Red Dead Redemption | PS3

spriti

کاربر سایت
Jun 1, 2010
99
نام
Amir
سلام.
دوستان من امروز یه چیزی شنیدم که میخوام بدونم صحت داره یا نه:
یه نفر میگفت بعد از اینکه بازی تموم شد وقتی که جان مرد و پسرش بزرگ شد باید بری تو اون شهره که پاسگاه پلیس داره با اون یارو پلیسه که بابات کشته دوئل کنی بکشیش

اگه کسی میدونه لطفا بگه.
مرسی.

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
سلام.
یه نفر میگفت بعد از اینکه بازی تموم شد وقتی که جان مرد و پسرش بزرگ شد باید بری تو اون شهره که پاسگاه پلیس داره با اون یارو پلیسه که بابات کشته دوئل کنی بکشیش

اگه کسی میدونه لطفا بگه.
مرسی.
بله یک ماموریت فرعی هست که میتونید با طرف دوئل کنید.(الان دقیقا یادم نیست که ماموریت چجوری شروع میشه:d)

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
سلام.

اگه کسی میدونه لطفا بگه.
مرسی.
توی BlackWater یک قسمت گردی بنفش رنگ هست، برو اونجا طرف رو بکش !

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,028
نام
میثم
مولتی بازی خیلی مضحک شده دیگه ...قبلا کم بودن تعداد کسایی که چیت میزدن الان خیلی بیشتر شدن ....راک استار هم هیچ غلطی نمیکنه

spriti

کاربر سایت
Jun 1, 2010
99
نام
Amir
آخرین ویرایش:

MR MARSTON

کاربر سایت
Jun 13, 2012
167
نام
مهدي
درست مطمئن نیستم ولی من دو تا مهره منچ و یک بسته پاستور که دقیقا شبیه پاستور تو خود بازی دیدم حدس میزنم که تو این limited edition باشه و تو goty edition نباشه

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
دوستانlimited edition دقیقا نسبت به goty edition چه فرقی داشت کسی نمیدونه

Game Of The Year Edition مثل بازی معمولیه از لحاظ ظاهری ولی تمام DLC های عرضه شده رو همراه با بازی اصلی داره .

Limited Edition بازی که یه حالت جعبه داره و توش بازی اصلی و کد داره برای :
The Deadly Assassin Outfit
Deadly_assassin.jpg

The War Horse
Warhorse.jpg

The Golden Guns Weapon Pack
Golden_gun.jpg
الان زمان مقایسه نیست چون limited همراه با بازی منتشر شد ولی goty نزدیک 2 سال گذشت تا امدنش با اینکه limited قیمتش کاملا نسبت به goty متفاوته ولی goty محتویات و ارزشش خیلی بیشتره .
---------------------------------------------------------------------------
البته رو جعبه لیمیتد یه حالت هک شده داره مثل دفترای فانتزی .

آخرین ویرایش:

MR MARSTON

کاربر سایت
Jun 13, 2012
167
نام
مهدي
کلا greatest hits چیه؟؟؟
یک بازی که از تاریخ انتشارش میگذره برای این که باز فروش کنه قیمت greatest hits بازی رو کمتر از نوع عادی میدن یعنی سود کمتری میگیرن تا کسی که rdr بازی نکرده بخاطر قیمت کمش بخره و بازی کنه و جعبه greatest hits ها رو یکم قشنگ تر درست میکنن
البته قیمت greatest hits تو ایران با نوع عادیش هیچ فرقی نمیکنه و اگر کسی بخواد بخره فقط بخاطر جعبش میخره

.price

کاربر سایت
Jun 22, 2012
147
نام
armin
خوش به حال کسایی که تونستن بازیش کنن من که هنوز نتونستم بازیش کنم گیرم نمیاد که بخرم میشه یکم برام درباره بازی ،سبکش و داستانش برام بگید باتشکر

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
خوش به حال کسایی که تونستن بازیش کنن من که هنوز نتونستم بازیش کنم گیرم نمیاد که بخرم میشه یکم برام درباره بازی ،سبکش و داستانش برام بگید باتشکر
سبک بازی که open world هستش!
داستان بازی هم تو غرب وحشی آمریکا هستش در مورد مرد جنایتکاری که توبه کرده ولی ماموران دولتی زن و بچه اش رو گروگان گرفتند که براشون یه سری تبهکار رو دستگیر کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر