Rayman Raving Rabbids TV Party

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
سلام
بلاخره نام نسخه بعدی از سری بازی های رایمن مشخص شد(Rayman Raving Rabbids TV Party) و این نسخه رو یوبی سافت در انحصار کنسول wii قرار داد:love:
این بار خرگوش های کوچولو و بامزه(دیوونه:cheesygri) به صدا و سیما حمله میکنن و شبکه های تلویزیون رو به هم میزنن:cheesygri
مینی گیم های این سری از بازی ها مربوط میشه به برنامه های تلویزیونی که این بار خرگوشها اونارو اجرا میکنن برای مثال اسکیت سواری با گراز .ورزش صبح گاهی و غیره از جمله تغییراتی که این بازی داشته بخش موزیک یا به عبارتی کنسرت خرگوشهاست که گیم پلیش به طور کل تغییر کرده که با دیدین اولین تیزر این بازی متوجه منظورم میشین (که لینکشو بارتون گزاشتم)و تغییر بعدی این بازی گرافیک بازی هست که مثل پرنسس این بازی هم به حالت تقریبا کارتونی در اومده که به نظر میاد جالب تر شده باشه((البته گرافیک به صورت کامل کاتونی نشده بیشتر تو مناظر اطراف و کمی هم در خرگوشها این اتفاق افتاده)) و همچنین بعضی از مینی گیم های بازی برای Wii Balance Board هست که این بازیه به صورت کامل وجالبی از این قابلیت بهره میبره(که با دیدین تیزر خودتون متوجه میشید((فقط خدا کنه بشه این مینی گیم هارو با دسته های wii هم اجرا کرد ((برای اونایی که Wii Balance Board ندارن میکم --از جمله خودن))
اما یوبی سافت خبر بیشتری از دیگر مینی گیم هایی که داخل بازی گزاشته نگفته و گفته اطلاعات کامل تر رو تو e3 2008 اعلام میکنه
همچنین تاریخ انتشار بازی برای تعطیلات اخر سال 2008 اعلام شده;)
من که بی صبرانه منتظر این بازی هستم:blushing:
دانلود اولین تیزر از بازیRayman Raving Rabbids TV Party ((پیشنهاد میکنم حتما ببینید))

آخرین ویرایش:

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
و اولین عکس هایی که از بازی منتشر شده
946573_20080528_screen004.jpg

946573_20080528_screen002.jpg

946573_20080528_screen003.jpg

Black Hand

کاربر سایت
Aug 19, 2007
420
نام
Kian
خیلی جالبه مخصوصا" اینکه از قابلیت های WBB هم استفاده میکنه یه بازی دیگه به بازی هایی که ازش استفاده میکنن اضافه شد ! ( یعنی باید WBB بخریم این هم خوبه هم بد ... )

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
آره اینجوری که معلومه باید WBB هم باشه، مثل اینکه Wii Fit واجب شد... :( البته به خاطر فروش بازی هم که شده کاری میکنن تا با Wii remote هم بشه بازی کرد...

این Rayman هم خوب وفادار موند به Wii. احسنت!

پ.ن. ممنون از prince عزیز به خاطر تاپیک. نمیدونم چرا واسه بازی های Wii دیگه تاپیک نمیزنیم ؟!

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
اره اگر دیگر مینی گیم های این بازی مثل همین مینی گیم اسکیت جذاب باشه باید به فکر خرید این wbb باشم فقط خدا کنه تا اومدن این بازی کمی قیمتاش افت کنه
پ.م ممنونم بهنام جان و همچنین Black Hand جان

kunglao32003

کاربر سایت
Feb 20, 2008
120
نام
امین
آره اینجوری که معلومه باید WBB هم باشه، مثل اینکه Wii Fit واجب شد... :( البته به خاطر فروش بازی هم که شده کاری میکنن تا با Wii remote هم بشه بازی کرد...

این Rayman هم خوب وفادار موند به Wii. احسنت!

پ.ن. ممنون از prince عزیز به خاطر تاپیک. نمیدونم چرا واسه بازی های Wii دیگه تاپیک نمیزنیم ؟!
میشه بگین این Wii Fit تو ایران چند قیمته؟تنکس!

no name

کاربر سایت
Aug 23, 2007
209
من از دوستان ساکن در وست خواهش میکنم که رسم مردونگی رو به جا بیارن و تا دیدن دوتا گیم برای این wbb ساخته شده سریع گرونش نکنن!! خداوکیلی انصاف نیست!

.Masoud.

کاربر سایت
Jul 28, 2007
1,640
خیلی خوشم از این بازیا یی میاد که مینی گیمی هستن و اصل حال اینا هم تو چند نفره بازی کردنشونه !!
از تمام بچه ها تشکر میکنم به خاطر عکسا !

Mrmii

کاربر سایت
Jan 14, 2008
94
اگه وسيله اي بخوايد (مثل WII FIT) فرمان رايانه و فروشگاه يگانه براتون ميارند.
ميشه باهاشون هماهنگ كرد هرچند تا كه مي خوايم بيارند.

Black Hand

کاربر سایت
Aug 19, 2007
420
نام
Kian
فکر میکنم تنها بازی خوب wii تو سال 2008 باشه
اتفاقا" امسال یه عالمه بازی خوب داریم برای مثال همین دیروز de blob و Wario land shake it اومد 9 مهر Harvest moon میاد (یه شاهکار :love: ) بعدشم 15 مهر Cooking Mama و ... که بعدا" سر وقت میگم :D حالا که de blob رو گفتم که نگاه هم با امتیازاش بکنین تو اینجا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر