Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
Dracula untold

Good Story , Bad Screenplay
روند فیلم خیلی تند بود , جالبیش این بود که یه جاهایی از فیلم خیلی سطح خوبی داشت بعد یه صحنه هایی خیلی آماتور بود .

5/10

کل فیلم یه طرف این جمله منو یاد بازی های تیمی انداخت که بقیه بد بازی میکنن یکی بازی رو جم میکنه :D
Do you think you are alive because you can fight You are alive because of what I did to save you :D

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
XiI1r.jpg

Dracula Untold

5/10

به نظرم تنها نقطه مثبت این فیلم پرداختن به به جنبه ی تاریخی و افسانه ای دراکولا بود که باعث شد یه مقداری با فیلم های خون اشامی دیگه متمایز بشه ولی از نظر تکنیکی ضعیف عمل کرد مخصوصا اخرای فیلم، بازم اوایل فیلم بهتر کار شده بود و قابل تحمل بود . این طور هم که فیلم تموم شد ظاهرا قراره باز هم ازش ساخته بشه .

Dracu Wilhelm

کاربر سایت
Dec 26, 2014
15
Frank
Fail - Mediocre/10

با دیدن تریلر یه کمی hype شدم ولی همونطور که پیش بینی میکردم با اون چیزی که تو ذهنم ساختم تطابقی نداشت. "خاص" بودن که فقط به جنون نیست. شرط لازم میتونه باشه ولی کافی نیست. اینکه فکر کنیم از هر دیوانه خانه ای نوابغ سربرمی کشند فقط یه کلیشه تاریخ مصرف گذشته است. این همه زور زدن و مانور روی فقط یک جنبه تیغه دو لبه به امید اینکه جنبه دوم هم اتوماتیک جلوه گر بشه فقط بر روی نگاه های سطحی تاثیرگزاره. کارگردان یا اینو میدونسته یا نه. ولی به نظر من عمدا روی چیزی جز گیشه aim نکرده بوده. اصلا موزیک pop که اسمش روش هست. تو یه گله هرچقدرم متمایز باشی این یه فکت باقی میمونه که بازم جزئی از گله ای!
نه کمدیش کمدی بود نه درامش دارم. نقش اول یه موقرمز معمولی یخ و نچسب. درباره جایگاه فیلم... خیلی زود به یکی از قفسه های انبار فراموشی imdb پرتاب خواهد شد!

ویرایش:
همین الان یادم اومد:
watch?v=1G4isv_Fylg
لینک بالا برای من نشاندهنده تفاوت "اصل جنس" با یه چیزی که میخواد روایتی از رسیدن به اصل جنس باشه یعنی فقط "سایه ای و شبحی". (مسلما هیچکدوم از اون بازیگرها نوازنده هم شاید نیستند چه برسه به composer بودن!)

آخرین ویرایش:

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
Pulp Fiction 1994 .

220px-Pulp_Fiction_cover.jpg

10/10
Cast :
John Travolta
Bruce Willis
Samuel L. Jackson
در مورد چندتا خلافکار و جنایتکاره که چطوری دارن زندگیشونو رقم میزنن . فیلم در عین اکشن سیاهش ، موقعیتهای کمدی واقعاََ خنده دار وبی نقصی رو به نمایش میذاره
فیلم فوق العاده بود . نمیدونم چطور تا حالا این فیلم رو ندیده بودم .

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
ملبورن

کپیِ دستِ چندم از آثار فرهادی.کلکسیونی از شک و دروغ و قضاوت و تعلیق‌های الکی با پایان بندی‌ای که باز که نیست هیچ خزعبل است.

2/10

چند متر مکعب عشق

با اینکه فیلم خوبی نیست و جهان‌بینی‌اش محدود است اما حداقل برخلاف ملبورن ادعایی ندارد.با مخاطبش روراست است که این رابطه عاشقانه را نشانشان دهد و بس.

5/10

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
The_Spectacular_Now_film.jpg

The Spectacular Now - 2013

به پیشنهاد وحید این رو دیدم!
فیلم خوبیه! فقط به نظرم کوتاهه. تنها عیبش کوتاه بودنش بود برای من. البته توی یک ساعت و نیمی که فیلم می گذره واقعاً مشکل بزرگی نداره فیلم و لذت بخشه ولی یه حسی بهم میگه اگر می تونستن در حد نیم ساعت دیگه به فیلم اضافه کنن درست خیلی خیلی فیلم بهتری میشد. تنها عیبش:D بازی شخصیت اصلی عالی بود، فوق العاده! اگر فیلم بلندتر بود بهش 9.5 می دادم:D ولی الان بهش 8 میدم. در کل پیشنهاد میشه.

8/10.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
Whiplash.jpg

Whiplash: 9/10

واقعا فوق العاده بود! تا الان که خیلی از بهترین فیلمای امسال کیفیت خوبشون نیومده و ندیدم این بهترین فیلم سال بوده برام! واقعا حرف نداشت.
توی یک داستان ساده که میتونه بیوگرافی یک نفر باشه کلی صحنه شکه آور و غیر قابل انتظار در اوردن و همینطور زمان فیلم کاملا معقول بود و تمام اون 1:40 چشممو از صفحه برنداشتم و از همه مهمتر بازیگری بود!
J.K. Simmons واقعا فوق العاده بود! یکی از بهترین بازی های عمرم بود و اصلا یکی از دلایلی که ا ینقدر جذب فیلم شدم همین بود!

واقعا دیگه چیز زیادی در مورد این فیلم نمیتونم بگم و فقط میتونم بگم از دست دادن این فیلم اشتباه بسیار بزرگی میباشد :)

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
interview: 2/10
واقعا فیلمی بود که هر چقدر فروخت به خاطر هایپ پشت سرش بود. فیلم به شدت سعی داره بامزه باشه و با شوخی‌های زشت بخندونه مخاطب رو اما به شدت شکست خورده...
Big Hero 6: 9/10
باز هم دیسنی نشون داد که توی انیمیشن بی رقیبه. فراز و فرود احساسی توی داستان خیلی خوب کار شده هر چند کمی قابل پیش بینیه داستان. توی اسکار تنها رقیبش How To Train your dragons 2 هست که به نظرم رقابت تنگاتنگی با هم دارن

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
InterStellar

2cg19zkx1oxjcaoudluy.jpg

10 / 9.5

بار علمی فیلم بیشتر از خیلی Sci-Fi های عادی دیگست !
طراحی هنری و تکنیکی جلوه های بصری فیلم فوق العادست ضمن اینکه سعی شده تا جایی که امکان داره از نظر علمی هم درست باشه
موزیک فیلم هم معرکست و با فیلم هماهنگی کامل داره
داستان Sci-Fi فوقالعاده در ابعاد بزرگ و کلا Epic ! که به خیلی از مباحث جذاب فیزیکی و در عین حال به احساسات و عواطف انسانها هم میپردازه

در کل انتظارات منو کاملا برآورده کرد و از فیلم لذت بردم !

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
Mortdecai 2015 : 6

ecc2e06a44e6.jpg

فیلم بعضی‌ جاهاش مسخره بود
اما انقدرها هم بدک نبود
به نظرم انقدرها هم که منتقدها کوبیدنش بد نیستش‌
دوستم هم که خیلی‌ از این فیلم خوشش اومد, البته اون جانی فن هستش
نمرهٔ دوستم به این فیلم : 8.5

Big Hero 6 2014 : 9

346db44a721f.jpg

این فیلم لامصب خیلی‌ توپ بود لذت بردیم از دیدنش
بهترین انیمه فیلم سال 2014 از نظر من :x

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,839
نام
نریمان

John Wick
8/10

به غیر از داستان معمولی بقیه ی قسمت های فیلم عالی بود. مخصوصا قسمت اکشن فیلم که بر خلاف فیلم های دیگه حالت تخیلی نداشت.

volta22

کاربر سایت
Aug 1, 2012
669
نام
Hesam
Calvary 10/10
بهترین فیلم امسال برا من تا اینجا بود ( هنو خیلیا رو ندیدم ) :D

بازی برندن گلیسون , کارگردانی مایکل مک دونا , فیلم نامه , و ....
همه چیش عالی بود . از دست ندین این فیلم و .

Avkopol

کاربر سایت
Nov 28, 2011
267
نام
امین
John_Wick_TeaserPoster.jpg

John Wick : 5/10

درسته موسیقی فیلم قشنگ بود و به فیلم میخورد ولی بخش داستانی و روند فیلم خیلی حوصله سربر و مسخره بود به نظرم...
در مقایسه با اکشن های همرده مثله shoot em up یا Hitman و ... ضعیف تر بود..
ادامه در اسپویلر:

داستان مثل این بود که مثلا چون دوست من لپ تاپمو شیکونده و گوشیمو دزدیده برم کله شهرو بگردم ، بهم بریزم تا انتقاممو با کشتنش بگیرم.. اگه میتونستن مرگ همسر جان رو به دارو دسته ویگ ربط بدن قابل درک تر بود... روند فیلم هم یاده بازی های زامبی افتادم .. :| یه سری زامبی که میان سمتت تا تو هدشاتشون کنی.. :D

==========
Big_Hero_6_%28film%29_poster.jpg

Big hero 6 : 6/10
تنها نقطه مثبت فیلم همین شخصیا بیمکسه... :D بازم من داستان فیلم و هدفشو درک نمیکنم... قابل حدس بودن ادامه فیلم و ضعف داستانی مهم ترین ضعف هاشه و بیمکس هم فوقلعادس :D
نظرم کاملا شخصیه در مورد فیلم ها...
==========
Interstellar_film_poster.jpg
10/10:Interestellar
بدون شک یکی از بهترین فیلم های امسال و ساخته شده.. بار علمی فیلم خیلی بالاس به شخصه باید یبار دیگه ببینم تا بفهمم (اونم قسمتیشو اگه بشه :| :D )
بازی ها هم عالیه و کاملا ردپای نولان احساس میشه :D
دیگه چیزی نگم بهتره چون لذت فیلم اینکه ندونین چه خبره بیشتر میشه.
من با کیفیت DVDscr دیدم پیشنهاد میکنم به مشتاقان 27-28 روز دیگه صبر کنن نسخه بلوری بیاد :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر