Red Dead Redemption | PS3

unch3

کاربر سایت
Nov 4, 2011
308
pkg رو بریز روی پوشه ی اصلی فلشت بعد از منوی Install package file نصبش کن

شما خودت امتحان کردی؟من رو cfw3.55 بازی می کنم.می خواستم بدونم dlc رو cfw3.55 مشکلی ایجاد نمی کنه؟همچنین چون این dlc رو cfw3.55 هک شده نیازی به پچ یا ایبوت نداره؟من خود بازی رو دارم.

آخرین ویرایش:

victorman

کاربر سایت
Oct 26, 2006
423
نام
فرزاد
شما خودت امتحان کردی؟من رو cfw3.55 بازی می کنم.می خواستم بدونم dlc رو cfw3.55 مشکلی ایجاد نمی کنه؟همچنین چون این dlc رو cfw3.55 هک شده نیازی به پچ یا ایبوت نداره؟من خود بازی رو دارم.

آره من امتحان کردم. اگر کار نکرد یا مشکلی داشت بازی کاملشو بگیر.

victorman

کاربر سایت
Oct 26, 2006
423
نام
فرزاد
این dlc شامل چه چیزایی میشه؟بعد از اینکه ریختم از کجا متوجه شم dlc واقعا نصب شده,منظورم اینه که مرحله اضافه میشه یا منو تغییر میکنه؟
همین الان قبل از نصب هم که بری تو منوی بازی 3 تا گزینه هست. 1 single player 2 multiplayer 3 downloadable content بعد از نصب دی ال سی گزینه ی سوم فعال میشه. که همون Undead nightmare هست.

unch3

کاربر سایت
Nov 4, 2011
308
همین الان قبل از نصب هم که بری تو منوی بازی 3 تا گزینه هست. 1 single player 2 multiplayer 3 downloadable content بعد از نصب دی ال سی گزینه ی سوم فعال میشه. که همون Undead nightmare هست.

بعد از نصب dlc اگه برم تو این قسمت downloadable content می تونم مراحل این قسمتو بازی کنم؟این downloadable content مراحل جدیدی داره؟

victorman

کاربر سایت
Oct 26, 2006
423
نام
فرزاد
شما اصلا مثل اینکه نمیدونید دی ال سی این بازی چی هست.
دی ال سی این بازی در همان دنیای red dead انجام میشه اما همه زامبی هستند و باید بکشیشون. داستان خودش رو هم داره. یکی از بهترین دی ال سی هاست.

unch3

کاربر سایت
Nov 4, 2011
308
شما اصلا مثل اینکه نمیدونید دی ال سی این بازی چی هست.
دی ال سی این بازی در همان دنیای red dead انجام میشه اما همه زامبی هستند و باید بکشیشون. داستان خودش رو هم داره. یکی از بهترین دی ال سی هاست.

متوجه شدم.خیلی ممنون@};-@};-@};-@};-

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
تو یکسری عکس های که از red dead دارم جان تفنگ طلا دستش هر چی تحقیق کردم چیزی دستگیرم نشد کسی چیزی میدونه؟

Golden Guns فقط توی مولتی هست باید با هر تفنگی که خواستی طلاییش کنی توی مدهای بازی به غیر Co-op صدتا هدشات کنی ..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر