Red Dead Redemption 2 اینبار در پروفایل LinkedIn کارمند سابق راک‌استار

Hazmat

7th Day
عضو تحریریه
Feb 2, 2013
1,167
نام
میلاد
کارمند سابق «راک‌استار» عنوان مورد انتظار «Red Dead Redemption 2» را در پروفایل «LinkedIn» خود لیست کرد. در ادامه با بازی‌سنتر همراه باشید.

9j3i_rdr2_%28copy%29.jpg

در حالی که اخیرا شایعه‌ای مبنی بر معرفی RDR 2 در سال جاری میلادی و عرضه آن در سال 2017 منتشر کردیم، بار دیگر اثر مورد انتظار راک‌استار خبر ساز شده است. «Ruben Tavares» کارمند سابق راک‌استار که از سال 2006 به عنوان طراح ارشد سه بعدی در این کمپانی مشغول فعالیت بود، در پروفایل LinkedIn خود، در کنار «Grand Theft Auto V» و «Midnight Club: Los Angeles» از «Red Dead Redemption 2» نیز به عنوان آثاری که بر روی آن‌ها فعالیت داشته، نام برده است.
شاید بتوان لیست شدن RDR 2 در پروفایل Ruben Tavares را یک اشتباه دانست، ولی پروفایل اشاره دارد که کمپانی در حال توسعه عنوانی است که همه ما برای معرفی شدن آن در تاریخی نزدیک، هیجان زده هستیم.

شما می‌توانید تصویر مربوط به پروفایل کارمند سابق راک‌استار را مشاهده کنید:

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,696
نام
امیر
RDR در واقع نسخه دوم از سری Red dead میتونه محسوب بشه ممکنه این اشتباه بوده باشه
ولی معرفی میشه بالاخره. برای من RDRبهترین بازی نسل قبل بود با اختلاف!!!

Breakdown

کاربر سایت
Mar 24, 2016
170
RDR در واقع نسخه دوم از سری Red dead میتونه محسوب بشه ممکنه این اشتباه بوده باشه

برا منم بهترین بازی نسل قبل بود red dead revolver رو ps2 یادش بخیر اونم برا من یکی از بهترینای زمان خودش بود

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,603
نوشته Red Dead Redemption 2 وگرنه میزد Red Dead Redemption
یا به صورت کامل اسمه بازی و نوشته که نشون میده منظورش Red Dead Reolver نیست.
اگه میزد RDR2 شاید میشد شک کرد
در غیر این صورت شاید بشه گفت ایشون RD Revolver و Redemption میدونن
بی صبرانه منتظر چند بازی از *R هستیم

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
سنمون داره میره بالا اگه راکستار یک Red Dead جدیدم بده راحت میتونم از دنیای گیم با خیال اسوده خداحافظی کنم دیگه زیادی داره طولش میده

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
خبر ساخت چنین بازی رو اون هم کارمند سابق راک استار بگه فک نکنم شایعه یا دروغ باشه
یه خبرایی هست. بازی معرفی میشه به زودی (و البته نسخه PC هم کاش معرفی شه:expressionless:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر