Rayman Raving Rabbids 2

چقدر از این بازی خوشتان امده؟

• عالی

رای‌ها: 10 66.7%
  • خوب

رای‌ها: 4 26.7%
  • هی بدک نیست

رای‌ها: 1 6.7%
  • ازش خوشم نمیاد

رای‌ها: 0 0.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    15

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
سلام
اگر سری قبل این بازی رو تهیه کردین میدونید که یکی از شاه کارهای یوبی سافت بازی Rayman Raving Rabbids هست
در شماره دوم این بازی 60 مینی گیم شاد در بازی گنجاندن و همچنین یک داستان جالب و دیدنی هم برایه این نسخه درست کردن (که نبودش در نسخه قبلی احساس میشد)
این بازی دنباله شماره اول این نسخه هست که خرگوشها برای گرفتن انتقام از رایمن به کره زمین حمله میکنن که پیشنهاد میکنم برایه دنبال کردن و اتفاقاتی که برایه ادمها و رایمن میوفته رو خودتون دنبال کنید ;)
گرافیک و منوهای بازی خیلی بهتر شدن نسبت به نسخه قبل وبیشتر روش کار شده و بازی دارایه 2 درجه سختی اسان و نرمال هست و تعداد خرگوشهای در بازی خیلی بیشتر از نسخه قبلی هست و همچنین نوع پوشش لباسی اونها هم نسبت در جاهای کره زمین با هم فرق میکنه
از نظر صدا گزاری هم پیشرفت خوبی داشته و نسبت به نسخه قبلی که بعضی وقت ها صدا قطع وصل میشد این بازی این مشکل رو نداره
خرید این بازی رو به همه کسانی که wii دارن توصیه میکنم و اگه طرفدار این سبک بازی ها باشن امکان نداره ار خریدنش پشیمون بشن(چه تبلیغی کردما!!!!!!:-":cheesygri)
بازی اپدایت نداره

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
من هم این بازی رو گرفتم ، واقعا باحاله! مخصوصا اون مینی گیم موزیکش که مثل Guitar Hero ـه.
من شماره 1 رو بازی نکردم ، ولی واقعا از این بازی خوشم اومد!
این بازی رو به همه توصیه می کنم! از دستش ندید...

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
من یکش رو برای اکس باکس 360 دارم.بد نیست بازیش.ولی باید برای ویی رو بگیرم.احتمالا با وی موت خیلی باید حال بده.

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
prince گفتی داستان داره، ولی من هر چی دیدم فقط مینی گیم بود. تو کجا با داستان بازی میکنی؟

((سلام (no nameجان)چند وقت پیدات نبود دلمون برات تنگ شده بود;)--بیشتر به خاطر غلط دیکته ایی هایی که از من میگرفتی تنگ شده بود:cheesygri))
همون ابتدای بازی داستانی رو گه گفتم رو میتونی ببینی اما متاستفانه فقط همون دمو تو بازی هست و در اخر هم باز هیچ دمویی نشون داده نمیشه که متاستفانه یکی از نقاط ضعف این بازی هست

آخرین ویرایش:

no name

کاربر سایت
Aug 23, 2007
209
سلام، اتّفاقآ بازم مشکل دیکته داری تو پستات:-" منتاها روم نشد بگم. ممنون از لطفت . بابا اون دمو کوچولوهارو میگی اوّل هر مینی گیم؟! اون که آخه داستان حساب نمیشه..وااقعآ جیلی ضایس که داستان نداره!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر