Red Dead Redemption | PS3 | Online Multiplayer

The Punisher

کاربر سایت
Feb 1, 2008
1,628
نام
Ali
سلام..
امروز بالاخره تونستم برم تو بخش مولتی.!
وقتی رو مولتی میزنم یه چند لحظه ییاید صبرکن بعد میره تو قسمت Free Roam و بعد نشون میده تو یه شهری هستی که میتونی ازادانه هر کاری میخوای بکنی و ادم بکشی! همین!:|
خواستم اگه میشه یکم در مورد بخش مولتی بازی بگید که بدنم چه جوریه و چطوری میشه به مد های دیگه ی بازی رفت چون من بعد از انخاب گزینه مولتی یه راست وارد همین قسمت میشم و جایی نیست که مد های بازی رو انتخاب کنم
ممنون!
فکر کنم باید Select رو بزنی.

Mandozma.

کاربر سایت
Jun 28, 2009
396
نام
علی
سلام..
امروز بالاخره تونستم برم تو بخش مولتی.!
وقتی رو مولتی میزنم یه چند لحظه ییاید صبرکن بعد میره تو قسمت Free Roam و بعد نشون میده تو یه شهری هستی که میتونی ازادانه هر کاری میخوای بکنی و ادم بکشی! همین!:|
خواستم اگه میشه یکم در مورد بخش مولتی بازی بگید که بدنم چه جوریه و چطوری میشه به مد های دیگه ی بازی رفت چون من بعد از انخاب گزینه مولتی یه راست وارد همین قسمت میشم و جایی نیست که مد های بازی رو انتخاب کنم
ممنون!
شما مارو تو PSN اد کنین همه چیز بازی رو یاد میگیرین :d
خوب اولش که وارد بخش مولتی میشید میرید تو Free Roam و بعد با زدن select میتونید مد های دیگه ئ بازی رو انتخاب کنید .
هر Level up ی که میشید اسلحه یا یک کاراکتر چدید و ... براتون باز میشه که برای تغییر کاراکتر میتونید با زدن select و بعد زدن دکمه ئ مربع به قسمت outfit برید .

armin-game

کاربر سایت
Apr 3, 2008
271
نام
R-Min
سلام

اهوازیم. آی اس پی: راصد مارال جنوب

مصطفی به گمونم اگه بی خیال راصد بشی خیلی بهتره
آخه با این راصد مشکل داشتم البته با ps3
رفتم از جایی دیگه وایرلس گرفتم خیلی پینگ خفنی داره
اصلا واسه مولتی کم نمیاره
مثل جیپ آهو 8 سیلندر :d

B3hDad

کاربر سایت
Dec 9, 2009
947
نام
بهداد
مشکل آنلاینش برطرف شده؟
حالا دیر یا زود پیدا کردن میشه بازی کرد؟

اگه کسی نباشه که invite بهت بده کلا 0 مولتی پلیر رو بیخیال شو :D

من یه دوست فرانسوی دارم به اون جوین میشم اگه تو بازی باشه البته کلی باید بهش بفهمونم انگلیسی درست بلد نیست :))

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
اگه کسی نباشه که invite بهت بده کلا 0 مولتی پلیر رو بیخیال شو :D

من یه دوست فرانسوی دارم به اون جوین میشم اگه تو بازی باشه البته کلی باید بهش بفهمونم انگلیسی درست بلد نیست :))

یعنی مالتی کلا تعطیله؟!
من واس خاطر مالتی خریدم!

Alchemist

کاربر سایت
Aug 24, 2008
154
بجه ها ! من دارم بازی رو واسه مولتی پلیرش میخرم !!! حالا شما دارید میگید نمیشه بازی کرد ؟؟ مشکلتون چیه ؟ باید پینگ خیلی خوب باشه ؟ یا به ریجن بستگی داره ؟ یا باید حتما یکی Invite ـــتون بکنه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر