Red Dead: Redemption | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Bianconeri

کاربر سایت
Feb 25, 2008
611
نام
مهران
من هنوز نتونستم بازی رو بگیرم. امان از دست این خرداد.:evil::(( خیلی ماه بدیه.:evil::(((البته به خاطر امتحانات وگرنه جام جهانی و جام ملتها و ... تو این ماه هستند.:biggrin1:و البته ریلیز بازیهای بزرگ امسال)
یه سوال دارم. این بازی که مثل GTA IV افت فریم نداره؟
متاسفانه این بازی هم افت فریم داره.تقریبا در همان اندازه GTA IV ولی کیفیت بافت و کلا گرافیک بازی نسبت به GTA IV بهتر شده.

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
دوستان من هنوز وقت نکردم این بازی رو انجام بدم .. میشه بگید چند ساعت گیم پلی داره ؟

یهو 4 5 تا بازی ریخت سرم :biggrin1:

mehrshad_zp

کاربر سایت
Mar 27, 2010
216
نام
MehrshaD
دوستان بازی تموم شد ، یعنی داستان بازی تموم شد
الان کلی مرحله های خارج از داستان بازی ، Wanted ، .... مونده
یه پایان فوق دراماتیک ....
دیوونم کرد اصلا ، خیلی خیلی قشنگ تموم شد
من بازی رو ، روی 73 % ، تموم کردم !
از الان فقط تلاش میکنم که 100 % بکنمش

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
هرچی بازی را بشه چشم پوشی کرد کنترل بازی را نمیشه ! شما را نمیدونم ولی من باشم به کنترل بازی میدم 7 ! خیلی تیز و ول هستنش . مخصوصا تو اسب سواری رو مخه منه !

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,033
نام
نیما
هرچی بازی را بشه چشم پوشی کرد کنترل بازی را نمیشه ! شما را نمیدونم ولی من باشم به کنترل بازی میدم 7 ! خیلی تیز و ول هستنش . مخصوصا تو اسب سواری رو مخه منه !

GTA بازی کرده باشی عادت داری ، منم قبول دارم میشد بهتر باشه ، ولی مثلا اسب سواری ش خیلی جالب و مبتکرانه طراحی شده ...

PouяiД

Blue is the Colour
Gold User
Apr 10, 2009
728
نام
پوریا
سلام
اين اسباش ترمز ندارن من كه همش سريع ميرم تو بعضي مراحل واققعا ادم اذيت ميشه :biggrin1: مثل اون مرحله كه:
اسبا رو بايد ميگرفتي رام ميكردي :biggrin1: من همش سريع ميرفتم اسبه برا خودش ميرف اون وحشي ها هم ميرفتن يك طرف:biggrin1:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
GTA بازی کرده باشی عادت داری ، منم قبول دارم میشد بهتر باشه ، ولی مثلا اسب سواری ش خیلی جالب و مبتکرانه طراحی شده ...

نمیخوام زیاد برم تو بحر بازی . ولی همین نکات را خیلی راحت تو دیگر بازی ها نکته منفی میزارن و راحت هم ازش امتیاز کم میکنن !
به هرچی میشه عادت کرد فردا بگن برو بمون زندان بعد چند روز عادت میکنی ! مسئله همون اولشه که بازی را گرفتم دستم کنترل بازی خیلی وله . استیل و انیمیشن اسب سواری عالیه ولی کنترلش نه . اینو میتونی با اسب سواریه AC2 مقایسه کنی که چقدر کنترل عالی داشت ماله این خیلی تیز خیز برمیداره یکم فرمان میدی 10 متر میره اینور و اونور . کلا از کنترلش زیاد خوشم نیومد .
GTA4 هم ماله چند ساله پیشه که همون هم به نظرم مشکل داشت و در این مدت عادت هم از یاد میره ! و قرار نیست اگه عیب داشته باشه همون را در باز جدیدترش تکرار کنن و بگن مردم عادت کردند . اینطور چیزها را باید بهبود بدن که به راحتی مهمترین بخش یه بازیه .

کلا همه میدونند من الکی به یه بازی گیر نمیدم یعنی سابقم خیلی خیلی کمه در این مورد ! مگر اینکه واقعا عیب داشته باشه .

آخرین ویرایش:

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
سلام
اين اسباش ترمز ندارن من كه همش سريع ميرم تو بعضي مراحل واققعا ادم اذيت ميشه :biggrin1: مثل اون مرحله كه:
اسبا رو بايد ميگرفتي رام ميكردي :biggrin1: من همش سريع ميرفتم اسبه برا خودش ميرف اون وحشي ها هم ميرفتن يك طرف:biggrin1:
با RB ترمز میگیره...

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
اوه اوه تو سایت ویجی 247 دیدم که واسه این بازی راک استار 100 میلیون دلار خرج کرده واسم باورش سخته.

100 ميليون ؟!!! :eek: مگه جنگه ؟!!! مگه بازي چقدر ميخواد بفروشه كه انقدر واسش خرج كنن ؟!!

آدرس اين ويجي رو ميدي ؟

sAsAn.K

کاربر سایت
Jun 2, 2006
1,240
نام
ساسان
واقعا که Rockstar بهترینه همیشه ...
فوق العادست بازی .
دوستان من اونجام که تازه یاد میگیری چطوری با Dead Eye بزاری روی Item ها .
چقدر دیگه از Story مونده ؟

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
درود،منم امروز بازی رو گرفتم!دقیقا کنترلش رو 1-2 ساعت بازی کردم تا عادت کردم،ولی بازی خیلی جون دار و نازه!خیلی باهاش حال کردم:love:
جدا خوشم اومد.الانم میرم یه دست بازی کنم.

انتخاب تفنگش هم یه نمه چیزیه:biggrin1:

BEHESHTeBARIN

کاربر سایت
May 5, 2010
191
سلام علیکم....
*R واسه یه عشق بازی مثه مارادوناه واسه یه عشق فوتبال....امکان نداره بازی بد ازش ببینی....اخلاقشم که افتضاس..... (خدایی عجب جمله ای گفتم :cheesygri )
بازی یعنی این....مریضش شدم به قرآن....
AW بازی خوبیه تا آخرش هم رفتم...ولی در مقایسه با RDR فقط میتونم بگم : قرتی بازیه !!*

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر