشه از زن دومش:-" که خیلی شبیه باباش درامده حلال زادس:cheesygri

بنظرم نصف جذابیت داستان بازی به کشته شدن جان هست . یک صحنه تراژیک بود .

راک استار بهترین کارو کرد .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر