Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
cloverfield lane 10 2016
5/10
220px-10_Cloverfield_Lane.png

بازی بازیگر ها خوب هست .. داستان فیلم به دو قسمت تقسیم میشه : در قسمت اول داستان مرموز میبنیم ( ترسناک نیست ! ) و همش با خودتون فکر میکنید ایا این افراد شخصیت واقعیشون نمایش میدند یا یک دروغ را ؟
قسمت دوم 180 درجه فیلم را تغییر میده و به طور کامل فیلم خراب میکنه و چرت محض میشه .. این جور که خوندم مثل اینکه در اصل اشاره ای به نسخه اول فیلم میکنه .. اگر هم این جور باشه هیچ ربطی به قسمت اول فیلم نداره

به طور کلی اصلا پیشنهاد نمیشه این فیلم ببینید و برید فیلم های مرموز تکراری که قبلا دیدید ببینید بهتر از این فیلم هست

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
53374713344538582051.jpg

X-Men: Apocalypse
یه بار دیگه امسال بهم ثابت شد این منتقد ها یا به قول خودشون کریتیک ها هیچ اهمیت خاصی ندارن (بار اول با فیلم Batman V Superman که خیلی خوشم اومد ) . کلا فرنچایز اکس من تو سینما مثل این اونجرز ها نیست که یه چسفیل بگیری دستت بری ببینی بدون هیچ آگاهی قبلی انتظار داشته باشی خوشت بیاد ! باید فیلمای قبلیو دیده باشه چه بسا یه چهار تا کمیک هم خونده باشی حالا نخونده باشی هم میتونی با مقالات کمیکی برسونی خودتو . این ها به کنار ، اکس من جدید خیلی خوبه ، بعد از ریبوت سری با First Class یه جون تازه ای گرفت سری اما من شخصا اکس من های قبلی رو هم دوست داشتم حتی همون ولورین ها هم لحظات باحالو جذابی دارن ، کلا یه حس Adult گونه خاصی داره این سری که تو هیچ فیلم سوپر هیرویی که دیدم تا حالا نبوده . همیشه هم بازیگر های خوبی دارن ، از مایکل فسبندر بگیر تا حنیفر لاورنس و پاتریک استوارت و این لیست ادامه دارد ، کلا کستینگ و بازی بازیگرا تاپ لِوِل ـه ، مخصوصا مایکل فسبندر در نقش مگنیتو .
جا داره یه اشاره ای هم به کوییک سیلور بکنم که بازم از اون صحنه های خفنش داره ، خیالتون تخت . امیدوارم فیلمو ببینین لذتشو ببرین
9.75/10 (اینو میدم چون DoFP و First Class یه نمور بهتر بودن )​

N-I-M-A

کاربر سایت
Sep 8, 2013
1,585
نام
Nima
iz4x_images.jpg

The Conjuring 2 2016
10/10
بهترین فیلم ترسناکی که من دیدم. به شدت ترسناک بود. تو سینما چند بار همه یا جیغ زدیم یا پریدیم(البته من جیغ نزدم ولی پریدم:-") فیلم از همون اول ترسناک بودنش رو شروع میکنه و همینطور تا آخر ادامه میده. داستان فیلم عالیه , چیزی که تو 95% فیلم های ترسناک چرت هستن.:D. بازیگر ها هم عالی بودن. این the nun هم عجب ترسناک بود.x_x از قسمت اول هم به شدت بهتر بود.
پ.ن: به همه پیشنهاد میشه که ببینن. البته یه پوشک هم توصیه میشه:D

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
The Witch
220px-The_Witch_poster.png

بعد بابادوک، اصلا فکرشو نمی کردم فیلم دیگه ای تو ژانر وحشت، حداقل به این زودی ها بتونه ذهنمو در جریان تماشا و خصوصا بعد پایان فیلم درگیر کنه. اما جادوگر اینکار رو انجام داد.
یکی از بی نقص ترین فیلم های ژانر هست که تا حالا دیدم، ترس لحظه ای که ببینید، قافل گیر بشند و تمام، تو جادوگر وجود نداره، اتمسفر فیلم شدیدا درگیر کننده هست، اتفاقاتی که میوفته ذهن رو درگیر میکنه و داستان تا جایی پیش میره که نظرتون در مورد تک تک شخصیت های فیلم تغییر میکنه و از تمامشون می ترسید!
بعد تماشای فیلم وقایع رو مرور می کنید که چرا چنین اتفاق هایی رخ دادند.

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
Black Swan
فيلم از همون شروع كار ازارتون ميده :D و اين ازار در جهت هدف فيلمه به همين خاطر لذت بخشه! مثل ترس و هيجان. فيلم بنظرم تلفيقى از سردرگمى و تشويشات درونى هست. تقابل خير و شر وجودى خود. جدال بين شهوت و خود به زنجير كشيده و رهايى از خود. ميل به تكامل و موانع وجودى. فيلم بشدت روانشناسانه است اما نكته ى جالب تلفيق تمام اين خصوصيات با مهوريت رقص باله است كه فيلم رو بى نظير كرده. اينكه اومدن داستان "قوى سپيد" رو كه اثر چايكوفسكى هست در قالب رقص باله به تصوير كشيدن تا سردرگمى ها و رنج هاى درونى اى كه خيلى ها در شروع ورود به جامعه، ديده شدن ،گسستن از خود قبلى بهش بر ميخورن، مساعلى كه به انتخاب بين خير و شر هست. فيلم بردارى و كارگردانى و ايضا موسيقى بى نظيره
٩ از ١٠

آخرین ویرایش:

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
Spectre_poster.jpg

Spectre

یه فیلم میخواستم که دوباره منو بکشونه تو دنیای سینما بعد یه غیبت تقریبا طولانی مضخرف که مطمئنا Spectre بهترین فیلمی بود که میتونست اون هیجان فیلم دیدن رو تو من زنده کنه
دقیقا چیزی که از یه فیلم اکشن و دقیقا چیزی که از یه فیلم James Bond میخواید توش هست : جیمز باند Bad A#s ، صحنه های اکشن تر و تمیز و عالی ، کارگردانی محشر و فیلمبرداری زیبا حتی زنای جیمز باند (James bond Girls) هم خوب بودن مخصوصا Lea Seydoux که هم بازیش خوب بود هم تا مقداری شخصیت پردازیش در اومده بود. اینجور فیلم ها هم همیشه یه مرد کله گنده و کله خر دارن که بهتر از باتیستا نمیتونم الان تصور کنم کسی رو تو نقشش !. شخصیت منفی فیلم هم که کریستف والتز عزیز بازی کرده بود در مجموع خوب بود ولی به پای خاویر باردم و فرسنگ ها با مدس میکلسن عزیز فاصله داره شخصیت پردازیش.
یه چیز دیگه هم که رو اعصاب بود خرده داستان های بیخود و بی جهت سیاسی فیلم بود که اصلا به فیلم عمق نمیداد بر عکس ریتم فیلم رو میگرفت . همین جا باید از بازی رالف فاینس و بن ویشاو برای بازی تو نقش M و Q هم یاد کنم که خوشبختانه نقششون خیلی بهتر پردازش شده بود تا فیلم قبلی و بهتر تو بطن داستان بودن. اما بهترین بازیگر فیلم بی برو برگرد خود دنیل کریگ هست . قشنگ تو نقشش جا افتاده. با تیکه پرونی های عالی و حظور عالی ترش توی صحنه های اکشن.
در کل فیلم بسیار خوبی هست برای کسایی که بخوان بشینن و حال کنن با فیلمای اکشن
8.5/10

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
چند وقتی این تاپیک نیومده بودم ولی خلاصه به یکسری از فیلمهای اخیری که دیدم یک نمره ای بدیم

The Witch

220px-The_Witch_poster.png

فوق العاده بود، البته در ژانر ترسناک قرار نمیگیره بیشتردر ژانر معمایی رازالود دسته بندی میشه ولی به هر جهت فیلم یک جهان بینی جذابی داره که برخلاف فیلم های این دستی باعث میشه پس از نمایش تا مدت ها تو فکرتون بمونه و بهتر بگم با تموم شدن ذهنتون درگیرش باقی میمونه. این دست فیلم ها واقعا با ارزش و نایاب هستند. 8 از 10

Hail, Caesar!

v1Copy.jpg

توقع شخصیم از برادرهای کوئن خیلی خیلی بیشتر بود، مخصوصا با این همه ستاره. کلا داستان هیچی نداره بیشتر مثل یک ادای دین به سینما میمونه تا یک فیلم داستانی ! در کل با ندیدنش چیزی رو از دست نمیدین ! 4.5 از 10

10 Cloverfield Lane

220px-10_Cloverfield_Lane.png

تعلیق تعلیق تعلیق ، فیلم درباره یک دختری هست توسط یک مرد میانسالی دزدیده میشه و بهش میگه بهمون حمله شده و سطح زمین الوده شده ! خلاصه دختره هم باور نمیکنه و کشمکش های زیادی داره تو این زیرزمین با پیرمرده. در کل راحت بگم علارقم حقره های داستانی که وجود داره ولی تا اخرین لحظات هم نمیتونید داستان رو پیشبینی کنید . نکته به شدت مثبت فیلم هم همین هست که غیرقابل پیشبینی جلو میره و عنصرهای سوپرایز کننده داره. 7.5 از 10

Blackhat
tn07zjNNIJuOsecqTC2JEYA49uU.jpg

فیلم کلا فرم کارهای همیشگی مایکل مان رو داره، یک داستان عشقی وسط کلی ماجرای جنایی با ریتم تند و لحظات رمانس ، بهترین فیلمش نیست بدترین هم نیست درکل موضوع جالبی داره درباره حمله های هکری هست و درگیری دولت ها و هکرهای مخرب ! درکل قشنگ بود برای کسایی که به سبک مایکل مان مثل خودم علاقه مند هستند واقعا جذاب بود ولی برای مخاطب های معمولی هم خوبه قابل پذیرش هست 6.7 از 10

Me and Earl and the Dying Girl

4Zrvc5rddDSHD3JmfkzvAx82wuT.jpg

فیلم فوق العاده جالبی بود حداقل تو دو سوم اولیه، از اسمش هم مشخصه از اون دست فیلمهایی که میخواد اشکتون رو دربیاره ولی میگه هدفم این نیست ! درکل قشنگ بود ولی حیف که کارگردان فیلم قشنگ تو یک سوم پایانی فاتحه خوند.
دلیلش هم اینکه داستان از زبان پسره نقل میشه و بارها در طول فیلم به ما میگه که اره دختره نمرده ولیکن اخرش وقتی دختره میمیره و با زبان پسره میشنویم به دلیل اینکه تو ذهنمون ازش یک شخصیت دروغ گو شکل گرفته و کلا یک ادم دلغک زیاد تاثیر گذاری که باید داشته باشه رو نداره

نمره 7 از 10

Mulholland Drive
fMC8JBWx2VjsJ53JopAcFjqmlYv.jpg

من اینو ده سال پیش دیده بودم اون زمان با اینکه سنم خیلی کم بود ازش لذت بردم و داستانش رو درک کردم ولی بین بچه ها بحث لینچ و کلا فیلم هاش شد باعث شد دوباره برگردم و این فیلم رو دوباره ببینم. به جرات میتونم بگم ایندفعه که با یک ذهنیت اگاه تری فیلم رو دیدم میتونم بگم مغزم ترکید واقعا خارق العاده بود. برای کسایی که ندیدن توصیه میکنم یکبار بدون هیچ پیش ذهنیتی ببینید و سعی کنید فضای سورئالیستی داستان رو درک کنید و بعد چند روز دوباره سراغ فیلم برید و تازه اون موقع متوجه میشید چیوبده ! نمره یقیناا 10 از 10

Not Another Teen Movie

(کاور به دلیل مغایرت با قوانین سایت حذف شده است)

یک فیلم کمدی رده بی دبیرستانی حساب میشه و همراه با محتوای بزرگ سالانه و واقعا هم خنده دار و عجیب غریبه ! کلا یکجورایی جالب و جذاب هست سازنده ها سعی کردند به جای استفاده از شوخی های لوس از کمدی موقیعت استفاده کنند که خدا وکیلی خوب درامده. ستاره فیلم هم Chris Evans عه که واقعا جذابه ! نذارید محتوای پیش پا افتاده فیلم پستون بزنه و بگید اینم مثل باقی اون دست فیلم ها بی ارزشه ! نمره 7 از 10

The Brothers Grimsby

xl2nnpRuBs3atI0Ax8pSJvJjfxT.jpg

کلا شوخی های ساشا بارون کوهن (کوهان) هر چیزی که هست واقعا دیگه تکراری شده و در نمیاد ! فیلمش هم درکل معمولی و زیادی هندی بازی هست ! رقابت سختی با بالیوود داره ! البته چند صحنه اش خوب در امد و در حد همون لحظات خوب بود. نمره 4 از 10

The Do-Over
mLE49JMVt24lkBqQEpiqUd1Aik7.jpg

اینم دقیقا نظر مثل فیلم قبلی هست . ادام سندلر هم جزه کمدین های تکراری شده قرار میگیره و واقعا جذابیت سابق رو نداره ! یکی دو صحنه هم جالب داشت البته ! نمره 3.5 از 10

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر