Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
Birdman

birdman.30808.jpg

اول تا اخر فیلم تو کفه بازیه کیتون بودم :| لامصب چه قدر خوب بود ! حقشه اسکار رو واسش بگیره...
بسیار از فیلم لذت بردم :D فیلمش هم قابل وصف نیست ! نمیدونم بگم چطور بود :D باید ببینین فقط !
9.5

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
روز سوم و چهارم جشنواره

خانه دختر : اگرچه ایده اصلی و فضاسازی خوبه اما فیلمنامه به ساده‌ترین شکل ممکن میخواد تعلیق رو شکل بده.شاید بعلت موضوعش بعدن بد اکران بشه یا نشه،ببینید تو جشنواره با اینکه فیلم متوسطه حداکثر. 6/10

یحیی سکوت نکرد : ساختار درستی داره و فیلم تر و تمیزیه اما بعلت جهان بینی محدودش فراتر از حد وسط نمیره. 6/10

ناهید : کش دار و کند و کند و کند.چهل دقیقه فیلم رو حذف میکردن و یک پایان مشخص هم در انتها میذاشتن اون وقت میشد یه فیلم معمولی دید. 5/10

مرگ ماهی : همون قصه‌ی آشنای جمع شدن بچه های بی وفای یه مادر بعد از مرگش دورهم که قرارِ تم فلسفی و معناگرایانه داشته باشه اما در دوساعت فیلم شخصیت ها یا دعوا میکنند یا سیگار میکشند یا گریه میکنند یا یه کنجی میشینند به دیوار زل میزنند،بدون اینکه قصه دقیقه ای جلو بره. 4.5/10

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
فیلم‌هایی که من و داداشم تو این روزها با هم دیدیم :

The Imitation Game
2014 : 8

13fe92c81c3473a629dcd6b787e16131-98.jpg

امتیاز برادرم به این فیلم : 9.5

Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance) 2014 : 9

5fbac0290bbbe0b618dd05e4fb662eb4-98.jpg

امتیاز برادرم به این فیلم : 6

Lucy 2014 : 2

6de88c4f1525f40ed4e49d38c5ae8639-98.jpg

امتیاز برادرم : 6

Guardians of the Galaxy 2014 : 7

cdbc38664fbab6a2fd03663dc759824a-98.jpg

امتیاز برادرم : 9

آخرین ویرایش:

Amir Hidden

کاربر سایت
Oct 11, 2014
381
نام
AmiR Mohamad
Birdman_poster.jpg

Birdman 2014 :8.5/10

یه کمدی تلخ بسیار زیبا ،خیلی از فیلم خوشم اومد ،مهم ترین تکته مثبت فیلم انتخاب بازیگرا بود ،عالی بود اون از کیتون که بهترین نقش خودش رو توی زندگی بازی کرد .

نورتون هم که فوقالعاده بود .اما استون هم خداییش یکی از بهترین بازی هاش رو انجام داد .

در کل از دیدن فیلم لذت میبرین .

220px-Dumb_and_Dumber_To_Poster.jpg

Dumb And Dumber to :4/10

نسبت به نسخه 1 خیلی خیلی ضعیف و بدرد نخور بود .اصلا از فیلم خوشم نیومد کمدی های فیلم بسیار لوس بود .

کاشکی اصلا نمیساختن اینو. ولی یکی دوتا صحنه خنده دار داشت که همون 4 کافیه برای این فیلم افتضاح

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
مرگ ماهی ؟/10
هر چی با خودم کلنجار رفتم هیچ امتیازی برازنده این فیلم مضحک پیدا نکردم . برای امتیاز دهی به این فیلم باید از اعداد منفی استفاده کرد .
فیلمنامه شلخته + نبود هیچگونه شخصیت یا حداقل تیپ درست حسابی + نداشتن هیچگونه روایت دراماتیک + یه عده آدم که معلوم نیست با خودشون چند چندن + هزار و یک پرسش بدون جواب + تدوین دست و پا بسته ! + هزار و یک چیز دیگه .

aliakbar_b

کاربر سایت
Jul 8, 2008
225
نام
علی اکبر
Mulholland Drive

شاهکار کارگردانی دیوید لینچ !
تو این فیلم لینچ با زبان پیچیده و نمادین خودش عمیق ترین ابعاد ذهن آدم رو به تصویر میکشه . استفاده از نظریه های روانشناسی فروید ( Ego / ID / Super Ego ) در تحلیل شخصیت اصلی فیلم ، عظمت افکار لینچ رو نمایان میکنه.
این فیلم ترکیبی از داستان های سورئال و رئال عه . مهم ترین ویژگی این فیلم اینه که بعد از قرار گرفتن در سیر داستان میتونی برای کوچکترین جزئییات هم معنی پیدا کنی ! لینچ در تار و پود اتفاقات به ظاهر روزمره و عادی فیلم ، کشمکش میان ID و Super Ego رو نمایش میده !

Angelo%20Badalamenti%20-%20Mulholland%20Drive%202001.jpg

اگر بخوام به یک فیلم که در تمام عمرم دیدم ۱۰ بدم ، همین فیلمه !

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
Birdman_poster.jpg

Birdman 10/10

اصلا نمیدونم چی بگم. سوادم قد نمیده اینهمه تکنیک سینمایی رو توضیح بدم :D لطفا یه نفر ترجیحا پویا یا سینا نظرش رو در مورد فیلم بگه. یا اینکه یه منتقد کاردرست معرفی کنید برم نقدشو بخونم.

=====

220px-Nightcrawlerfilm.jpg

Nightcrawler 8.5/10

عجب بازیگری ای کرده Gyllenhaal تو فیلم . فوق العاده بود. روایت داستان و چیزی که فیلم میخاست بگه رو خیلی جالب به تصویر کشیده بودن. واقعا شخصیت جالبی بود بو این "لو بلوم". فقط نمیدونم چرا احساس میکنم یکم ناقص بود فیلم.

آخرین ویرایش:

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
Hobbit3: battle of five armies

شاهکار بود به نظرم گرچه به پای سه گانه ی اصلی LOTR نمیرسید ولی بازم معرکه بود خیلی خوشم اومد ...صحنه های نبرد خیلی عالی کار شده :bighug:

نکته منفی خاصی به ذهنم نمیرسه :d

9.5

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN

Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day 7
/10

یه کمدی جالب درباره ی یه روز فوق العاده مضخرف یه خانواده :d

Dumb and Dumber To 1/10

اه اه اه ... این چی بود :| اصلاً وققتون رو تلف نکنید.
مسخره ترین چیزی بود که توی عمرم دیدم.

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
فارست گامپ
ذهنیت قبلی که به این فیلم داشتم فکر میکردم ماجرای سر گذشت یک ادمی هست که محدودیت جسمی داره سختی هایی که تو زندگی داشته رو روایت میکنه مدت ها بود روی هاردم داشتم ولی ندیدمش بالاخره این از سره تصادف زدم نگاش کردم همون چند دقیقه اول کاملا منو جذب فیلم کرد واقعا خیلی خیلی خوش ساخت بود شخصیت پردازی جذابی هم داشت اون صحنه ای که فرار میکنه وحشتناک عالی سینمایی در امده بود بیشتر نمیگم اسپویل نشه. در کل نمره خیلی خوبه 8 از 10 رو میدم بهش و به همه توصیه میکنم حتما نگاه کنید

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,253
نام
امیرحسین
NightCrawler : 9/10

خیلی دلم می خواد مفصل از فیلم تعریف کنم! از بازی استثنایی Gyllenhaal تا اتمسفر Neo-noir بی نظیر، فیلم برداری، دیالوگ ها، موسیقی و خلاصه جز به جز این فیلم فوق العاده! اما چه کنم که تخصصی در نگارش نقد فیلم ندارم:D

بنابر این به همین جمله اکتفا می کنم، به نظرم احساسی که من با دیدن NightCrawler توی سال 2015 داشتم احتمالا بی نهایت شبیه به احساس کسایی هست که Taxi driver رو سال 1976 دیدن!
و یقینا کسانی که چهل سال دیگه این احساس رو تجربه کنند باز هم شگفت زده خواهند شد!

آخرین ویرایش:

Dr.Freeman

کاربر سایت
Apr 18, 2009
511
نام
نوید
The Hole 1960 محصول فرانسه

10/10 یه کلاس درس فیلم نامه نویسی و کارگردانی . حیف چینین کارگردان استادی ( ژاک بکر ) که در پنجاه سالگی باید از دنیا بره .

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,379
نام
Majid
220px-Dumb_and_Dumber_To_Poster.jpg

Dumb and Dumber To: 7/10

خیلی هم خوب :) به نسخه اول اصلا نمیرسید چه از نظر داستان و چه از نظر طنز ولی در کل همین الان بنظرم از خیلی از این فیلمای طنز چرت و پرتی که هر ثانیه داره ریلیز میشه سه برابر بهتره :x مخصوصا با بازیه این دوتا استاد :x واقعا جیم کری چه جوونش چه پیرش فوق العادس و مخصوصا اگه خاطره داشته باشی با این آدم سه برابر فیلماش برات جذاب میشه :D

در کل داستانش چرت و پرت محظ بود و چیزی غیر از این هم انتظار نمیرفت ولی طنزشو دوس داشتم :)
پیشنهاد میشه :)
---
220px-Big_Hero_6_%28film%29_poster.jpg

Big Hero 6: 7.6/10

خیلی جای توضیح داره این! بنظرم ایدش عالی بود شخصیت رباته عالی بود خود شخصیت اصلیشم خوب بود ولی اصلا اون روند داستانی رو نداشت که دوس داشتم!
اسپویل خاصی نداره:
داستان خیلی کشکی پیش رفت و یک پایان کشکی ترم داشت آدم میموند ویلین فیلمو به عنوان یک آدم خوب قبول داشته باشه یا آدم بد :|
از همه مهمتر اصل داستان اینا به 6 شخصیت سوپر هیرو مربوط میشه که تقریبا هیچ نقش خاصی توی این انیمیشن ایفا نکردن غیر از چند دقیقه آخر که اونم زیاد به چشم نمیومد!
از نظر فنی انیمیشن قوی بود در کل ولی بنظرم واقعا امسال جلو دراگون و Lego هیچی نبود :)

آخرین ویرایش:

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
Birdman_poster.jpg

9/10
عالی بود :d یکیدیگه از فیلم هایی که خیلی منتظرش بودم و ناامیدم نکرد :d
بازی بازیگر ها واقعا خوب بود مخصوصا مایکل کیتون که فوق العاده بود،خود داستان و رودن جلو رفتنش هم خیلی خوب بود به نظرم :)

220px-Big_Hero_6_%28film%29_poster.jpg

7.5/110
یه انیمیشن خوش ساخت با شخصیت های دوست داشتنی :| :d ربات ـه خیلی خوب بود :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر