Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
Zombieland
k0nwol2eq5qlcesegih.jpg

Lots of laughs, snappy dialog, Harrelson at his best, what more can you want
واقعا قشنگ بود.اصلا اون چیزی که فکر میکردم نبود.یه فیلم خیلی سرگرم کننده.بعد از Shaun of the Dead یکی از بهترین فیلم های کمدی_زامبی هست که دیدم.( هرچند تو این سبک فیلم خیلی زیاد نیست)
Woody Harrelson به معنای واقعیه کلمه cool بود.
این فیلم احساس خوبی به شما میده مثل یه جور نسیم خنک میمونه.

یکی از بهترین صحنه هاش اون بود که چهارتایی تو ماشین نشسته بودن بعد میگفت روزی 5-6 بار صورتشو تیغ میزنه........
تیکه هاش خیلی ناب بود
هرشب غذامو با این فیلم شروع میکنم!!!!

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
حالا یکجوری میگید انگار خود Hangover ایده ش خیلی اریجینال بوده! اینجوری بخواید حساب کنید هنگ اور هم از Dude, where's my car تقلید کرده. (2000)
ایده شاخ و برگ داده شده و هالیوودی تر شده dude هست. حالا خود اینم شاید از یکجا دیگه آورده نمیدونم.
من که از دیدن dude بیشتر شاد شدم با اینکه فیلم سطح پایینی هست.
اون فیلمو ندیدم ولی من این تو بیشتر از موقیعت هایی که توش قرار میگرفتن و آوارگیشون خندم میگرفت.
Some guys just can't handle Vegas :laughing:
اون جایی که آلن رو پشت بوم کاغذ درمیاره میخونه ته خنده بود
این hangover 2 که IMDB زده 2011 جریانش چیه؟ ادامه داره؟

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
L.A. Confidential

46035_3.jpg

Brilliant , MasterPiece , U Must See Again and Again

فیلم با یه سکانس اغازین فوق العاده ، شهر فرشتگان رو به ما معرفی میکنه ! اما ایا واقعا لس انجلس شهر فرشتگان هست ؟
شهری که پلیس هاش بهترین پلیس های دنیا هستن ! جرم و جنایت به کمترین حد ممکن رسیده ! ایا واقعا این طوره ؟
L.A P D دچار بد مخمصه ای شده ! یه جنگ داخلی ! شاید یه قهرمان برای نجات لس انجلس از این جنگ کافی نباشه !
فیلم بسیار خوشساخته ! روایت فیلمنامه به استادانه ترین شکل ممکن انجام میشه ! شما اشفتگی و شلختگی رو در هیچ سکانسی نمیبینین ! روایت داستان بسیار عالی هست . بازی ها دقیق و حساب شده هست و شاید بهترین تیم Cast که من تو این چند سال دیدم !
بسیار کم نقص .
فیلم نامه ی دقیق و پر محتوا . جیمز الروی باید افتخار کنه که همچین فیلمی از روی Novel ش ساختن .
امروز همینجوری تصادفی مرتب کردن قفسه ی ارشیو فیلمهام باعث رقم خوردن یکی از شب های عالی فیلم دیدنم شد ! برای بار دوم بود که این فیلم رو میدیدم ! شاید بار اول ( که یادم نمیاد چند سال پیش بود ) درک درستی از فیلم نداشتم و زیاد بهش توجه نکردم ! امشب مطمئنا حق مطلب ادا شد !

هشدار : اسپویل کننده ی بخشی از داستان

یکی از سکانس های به یاد موندنی فیلم هم سکانس درگیری تو هتل ویکتوری هست که حرف های اول فیلم دادلی اسمیت رو یاد اور میشد ! ( با تقدیر از سکانس کشته شدن جک وینسنت ) - از سکانس های عالی دیگه ی فیلم هم صحنه ی درگیری ادموند با لین بود - دیالوگ بسیار عالی لین و غرور ادموند بسیار عالی پرداخت شده بود .
فک کنم باد رایت دوست داشتنی ترین شخصیت فیلم بود .

امتیاز = 19 از 20

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
واقعا قشنگ بود.اصلا اون چیزی که فکر میکردم نبود.یه فیلم خیلی سرگرم کننده.بعد از Shaun of the Dead یکی از بهترین فیلم های کمدی_زامبی هست که دیدم.( هرچند تو این سبک فیلم خیلی زیاد نیست)

بعد از Shaun of the Dead فکر نمیکردم فیلم کمدی-زامبی به قوله شما این قدر بهم حال بده ولی زامبی لند فوق العاده بود :love:
از روی هاردم پاکش نکردم هر بار میرم تیکه های باحالش رو میبینم:)

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
Brothers
200px-Brothersposter.jpg

فیلم بدی نبود ولی اونطور که انتظار داشتم هم نبود .نقطه قوتش بازی هاش بود مخصوصا مگوایر احتمالا نامزد اسکار هم بشه
7/10

terminator

کاربر سایت
Oct 21, 2005
201
نام
امیر
The Hurt Locker (2008
فیلم خوبی بود.مخصوصا تو دراوردن فضا و اتمسفر جنگ خیلی عالی عمل کرده بود.که اونم بیشتر برمی گشت به نکات فنی و تکنیکی فیلم.ولی مشکل اصلی فیلم برای من تو نشون دادن جنگ بود.فیلم یه جورایی داشت می گفت (یا حداقل برداشت من این بود) که واقعا امریکا برای کمک و امنیت مردم عراق به اونجا اومده و سربازای امریکایی برای کمک به مردم عراق حاضرن از جونشون بگذرن.البته به هیچ وجه فیلم پروپاگاندایی نیست و تو نشون دادن War is Hell عالی عمل می کنه.در کل مطمئنا بهترین فیلم در مورد عراق همین فیلمه ولی به هیچ وجه بهترین فیلم سال نیست برای من.
7.5/10

b.gif

Where the Wild Things Are (2009
خیلی خوشم اومد.دوست داشتنی بود.بزرگترین مشکل فیلم تو پرداخت کارکترها و روابطشون بود که بیشتر برمی گشت به زمان کم فیلم که به نظر من جا داشت 1/30 رو 2 ساعت می کردن.همین مشکل برای اتفاقات داستان هم وجود داشت یعنی همه چی زود خوب می شد یه دفعه هم همه چیز خراب می شد بدون اینکه دلایل رو تو فیلم توضیه بده.کارکتر مکس هم خیلی خوب در اومده بود،با اینکه خیلی جدید نبود.یعنی همون پسر بچه خیال پردازی که هیچ کس خوب درکش نمی کنه.بازیه پسره هم خیلی خوب بود.در کل به جز اینایی که گفتم مشکل خاص دیگه ای نداشت به نظرم.حضور چند دقیقه ای کاترین کینر و چند ثانیه ای مارک روفالو هم جالب بود.
8/10
b.gif

Glengarry Glen Ross (1992
فوق العاده است این فیلم.بار دوم به همون اندازه بار اول جذاب بود.بهترین کست تاریخ سینما بعد از گادفادر هاست به نظرم.واقعا دیالوگ های فراموش نشدنیه دیوید ممت از زبون همچین بازیگرایی تجربه ی کم نظیریه.بازیها هم عالی هستن مخصوصا پاچینو و لمون.اما شخصیت مورد علاقه من شخصیتیه که بالدوین نقششو بازی میکنه که تو یه سکانس هم بیشتر بازی نمیکنه.عاشق دیالوگاشم.امیدوارم فیلم جدید james foley یعنی Mary Mother of Christ که احتمالا با بازی پاچینو و اوتول ساخته میشه هم به همین خوبی باشه.
9/10
b.gif

2012
بد نبود.جلوه های ویژه در حال کلی خوب بود ولی یه جاهایی افت می کرد.کلیشه های فیلم خیلی زیاد بودند مثل رابطه جان کیوزاک و بچه هاش که کاملا شبیه رابطه تام کروز با بچه هاش تو جنگ دنیاها بود یا مثلا رئیس جمهور امریکا که از خودگذشتگیش تو این جور فیلما حال ادمو به هم میزنه.وودی هارلسون هم نقشش هم بازیش تو این فیلم خوب بود،کلا امسال سال خیلی خوبی بود براش.
5/10

آخرین ویرایش:

LeGolaS

کاربر سایت
Feb 2, 2007
1,006
نام
علي
the taking of phelham 123
7/10
فيلم خوبي بود...
تا آخرين دقائق كشش لازم رو داشت و بر خلاف فكري كه مي كردم به هيچ وجه خسته كننده نبود :cool:

images

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
Up In The Air
215px-Up_in_the_Air_Poster.jpg

