Red Dead: Redemption | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
دوستان کسی گنج پیدا کرده ؟

Spoil Warning
:biggrin1: من یک نقشه از یک *شکارچی گنج* گرفتم که خیلی گنگ هست ، عکس یک درخت هست که روش دار بستن !:biggrin1:
چندتا سوال :

1-از کجا اسب بخرم ؟
2-لباس ها چحوری باز میشن ؟
3-چطوری نوع اسب هارو تشخیص بدم ؟
4-بازی چند سایت گیمپلی داره(فقط تموم کردن بازی)

ممنون میشم جواب بدین ! :love:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
امیر تو دیگه چرا؟ دوستان عزیزم این برای بار هزارم میگم به صفحه اصلی برید و مقاله قدم به قدم رو برای پیدا کردن سوالات خودتون در مورد جای گنج ها، مینی گیم ها، Challengeها، لباس ها و هر چیزی که تو بازی وجود مطالعه کنید.

• Like
Reactions: saeed89

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
امیر تو دیگه چرا؟ دوستان عزیزم این برای بار هزارم میگم به صفحه اصلی برید و مقاله قدم به قدم رو برای پیدا کردن سوالات خودتون در مورد جای گنج ها، مینی گیم ها، Challengeها، لباس ها و هر چیزی که تو بازی وجود مطالعه کنید.
برهان ببخشید من نمیدونستم ، آخه چند وقت بود از جامعه ی گیمینگ دور بودم ! :biggrin1:

mehrshad_zp

کاربر سایت
Mar 27, 2010
216
نام
MehrshaD
دوستان کسی گنج پیدا کرده ؟

Spoil Warning
:biggrin1: من یک نقشه از یک *شکارچی گنج* گرفتم که خیلی گنگ هست ، عکس یک درخت هست که روش دار بستن !:biggrin1:
چندتا سوال :

1-از کجا اسب بخرم ؟
2-لباس ها چحوری باز میشن ؟
3-چطوری نوع اسب هارو تشخیص بدم ؟
4-بازی چند سایت گیمپلی داره(فقط تموم کردن بازی)

ممنون میشم جواب بدین ! :love:

1-از مغازه هایی که درون نقشه بازی توی شهر ها قرار داره ! درون مغازه اگه بری یه سری آیتم ها هستند که به شکل یه کاغذ هست که روش ستاره داره ! یه ستاره ! دو ستاره ! سه ستاره!
اینا یه جورایی بنچاق یا سند اسب شما هست که میتونین هر کدوم رو دوست دارین بخرید !
بعد از خرید هم از طریق دکمه Back اسب مورد نظر رو انتخاب میکنید و اکتیو میشه ...
2-یه سری لباس ها در طی جریان داستانی بازی خود به خود باز میشه ، اما اون هایی که باز نمیشه هم اگه از طریق Option بری ، روی هر لباسی نوشته و توضیحاتی داده که چی باید بکنی تا اون لباس آزاد بشه ! تقریبا برا هر لباس 4 - 5 آبجکت قرار داده شده
3-روی سند و همون کاغذی که از فروشگاه میخرین اسم اسب ها نوشته شده ! یعنی اینطور بگم که اسم اسب ها دقیقا اسم همون سند هست...
4-این یکی رو نمیدونم چون بازی به شکلی نیست که فقط بشینی مرحله هارو بری حتما بین راه بین ماموریت ! ماموریت های جانبی هم میری واسه همین نمیدونم چند ساعته میشه تمومش کرد ...

• Like
Reactions: Aʍir Rәzʌ

BEHESHTeBARIN

کاربر سایت
May 5, 2010
191
سلام علیکم.....

هر چی به تریلها و عکسای بازیهای جدیدی که تو راه هستن نیگا میکنم تا شاید نظرمو جلب کنند بازم نمیشه...
به نظرم همشون قرتی بازین....نمیدونم *R چه وردی چه جادویی چه سحری تو این بازی ریخته....نه به خاطر گرافیک زیباش...نه به خاطر engine بینظیرش....نه به خاطر گیم پلی اعتیادآورش....نه به خاطر داستان شاهکارش...نه به خاطر طراحی هنری فوق العادش...

فقط به خاطر خلق یه شخصیت :

فقط به خاطر جان مارستون....

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Neo

MaTt

کاربر سایت
Dec 31, 2008
377
نام
حمید
خوب دوستان شما خودتون این مشکل من رو دارید؟؟؟

یعنی هر کار فرعی انجام میدید (شکار، ماموریت های فرعی ، پول در آوردن و ....) بعدش یه ماموریت اصلی میرید تا سیو بازیتون درست بشه؟؟:confused:

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
خوب دوستان شما خودتون این مشکل من رو دارید؟؟؟

یعنی هر کار فرعی انجام میدید (شکار، ماموریت های فرعی ، پول در آوردن و ....) بعدش یه ماموریت اصلی میرید تا سیو بازیتون درست بشه؟؟:confused:
شما به پست اول این صفحه (اون بالا) توجه کردی ؟ راحتترین راحش اینه که یه سند اسب بگیری ...

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
پیدا کردن گنج ها

اولین نقشه گنج رو وقتی واگن یه مرد رو نجات میدین بدست میارین.
هر گنجی رو که پیدا کنین یه نقشه دیگه بهتون میده:

1-تو نقشه Cholla Springs رو پیدا کنید و زوم کنید تا Hanging Rock رو پیدا کنید بعد تو نقشه 3 تا نقطه مشکی هست که اگه برید اونجا سه تا سنگ رو میبیند بین اون سه تا سنگ گنج رو پیدا کنید. دوباره یه نقشه گنج بهتون میده.

2- تو نقشه Rio Bravo رو پیدا کنید و برید سمت شرق. زوم کنید تا Del Lobo Rock رو پیدا کنید. برید اونجا و طبق نقشه گنج از کنار کمپ که آتش داره گنج رو پیدا کنید. (وقتی گنج رو پیدا کنید دگمه ی Y دسته رو بزنید تا نقشه ی سوم رو بگیرید)

3- تو نقشه Tumbleweed رو پیدا کنید و برید به سمت غربش تا یه خونه ی متروک (قبلا با Seth یه مرحله توش انجام دادین) پیدا کنید. برید تو زیر زمینش و طبق نقشه ی گنج زیر اسکلت نقشه گنج بعدی رو پیدا کنید.

4- تو نقشه برید بالای Chuparosa و کنار رودخونه طبق نقشه گنج رو پیدا کنید.

5- به نقشه ی گنج برید و شکل اون سنگ ها رو به خاطر بسپارید. برید سمت شرق Punta Orgullo و اون سنگ ها رو پیدا کنید. (وسط بیابون تابلون) طیق نقشه بالای سنگ ها گنج بعدی رو پیدا کنید.

6- برید جنوب Chuparosa بعد برید Ojo del Diablo رو پیدا کنید. حالا یه سنگ دروازه مانند هست که طبق نقشه گنج نقشه ی بعدی رو بردارید.

تا اینجا که گنج ها رو بگیر اون کالسکه تاکسیا!! براتون مجانی کار میکنن.
بقیه رو خودم پیدا کنم میام میگم.

سوالی بود من هستم!:biggrin1:

Nima_MO360

کاربر سایت
May 6, 2010
109
نام
Nima

1-تو نقشه Cholla Springs رو پیدا کنید و زوم کنید تا Hanging Rock رو پیدا کنید بعد تو نقشه 3 تا نقطه مشکی هست که اگه برید اونجا سه تا سنگ رو میبیند بین اون سه تا سنگ گنج رو پیدا کنید. دوباره یه نقشه گنج بهتون میده.

2- تو نقشه Rio Bravo رو پیدا کنید و برید سمت شرق. زوم کنید تا Del Lobo Rock رو پیدا کنید. برید اونجا و طبق نقشه گنج از کنار کمپ که آتش داره گنج رو پیدا کنید. (وقتی گنج رو پیدا کنید دگمه ی Y دسته رو بزنید تا نقشه ی سوم رو بگیرید)

3- تو نقشه Tumbleweed رو پیدا کنید و برید به سمت غربش تا یه خونه ی متروک (قبلا با Seth یه مرحله توش انجام دادین) پیدا کنید. برید تو زیر زمینش و طبق نقشه ی گنج زیر اسکلت نقشه گنج بعدی رو پیدا کنید.

5- به نقشه ی گنج برید و شکل اون سنگ ها رو به خاطر بسپارید. برید سمت شرق Punta Orgullo و اون سنگ ها رو پیدا کنید. (وسط بیابون تابلون) طیق نقشه بالای سنگ ها گنج بعدی رو پیدا کنید.

6- برید جنوب Chuparosa بعد برید Ojo del Diablo رو پیدا کنید. حالا یه سنگ دروازه مانند هست که طبق نقشه گنج نقشه ی بعدی رو بردارید.

دوست عزیز میشه ادرس 1 رو دقیق تر بگی ؟؟؟

falah20

کاربر سایت
Dec 11, 2007
197
ینا یه جورایی بنچاق یا سند اسب شما هست که میتونین هر کدوم رو دوست دارین بخرید !
بعد از خرید هم از طریق دکمه Back اسب مورد نظر رو انتخاب میکنید و اکتیو میشه /QUOTE]
سلام
من دکمه back رو میزنم ولی لسبی وجود نداره رفیق

با اینکه اسب رو خریدم. دقیقا باید کجا بزنم؟؟؟؟

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
دوست عزیز میشه ادرس 1 رو دقیق تر بگی ؟؟؟
شما Map رو بیار بعد سمت چپ نزدیکیای همون Armadillo کلمه ی Cholla Springs رو پیدا کنید. بعد یه کم زوم کنید تا نوشته های کوچک تر بیاد. Hanging Rock رو پیدا کنید. اونجا یه سه راهی هست که وسطش 3تا سنگه بزرگه با یه درخت که رو شاخش دار داره. طبق نقشه گنج بین سنگا گنج رو پیدا کن.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان

دوستان کم کم دیگه داره برام عادی و تا حدودی خنده دار میشه. واقعا اینقدر به صفحه اصلی سر زدن سخت هست؟ همین چند تا پست بالاتر یکی از دوستان پرسیده بود که لباس ها چه جوری به دست میاد و گفتم به صفحه اول برید. بعد شما اومدید لطف کردین و زحمت دوباره کشیدین و جای گنج ها رو گفتین اونم نه کامل. کم کم داره یکسری سوالات تو ذهنم پدید میاد. دوستان این بار درشت تر مینویسم بلکه همتون ببینید. لینکش هم تو امضام هست.
تو صفحه اصلی جای هرچی گنج و لباس و mini game و Challenge و Strange و Bounties و هر چیزی که هست توضیح داده شده و می تونید برید ببینید و اینجا هم سوال الکی در این زمینه هایی که گفتم نکنید و هم وقت دوباره برای توضیح دادن دوباره چیزهایی که قبلا گفته شده نزارید. با تشکر

mehrshad_zp

کاربر سایت
Mar 27, 2010
216
نام
MehrshaD
ینا یه جورایی بنچاق یا سند اسب شما هست که میتونین هر کدوم رو دوست دارین بخرید !
بعد از خرید هم از طریق دکمه Back اسب مورد نظر رو انتخاب میکنید و اکتیو میشه /QUOTE]
سلام
من دکمه back رو میزنم ولی لسبی وجود نداره رفیق
با اینکه اسب رو خریدم. دقیقا باید کجا بزنم؟؟؟؟

وقتی دگمه Back رو میزنین لیست خودتون رو یکم بالا پایین کنید ! امکان نداره سند اسبتون وجود نداشته باشه ! ضمن اینکه حواستون باشه هنگامی که دگمه Back رو میزنین ، اون قسمتی که باز میشه دارای سه قسمت هست به نام های Consumables , KiT , Provisions که با دگمه های RB و LB میتونین هر کدوم دو انتخاب کنید اما
سند اسب ها روی اولین گزینه یعنی Consumables حتما وجود داره ...

saeed89

کاربر سایت
Mar 21, 2008
199
نام
سعید
دوستان توجه کنید کل این سوالاتی که میپرسید دوست عزیز BORIX HIDEN تو یه راهنمای قدم به قدم نوشته کل بازیرو توضیح داده . واقعا زحمت کشیده از همین جا تشکر میکنم ازش .
بچه ها من به یه مشکل برخوردم برایه باز کردنه یکی از این لباسها باید بازیه 21 کو ببری من هر کاری میکنم امتیازم تا 300 بیشتر نمیشه دوباره میبازم خیلی سخته دو روزه سرکارم گذاشته . دوستان تا چه امتیازی برسم بردم . بعد روشه خاصی داره بردنش ممنون میشم کمکم کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر