Rate your last seen TV Series [پست اول تاپیک خوانده شود]

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
820
نام
سید محمد حسین
من بالاخره دیشب بعد از چند سال تاخیر سریال بانشی را تموم کردم .پسر فوق العاده بود این سریال و الان یه بغضی گلومو گرفته و برای تک تک نقش های سریال دلم تنگ میشه علی الخصوص لوکاس هود و جوب و شوگر .
برای من 10 از 10 بود و میره کنار بریکینگ بد و بازی تاج و تخت .
جالبه کاملا هم اتفاقی با سریال اشنا شدم یه پیج اینستاگرامی یه سکانس از سریال گذاشته بود یه زن پلیس توش بود که بعدا فهمیدم شوان هست خیلی خوشگل بود به دلم نشت تو کامتا اسم سریالو دیدم و ..... به همین راحتی
:D

Philip Marlowe

کاربر سایت
Jan 2, 2022
914
پوست شیر
فصل اول امتیاز ۹ از ۱۰
فصل دوم امتیاز ۵ از ۱۰
فصل سوم امتیاز ۰ از ۱۰
این سریال خیلی عالی و جذاب شروع می شود ولی از شروع فصل دوم روند سقوطش به حدی بد بود که بنده از اواسط فصل سوم دیگر دنبال نکردم.
===
زخم کاری
فصل اول امتیاز ۶ از ۱۰
فصل دوم امتیاز ۰ از ۱۰
این سریال هم روند سقوط مشابهی با پوست شیر دارد با این تفاوت که فصل اول کیفیت مشابهی با پوست شیر ندارد و به مراتب ضعیف تر هست.فصل دوم هم این قدر ضعیف بود که تا قسمت هفتم بیشتر ادامه ندادم.

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,445
نام
علی
پوست شیر
فصل اول امتیاز ۹ از ۱۰
فصل دوم امتیاز ۵ از ۱۰
فصل سوم امتیاز ۰ از ۱۰
این سریال خیلی عالی و جذاب شروع می شود ولی از شروع فصل دوم روند سقوطش به حدی بد بود که بنده از اواسط فصل سوم دیگر دنبال نکردم.
===
زخم کاری
فصل اول امتیاز ۶ از ۱۰
فصل دوم امتیاز ۰ از ۱۰
این سریال هم روند سقوط مشابهی با پوست شیر دارد با این تفاوت که فصل اول کیفیت مشابهی با پوست شیر ندارد و به مراتب ضعیف تر هست.فصل دوم هم این قدر ضعیف بود که تا قسمت هفتم بیشتر ادامه ندادم.
شما فقط وقتی باید بری سر وقت این سریالا که کل سریالا و مینی سریالای خوبو دیده باشی و کلا دیگه سریالی در دست تولید توسط کشورهای درست درمون نباشه، در غیر این صورت حیف حجم چه رسد به پول که بدی بالای اینا لول

Philip Marlowe

کاربر سایت
Jan 2, 2022
914
شما فقط وقتی باید بری سر وقت این سریالا که کل سریالا و مینی سریالای خوبو دیده باشی و کلا دیگه سریالی در دست تولید توسط کشورهای درست درمون نباشه، در غیر این صورت حیف حجم چه رسد به پول که بدی بالای اینا لول
رفیق اتفاقا جهت تنوع بد نیست.پوست شیر انصافا سریال خوبی هست و چون تعریفش رو شنیده بودم نگاه کردم،شروع خیلی خوبی دارد و بنده توقع نداشتم اینقدر کیفیت کار قابل توجه باشد.ولی متاسفانه فقط همون فصل اول خوب هست.زخم کاری رو در یک جمع خانوادگی دیدم و دیدم بدک نیست ادامه رو هم دنبال کردم.ولی فصل دوم واقعا فاجعه هست،یعنی در استاندارد سریال های ایرانی هم فصل دومش یکی از بدترین ها هست.

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
ای کاش این پلتفرم های ایرانی جای پول دنبال کیفیت بودن و وقتی میدیدن یه سریال داره افتضاح میره جلو کنسلش میکردند
طرف به اسم جواد عزتی داره اکانت میفروشه بعد فصل 2 زخم کاری کلا بازیش به 10 دقیقه هم نمیرسه
فصل دوم زخم کاری به شدت افتضاح
از اونور پدر گواردیولا با کلکسیون بازیگران معرف افتضاح تر افتضاح تر
مردابم که دیگه برزو نیک نژاد یه جوری سریال ساخته قسمت بعدیش رو میفهمی چی میشه . تنها سریالی که کمی قابل دیدنه و اونم داره میوفته روی دور تکرار سریال سروش صحته
به نظرم پلتفرم ها باید یه چند ماهی به خودشون استراحت بدن .

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,662
نام
milad
متیو پری رفت؟:((:((:((
من دوباره شروع کرده بودم داشتم هر روز شب ساعت ۱۲ به بعد ۲ قسمت میدم الا با چه روحیه ای دیگه برم سراغش
من با این سریال زندگی کردم حیف کاش ۱۰ فصل دیگه هم ازش می‌ساختن
متیو پری نسبت به سنی که داشت خیلی افتاده بود و دیگه شرایط جسمیش اجازه نمی‌داد بازی کنه
متیو پری هم در کناره استنلی لورل و اولیور هاردی رفت تو قلبم و تا ابد جاودانه شد

Mreza_Dex

کاربر سایت
Sep 23, 2018
203
نام
داریوش
The Killing
OIP.mNNSo1XlDQYnwTRIVfYw1AHaKj

داستان دو کارآگاه مافنگی که دو فصل (26 قسمت) طول میکشه یه پرونده رو حل کنند. البته اینکه حل یک پرونده در دنیای واقعی اینقدر طول بکشد عجیب نیست. مشکل از نویسندگان سریال است که توانایی ایجاد تنش و هیجان ندارند. هم چنین به قدری شخصیت ها را بد نوشته اند که کوچک ترین احساس همدردی با آن ها نمی کردم. هیچ جاذبه ای بین کاراکترها وجود ندارد آنها یک سری پرت و پلا بلغور می‌کنند که هیچ کمکی به پیشرفت داستان نمی کند بعد هم که با اتفاقات غیر منطقی وقتی به درد داستان نمی خورند، شوتشون می‌کنند بیرون.

3-4 قسمت ابتدایی شروع خوبی داره اما همه چیز بعد از اون تو سرازیری میفته. یاد فصلای پایانی Walking dead خدابیامرز افتادم که چقدر بهش آب گرفته بودند. به جرات میتونم بگم هر قسمت 45 دقیقه ای این سریال رو میشد به 10 دقیقه تبدیل کرد و هیچ مشکلی هم در روایت به وجود نمی آمد.موسیقی متن ضعیف و تکراری بود و کمکی به قصه نمی‌کرد.​

فقط یک مثال برای بد بودن شصیت پردازی، رابطه لیندن با پسرش هست. از اواسط فصل اول نویسنده ها برای توسعه داستان و شخصیت لیندن سعی می کنند روی رابطه او با پسرش کار کنند و حتی یک قسمت کامل را هم در فصل نخست فقط به گم شدن این پسرک اختصاص می دهند. نویسنده ها تا اواخر فصل دوم برای خلق یک رابطه میان مادر و فرزند زجه می زنند اما دست آخر خودشان هم می فهمند که کارشان نتیجه نداده و پسرک را با یک لگد جانانه از داستان به بیرون پرت می کنند.

رابطه لیندن با همکار مثلا شوخ طبع و نامزدی که قصد ازدواج با او را داشت هم بد بود.

راستی بهتر نبود لیندن به جای پسر، یک دختر داشت آن وقت بهتر میشد روی رابطه او با فرزندش کار کرد. به خصوص به دلیل اتفاقی که برای رزی لارسن افتاده بود؟!​

مشکل اصلی filler episode های پر تعداد بود. کل ماجرای دو فصل اول رو میشد در یک فصل 6 قسمتی روایت کرد.​

آخرین ویرایش:

Esm-nadaram

Gold User
Jan 9, 2022
676
نام
Woody
خدایی پوست شیر تا فصل دو خیلی عالی بود، فصل سه اشغال شد.
بازیگری فیلم تو سطح خیلی خوبی بود، موسیقی همچنین و...

• Like
Reactions: J. Constantine

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,663
نام
طاها
Crown season 5

فصل 5 سریال تاج به کشمکش ها بین پرنس چارلز و پرنسس دایانا و درگیر شدن خاندان سلطنتی انگلیس می پردازد . موسیقی فوق العاده . بازیگرها عالی هستند .

نمره من : 8 از 10

• Like
Reactions: mahdi-xbox

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,624
نام
Leo Fitz

Obliterated

9/10

Untitled.png

چرت و پرت، خنده دار و باحال !

درسته وسطاش چرت و پرت و خنده دار میشه و گاهی حتی چرت و پرت خالی میشه ولی دوباره برمیگرده به اوج و یکی از باحال ترین اندینگ هارو واسه من میسازه.
یعنی آدم دیگه از یه سریال چی بخواد که این نداشته باشتش!؟
اکشن، کمدی، درام، حتی چیزایی که آدم انتظارش رو از این مدل سریالا نداره twist
از المان های woke هم از هرمدلش مشاهده میشه ولی اینقدر غرق در خود داستان هست که اصلا آزار دهنده نیست (البته واسه کسایی که مشکل دارن)

نقدهاش و امتیازاتش خیلی داغونه احتمال کنسل شدنش زیاده
اصلا مهم نیست، پایانش جوری نیست که فصل بعدی نیاز باشه هرچند از ساختن فصل های بعد بشدت استقبال میشه.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Evil and ce7en44

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
Blue Eye Samurai 2023
انیمه یا شایدم انیمیشن :D
یک فصل پخش شده | تمدید برای فصل دوم

فکر کنم آخرین باری که از دیدن یه انیمه یا نمیدونم شایدم انیمیشن از شبکه نتفیلیکس لذت بردم Arcane بود.
گرافیک بسیار دلنشینی دارد.
روایت داستان بسیار روان و فوق العاده است.
کارگردانی بسیار دقیقی دارد بطوری که با اینکه اینمه هست ولی تخیلاتی در مبارزاتش وجود ندارد.
شخصیت پردازی خوبی دارد و برای همین فصل اول جای هیچگونه سوالی برای مخاطب باقی نمیزارد.
چیزی هم که دقت کردم موسیقی سریال بود ، درست و دقیق انتخاب شده بود.

لذت بردم امتیاز ۱۰ از ۱۰

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر