Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
خب واسه دیدن مد مکس هر ۳ نسخه قبلی رو دیدم
که الان فهمیدم اصلا نیازی به دیدن ۳ نسخه قبلی نبود و بدون پیش زمینه هم میشد دیدش
کلا نکات خیلی مهمی توی سریهای قبلی نبود که اینجا برام نامفهوم بشه
هر چند نمره دادن به فیلم ۳۵ سال پیش با معیار الان کار درستی نیست
Mad max 1
7.5/10
Mad max 2
8/10
Mad max 3
7/10
کلا شاید یه ذره الان خیلی جالب نباشه، ولی مطمئنا تو اون سالها اکشن فوق العاده ای داشتند
یه سری سکانسها هنوز هم به نظرم فوق العاده و جذاب بودند
فقط من یکم از اتمسفرش خوشم نیومد
Mad max fury road
9.5/10
تقریبا همه نواقص سریهای قبل درست شده
یه کار بی نظیر با اکشن عجیب و غریب
تنها نقصش به نظرم مکس بود که توی ۳ شماره اول تقریبا یه لول بالاتر از همه شخصیتها بود
ولی اینجا به نظرم یه ذره کم اهمیت تر شده بود نقشش

این قراره سه گانه بشه ، مطمئنا به شخصیت مکس تو شماره های بعدی بیشتر اهمیت می دن.

the sorvinho

کاربر سایت
Jul 29, 2014
746
نام
سروش
Get hard
شاهکار=))یعنی یک. نیم ساعت فقط میخندید،بی توجه به مفهوم،معنا،فیلمنامه،وقتی که دیگه از این همه فیلمای جدی خسته شدین،یه استراحتی میدین به خودتون و لذت میبرین:))
کوین هارت نابغس انصافا!!
نمرم هم طبیعتا در حوزه همین فیلماس و با گادفادر نمیشه با یه متر و معیار یکسان به جفتشون رای داد!
6/10

AEIII

کاربر سایت
Jan 25, 2012
3
Whiplash (شلاق)

Rotten Tomatoes 95%
نمره من: 9.75 (Must Watch)

فیلم درباره یه نوازنده درامز جوان هستش که برای بهتر شدن تلاش میکنه...
به جرات یکی از بهترین فیلمهایی هستش که امسال دیدم(اگه نگم بهترین) . فیلم نامزد دریافت بهترین فیلم اسکار هم شده بود.
با متای 88 فیلمی نیست که بشه به راحتی ازش گذشت.

NightCrawler (شبگرد)

Rotten Tomatoes 95%
نمره من: 9 (Must Watch)

فیلم درباره یه فیلم بردار خبری مستقل هستش. بیشتر از این در موردش توضیح نمیدم اما مطمعنا از دیدنش پشیمون نمیشین. توسط صدا سیما دوبله و پخش هم شده میتونین دوبلش رو هم برای دانلود گیر بیارین.

آخرین ویرایش:

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
mad max fury road
9/10
این فیلم از همون اول که شروع میشه بیننده رو واقعا میبره تو ی دنیای دیگه.واقعا خارق العادست حتما ببینیند.ی نمره هم کم کردم واسه داستان.درکل دوساعت و 20 ثانیه لذت بردم

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,994
نام
sami
mad max................................9\10
من معمولا فیلم هایی رو که دانلود میکنم صبح روز بعد همینجوری سر سری یک نگاه میندازم و بعدا سر وقت میشینم کامل میبینم ولی اینو همین که چند دقیقشو دیدم نتونستم بیخیالش بشم و 2 ساعت نشستم پاش:|:d
فیلم هم فوق العاده زیبا و هیجان انگیز...اون یک نمره هم به خاطر بازیگر نقش مکس کم کردم که به نظر من اصلا به این نقش نمیخورد و خیلی هم کم بهش توجه شد تو فیلم

into the wild...........................9\10
صفحه قبل تعریف و تمجید دوستان از فیلم رو دیدم و به همین خاطر دانلودش کردم...فیلم واقعا هم لایق تعریف و تمجیده و منم به همه پیشنهاد میکنم ببینن
فقط یک قسمت خیلی چرت داشت اونم آخرش بود که دیگه احساس کرد که منزوی بودن بسه و میخواست به تمدن برگرده و به خاطر یک رودخونه نتونست و مسیرشو بست:|یعنی یک پل پیدا نمیشد این برگرده سراغ دختر کولی و کار نیمه تمامشو کامل کنه:d

آخرین ویرایش:

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,727
نام
وحید
cinderella 2015
MV5BMjMxODYyODEzN15BMl5BanBnXkFtZTgwMDk4OTU0MzE@._V1_SX214_AL_.jpg

6.5/10
دیگه نمیدونم این داستان چند 100 بار دیگه باید ساخته بشه
ولی از نظر سینمایی بد نبود ارزش یک بار دیدن رو داره

واقعا جای تاسف داره که اساطیر و داستانهای ایرانی و شرقی سوژه هالیوود نمیشن چون پتانسیل بالایی دارن ولی واقعا حیف که روشون سرمایه گذاری نمیشه
به جاش میرن روایت دو هزارم از زیبای خفته یا سفید برفی رو میسازن
The Cobbler 2014
MV5BMTgzMjQ2OTQ0NV5BMl5BanBnXkFtZTgwMTc2MTI2NDE@._V1_SX214_AL_.jpg

7/10
از فیلمای این سبکی خوشم میاد داستانش میتونست بهتر روایت بشه

wrong turn 6:last resort
MV5BMTQyODI3OTUwMV5BMl5BanBnXkFtZTgwNjMyNDAxMzE@._V1_SY317_CR1,0,214,317_AL_.jpg

3.5/10
احتیاح به توضیح نداره از نمره مشخصه با چی طرفیم

آخرین ویرایش:

LORD SKY

کاربر سایت
May 6, 2014
451
نام
حسین
Mad Max
9.8/10
فوق العاده بود. اکشن خالص و بی نقص. اون دو صدم هم بابت داستان و فیلمنامه کم کردم

Furious 7
5/10
یکی از بدترین قسمت های این سری. داستان اصلاً درگیر کننده نیست و حتی بدمن اصلی هم نقشش می تونست پر رنگ تر باشه. اکشنش هم خوب بود اما با چاشنی هندی بازی

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر