Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
آمریکن پای 2 بهترین بود ، بعدش 1 بود و در آخر با کلی ارفاق 3 . بقیه اصلاً ارزش این همه صفحه سیاه کردن رو ندارن .

jeyowich

کاربر سایت
Oct 4, 2006
355
نام
م.مهدي
کلا من این سبک فیلم را خیلی دوست دارم نه بخاطر انحرافاتش بلکه بخاطر کمدی جذابش. به همین ون وایلدر نمره بالاتری دادم فقط بخاطر اینکه واقعا خنده دار بود( بهیچ وجه هم منحرف نبود)

شما اگه منحرف نمیشی پیشناد میکنم فیلم کره ای س ک س ایز زِرو رو ببینین که کمدیش چن سر و گردن از از امریکن پای بالاتره حتی از یورو تریپ که بعضا بعضی تیکه هاش طناز بود.

BIGBOSS LV99

کاربر سایت
Nov 19, 2007
138
نام
mahbod
سلام. به نظر شما طنز این جور فیلمها سطحی نیست؟به نظر ساختن طنز از مزامین بی ادبی(!)خیلی راحتتر از ساختن طنزهای دیگس!شوخیهای این فیلمها به نظر من میتونه به ذهن هر امیبی برسه.مثال:dont mess with zohan و Saekjeuk shigong و...

clockwork orange

کاربر سایت
Aug 17, 2007
793
نام
اردلان
متاسفانه الان فرمول ساخت کمدیها اکثرا اینطوری شده. دیگه واقعا کمدی درست حسابی وجود نداره یا اصلا فیلمی که واقعا کمدی باشه.اینا که اصلا کمدی نیستن به نظر من حالا چه باعث خنده بشن چه نشن(که البته برای من بیشتر عذاب آورن:biggrin1:)

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
شاید فکر کنید چقدر از زمونه عقبم که فیلم 18 سال پیش رو الان دیدم.ولی باید اعتراف کنم تیم برتون ذهن جالب و خلاقی داره.ادوارد دست قیچی محصول 1990 با بازی بی نقص جانی دپ فیلمیه که احتمالا اکثر دوستان دیدند.

edward_scissorhands.jpg

نحوه ی روایت داستان عالیه و از اون فیلم هاییه تا آخر فیلم مخاطب گذز زمان رو احساس نمیکنه. بازی بقیه ی بازیگران مثل ویونا رایدر و دایان ویست هم مناسب و درخور نقش است.فیلم برای بهترین گریم نامزد اسکار شد.

امتیاز من به این فیلم:8.7 ;)

kane

کاربر سایت
Apr 18, 2007
857
نام
شایان
شاید فکر کنید چقدر از زمونه عقبم که فیلم 18 سال پیش رو الان دیدم
نه بابا ربطی نداره که. به این فکر کن که این فیلم چقدر ارزشش از یه فیلم چرت 2008 یا 2009 بیشتر هستو چه بهتر که وقتتو برای یه فیلم خوب بزاری تا یه فیلم بد(حالا هرچقدر جدید) تازه ادوارد با اینکه برا خیلی جوونیای جانی دپ هست ولی ممکنه از فیلم های جدید ترش بهتر باشه
اگه اینجوریه منم هفته ی پیش تازه clockwork orange از استنلی کوبریکو دیدم ولی خوب ارزششو داشت حالا نباید بگم چون برای دهه ی 70 هست من از دنیا عقبم :biggrin1: آدم یه فیلم درست ببینه اصلا برای عصر حجر باشه ... مثل بازی نیست که بگیم گرافیکش اومده پایین. گیم پلیش تکراری شده صدا گذاری ضعیفه:-"
اصولا شاخصه هنر خوب ماندگاریش توی زمانه.
آهان دقیقا .سعی کردم همچین جمله ای بگم ولی هرچی سعی کردم نتوستم بسازم :biggrin1:

آخرین ویرایش:

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
خب اینو خیلی وقته دیدم ولی گفتم الان نمره بدم (چندین ماه پیش !)
In Bruges
فیلم برا من خیلی جذاب بود یعنی بعد از یه مدت فیلم مضخرف دیدن خیلی باهاش حال کردم به همه پیشنهاد میشه

IN%20BRUGES.JPG

اولین فیلم مارتین مک دوناه نویسنده و کارگردان انگلیسی به شدت وام دار کمدیهای تلخ برادر کوئن هست
داستان : داستان در مورد Ray (فارل ) و Ken (گلیسون ) هست که 2تا ادمکش هستن که به قول ری به بدترین نقطه دنیا بروج فرستاده شدن تا چند روزی اونجا پنهون بشن البته با دستور ریسشون
این برای ری که دچار عذاب وجدان هست خیلی دردناکه تا اینکه میفهمه رئیسش به کن دستور قتل اونو داده ...
بازیها تو فیلم خوب هستن وجای تحسین دارن مخصوصا فارل که همچین بازی روون وجذابی رو به شخصه ازش ندیده بودم
به همه توصیه میشه دیدن این فیلم
محصول 2008

StaR

کاربر سایت
Nov 13, 2007
890
نام
امیرحسین
سلام
Street Kings

street_kings_ver3.jpg

سال تولید : 2007
بازیگران : KEANU REEVES که تو فیلم کنستانتین هم بازی کرده - Hugh Laurie - Chris Evans - Forest Whitaker
ژانر : اکشن/جنائی
داستان : فیلم در کل به فساد کارکنان اداره پلیس امریکا میپردازه ولی با داستانی زیبا و غیر قابل پیش بینی
KEANU REEVES که شخصیت اصلی فیلمه خانواده اش رو از دست داده یعنی اونا رو به قتل رسوندن و قاتلان اونا هم دستگیر نشدند
KEANU REEVES به پلیسی خود کامه تبدیل میشه و دائم مشروب مصرف میکنه و سر خود کارهایی انجام میده ولی در پشت پرده افرادی اونو پشتیبانی میکنند که باعث میشه از اداره پلیس اخراج نشه ....
یکی از افراد پلیس به طرز مشکوکی کشته میشه و ...
پایان خیلی خوبی داشت و اصلا قابل پیش بینی نبود . پیشنهاد میکنم ببینید

Scary Movie 3

scary_movie_three_ver4.jpg

سال تولید : ------
ژانر : کمدی
بازیگران : کلا بازیگر معروفی تو فیلم نیست ( منم اسماشونو نمیدونم )
داستان : یک نوار ویدئو هست که هرکی اونو میبینه تلفن خونش زنگ میزنه و میگه شما 7 روز دیگه میمیرید
و از طرفی یک عده فضایی هم این فلم رو دیدن و میان زمین تا قاتل رو پیدا کنند ....
اصلا نمیدونم چرا این فیلم مزخرف رو خریدم :sick: یک یارو تو مغازه بود مارو اسکل کرد گفت خیلی فیلم خوبیه حتما ببین :biggrin1: ولی من اصلا توصیه نمیکنم ببینید

ME,MYSELF&IRENE

me_myself_and_irene.jpg

سال تولید : ----
ژانر : کمدی
بازیگران : Jim Carrey :love:
داستان : داستان درباره ی پلیسیه که در یک شهر کوچیک زندگی میکنه و اصلا اهالی شهر بهش احترام نمیزران و به همین دلیل و ازدواج نا موفقش دچار بیماری های رحی و روانی میشه و دوشخصیته میشه
اداره پلیس بهش یک ماموریت میده که از شهر بره و از شرش خلاص شه که در طول این ماموریت اتفاقاتی میافته که ....
واقعا جیم کری استاد کمدیه . یک کارایی میکنه که ادم از ته دل میخنده

StaR

کاربر سایت
Nov 13, 2007
890
نام
امیرحسین
سلام مجدد
دوستان یک لطفی بکنن چندتا فیلم تو مایه های ( کمدی ) :
Made Of Honor
Lizzie McGuire
harold and komar

فیلم قشنگ و درام معرفی کنند چند تا :smile:

میدونم Off topic ولی جایه دیگه سراغ ندارم :
من اهنگی که تو فیلم American Pie 6 اونجایی که پسره داره پیانو میزنه و یا تو فیلم Click تو عروسی خونده میشه رو میخوام کیفیت MP3 . تیکه اولش Tell Me I'm Re...
و اهنگی که تو Lizzie McGuire اول فیلم وقتی دخره داره حاضر میشه میخونه دقیقا اول فیلم

آخرین ویرایش:

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
خود harold &Komar چند قسمته !!
اگه در همون مایه ها میخوای
material girl
perfect man
dan in real life