فیلم دباره یه نفر به اسم Ryan (کلونی) که بیشتر زندگیشو در حال مسارفت به شهار های مختلف تا مردم اخراج کنه :D .
فیلم عالی بود . بازیها هم عالی .
Great
8.5/10

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
American Splendor
1phrk21d5lumgj8478p.jpg

Bold, funny, tragic, and like nothing you've ever seen
فیلم براساس زندگیه Harvey Pekar نویسنده ی کمیک های American Splendor هست.فیلمه جالبیه.Harvey Pekar در دورانی که کمیک های قهرمان هایی مثل superman و batman بازار رو پر کردن, شروع میکنه به نوشتن داستان زندگیه خودش.یه داستان کاملا عادی در مورده دنیای که هممون توش زندگی میکنیم.فیلم کاملا فیلم نیست.خیلی جاهاش تبدیل به کمیک میشه.
Paul Giamatti نقش Harvey Pekar رو بازی میکنه(که واقعا عالی بازی میکنه)ولی نکته ی جالب اینه که خوده Harvey Pekar هم در فیلم در نقش خودش حضور داره.ویه جایی هایی از فیلم خیلی عجیب غریب میشه....
فیلمه جالبیه.و در ضمن سال 2003 نامزده اسکار برا بهترین فیلمنامه ی اقتباسی شد.
7.5/10

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
Balls Out : Gary The Tennis Coach

Balls-Out-Gary-the-Tennis-Coach.jpg

خیلی حال کردم واقعا آدم اینو میبینه میخنده ! به این میگن کمدی :D ! البته بگم فقط از لحاظ خندیدن خوبه و بازیه Seann William Scott وگرنه تو ضمینه های دیگه ضعیفه البته برای یه کمدی از نظر من اینکه آدمو بخندونه کافیه !

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
ایده ی جالب فیلم پشت ساختار بسیار آشفته اش تقریبا هدر رفته. شاید بعدها که کافمن تجربه بیشتری تو کارگردانی کسب کرده باشه ریمیکشو بسازه بهتر باشه.
باید قبول کرد که زمان فیلم نویر گذشته. آشفته بودن فیلم هم یک نوع هنر خاص به حساب میاد.

The Hurt Locker
اورریت شده.
4/10

The 25th Hour
نمیدونم چرا خیلیها از بهترین فیلمهای دهه ی قبل حسابش آوردن؟ چیز خاصی نداشت. البته جز ناامیدی.
5/10

clockwork orange

کاربر سایت
Aug 17, 2007
793
نام
اردلان
باید قبول کرد که زمان فیلم نویر گذشته. آشفته بودن فیلم هم یک نوع هنر خاص به حساب میاد.
جمله اولت که هیچی دومی یعنی چی؟چگونگی پردازش ایده مهمتر از خود ایده اس.

tourk

کاربر سایت
Apr 27, 2008
345
نام
سعید

Labyrinth - 1986
یکی از بهترین فانتزی های که تا به حال دیدم ، از بهترین های دهه 1980 - جنیفر کنلی عالی بازی می کرد ، از دست بدید دیگه واقعا نصف عمرتون برفناست:biggrin1:
8/10

Public Enemies - 2009
فیلم فوق العاده زیبا و جذابی بود ، پایان غم انگیز و ضد حالی داشت ، تا به حال چنین موزیک های نشنیده بودم ، واقعا عالی بود. مشکلش این بود که درست و حسابی به شخصیت ها پرداخته نشده ، فقط شخصیت جان دلینجر خوب بود ، بازی جانی دپ بی نظیر بود خداییش باید اسکار امسال رو بهش بدن.
9/10

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی

بالاخره موفق شدیم این فیلم بسیار عالی رو ببینیم ... فقط میتونم بگم عالی بود همین ! شاید جالبتر از توایلایت ... جو فانتری ولی داستان واقع گرایانه و بسیار گیرا ، انیمشن فوق العاده .. دیگه چیزی واسه گفتن نمیزاره .. خیلی عالی بود .. البته من نسخه 3D شو دیدم باید 2D شم ببینیم شاید خوشمون نیومد ولی فکر نکنم :biggrin1:

9.5 از 10

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر