Red Dead: Redemption | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

COTOLE

کاربر سایت
Feb 27, 2006
567
خوشبختانه مشکل منم حل شد .
dvd رو عوض کردم درست شد .
مشکل از dvd بود .
همونجا تو مغازه بازیش کردم تا برسم به همونجا که قاطی میکنه دیدم نه انگار این یکی سالمه .
واقعاً بازی عالیه .

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
خبر جالبی که امروز تو سایها منتشر شده نسخه x360 این بازی روی رزولوشن 720 پخش میشه ولی ps3 روی رزولوشن 640 هست !!!!

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی
چند تا سوال داشتم :
چطوری honor fame زیاد میشه ؟ من که هر کاری میکنم کم میشه !
وقتی که یه ماموریت توراهی میخوره چطوری انجام بدم - مثلا یه زنه بود داشت گریه میکرد از من یه چیزی خواست ولی اصلا محل رو مشخص نکرد .
این عکس هایی که روی دیوار میزنند رو اگر بکشیم چی میشه ؟ من یکی رو کشتم هیچ اتفاقی نیفتاد !

ممنون

merikhi110

کاربر سایت
Mar 13, 2007
204
داداش این جریان honor fame چیه ؟ اگه تا آخر منفی شه یا مثبت شه چی می شه ؟
اگر تا آخر منفی بشه شما در جامعه یک شخصیت منفی به حساب می آیید ولی اگر مثبت بشه یک آدم خوش نام و خیر خواه.
بله همینطوره، Fame اگه صفر بشه گمنام میشی دیگه کسی نمیشناستت، Honor اگه بالا باشه افرادی که تو بازی Honor بالا دارن مثل کلانتر عکس العمل خوبی نسبت بهت نشون میدن همینطور مردم، جنسهای فروشگاه هم تخفیف میدن، خلافکارها هم بهت بیشتر حمله میکنن :) ولی Honor پایین باشه رفتار مردم یکم بد میشه باهات! حتی وقتی کمکشون میکنی! از یه حدی پایین‌تر بیاد فروشگاه جنساشو گرونتر میفروشه بهت، بدترین حالتش هم اینه که جنس بهت نمیفروشن! از جاهایی مثل Thieves Landing فقط میتونی خرید کنی!
خب دمو هست یا داخل خود بازی اتفاق میفته؟اگه دمو باشه که میزنیم میره ولی داخل بازی...
دمو هستش، من تاحالا داخل بازی چیزی ندیدم! البته هنوز تمومش نکردم
چطوری honor fame زیاد میشه ؟ من که هر کاری میکنم کم میشه !
وقتی که یه ماموریت توراهی میخوره چطوری انجام بدم - مثلا یه زنه بود داشت گریه میکرد از من یه چیزی خواست ولی اصلا محل رو مشخص نکرد .
این عکس هایی که روی دیوار میزنند رو اگر بکشیم چی میشه ؟ من یکی رو کشتم هیچ اتفاقی نیفتاد !
Honor کارای خوب بکنی زیاد میشه، بد باشی کم میشه. Honor بالا باشه کاراکتر خوبی میشی پایین باشه شخصیت منفی!
محل تو نقشه نگاه کنی بصورت یه دایره صورتی رنگ مشخص شده، برو اونجا بگرد
اونها رو بکشی هم پول به دست میاری هم Honor و Fame. البته میتونی بذاری فرار کنن که در این حالت Honor کم میشه، بهترین روش پول درآوردن تو بازی کشتن همینهاست که واسشون جایزه گذاشتن

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
خوب دوستان كاره خودتون رو كرديد , انقدر تعريف كرديد كه بازي رو سفارش دادم ( ميريم كه مشروط بشيم!:biggrin1:)

بازي هم لامصب همش 100 ميگيره من ظهر رنكينگ امتياز ها رو ديدم با 32تا راي 95 بود

يك قدمي mass effect 2 هستش ... رقابت جالبيه ...

ولي اين يورو گيمر جديدا خيلي رو مخه به الن ويك كه اون امتياز مسخره رو داد , به اين بازي هم داده 8 !! ...

-------------------

ويرايش : 95 امتياز.

آخرین ویرایش:

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,168
نام
محسن
بازی واقعا قشنگه اون قسمت که که چاقو بین انگشتا میزنی اینقدر تمرین کردمو انگشتا این بنده ی خدارو به f..k ::cheesygri دادیمو کلی پول تا فول شدیم کلی پول به جیب زدیمو ایناهو...... راستی بچها این لباسارو باید از کجا خرید هر چی می گردم نیست؟

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
من هنوز نتونستم بازی رو بگیرم. امان از دست این خرداد.:evil::(( خیلی ماه بدیه.:evil::(((البته به خاطر امتحانات وگرنه جام جهانی و جام ملتها و ... تو این ماه هستند.:biggrin1:و البته ریلیز بازیهای بزرگ امسال)
یه سوال دارم. این بازی که مثل GTA IV افت فریم نداره؟

致命的

کاربر سایت
Apr 11, 2009
765
نام
امير اشكان
اوه اوه تو سایت ویجی 247 دیدم که واسه این بازی راک استار 100 میلیون دلار خرج کرده واسم باورش سخته.

فکر کنم برای ساخت موتور بازی بود این هزینه و پرخرجترین موتور رو در بین بازی ها داره(اگه اشتباه نکنم)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر