Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
The Equalizer
8/10

واقعا فیلم قشنگ و نابی بود.من که خیلی خوشم اومد دنزل واشنگتن واقعا عالی کار کرد موزیک فیلم هم فوق العاده بود.

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
GONE GIRL

7nh9dllkgqmg7wb0mqgy.jpg

10 / 9

من تریلری از فیلم ندیده بودم و فقط پوستر رو دیده بودم که نوشته بود You dont know what you`ve got until is ... gone

با شروع فیلم کاملا انتظار یه فیلمی داشتم با سوژه مشکلات زوجین بعد ازدواج و اینکه مردها چقدر بد هستن و زنها فرشته اند و ... !
و اینکه مرد زده زنش رو کشته و ... بحث s-exism نمیکنم حالا ! :D ولی همونقدر که مردها میتونن بد و خطرناک باشن و از صفات جنسی شون سو استفاده کنن ، زنها هم میتونن ، درست مثل Amy ... و تعجب هم کردم نویسنده کتابش یک زن بوده !
روند بیان داستان هم سراسر رمزآلود و درگیرکننده هست ، فیلم یه Twist داستانی عالی وسطش داره که نه تنها کار رو تموم نمیکنه بلکه نیمه بعدی داستان رو هیجان انگیر تر میکنه !
بازی ها یکی از یکی بهتر ، علاوه بر 2 کرکتر اصلی بقیه هم عالی کار کردن ، Tyler Perry بالاخره یه نقش درست حسابی بازی کرد ! :D NPH خیلی خوب بود !
فضاسازی و اتمسفر هم که اصلا صحبتی درش نیست
موسیقی متن فوق العاده
فیلم جدا یکی از بهترین های فینچر هست

در کل فیلمی بود که به این راحتی ها از ذهن آدم نمیره و تا چند روزی دیدن فیلمهای دیگه رو سخت میکنه

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
(Ouija (2014

0/10
فیلم هیچی (به معنی واقعی هیچی) از خودش نداره
داستان 2/3 تا فیلم ترسناک رو با مقصد نهایی مخلوط کرده
+
بازی های داغون و واکنش های مسخره بازیگرا به اتفاقات مثلا ماورایی فیلم
پایان اینقدر خنده داره که میشه به عنوان فیلم کمدی روش حساب کرد :)) :-&
کلا ارزش اینکه براش پست زده بشه نداشت، ولی گفتم که اگه کسی دنبال فیلم ترسناکه سمت این فیلم نره

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
Gone_Girl_Poster.jpg

Gone Girl
2014
فیلم خیلی خوبی بود، مطمئناً بهترین کار فینچر نیست ولی یکی از بهترین کارهاش توی این قرنه در کنار Benjamin Button. مشکل اصلی من با فیلم این بود که تریلراش رو دیده بودم، اصلاً نباید هیچی دیده باشی برای این که فیلم به تمام هدفش برسه:D
و به علاوه بچه ها اینجا حرف از یه تویست می زدن که من همش انتظار تویست رو می کشیدم:D البته حدس نتونستم بزنمش چون خیلی خفن بود تویستش ولی خب بازم کمتر غافل گیر شدم:D

در کل خیلی خوب بود، بازی ها هم واقعاً خوب بود. آخرای فیلم به خصوص آدم فکر می کرد بن افلک واقعاً حوادث فیلم براش اتفاق افتاده:D از تایلر پری انتظار همچین بازی خوبی نداشتم:D رزمند پایک فوق العاده بود، امیدوارم این فیلم براش یه پرش باشه حقش بیشتر از فیلم هایی امثال Wrath Of The Titans ـه.

فکر نکنم هیچ وقت سراغ زندگی مشترک برم با دیدن این فیلم:D نویسنده روانی:|:D

8.5/10.

* من منتظرم پست فرهود پاک بشه، یا بگین چرا پست من پاک شد! *
:D

آخرین ویرایش:

Slim $hady

کاربر سایت
Feb 1, 2010
2,307
نام
شایان
@Daedalus
:D

rw013tkq0hinz56qh1xh.jpg

Fury

8.5 از 10.

خب همونطور که تو پست قبلی گفتم و ناظمای عزیز در جا پاکش کردن! ( :D ) ، اسپیلبرگ شاهکاری به اسم نجات سرباز رایان ساخته که متاسفانه یا خوشبختانه هر فیلمی در این ژانر منتشر میشه، من سریعا با سرباز رایان مقایسش میکنم! و Fury هم تا حد قابل قبولی بهش نزدیک بود..
3 تا نکته منفی داشت به نظرم .. اولی اینکه چند صحنه یکم اغراق داشت.. دومیش پیاده نظام ها بودن که انگار چند نفر رو جمع کرده بودن تفنگ داده بودن دستشون همینجوری !!
و سوم هم تیر تفنگا بود!! انگار جنگ ستارگان بود! :D
ولی خب داستان و اتمسفر و نبردای زیبایی داشت، برد پیت هم خیلی خوب بود، ولی میتونست خاص تر باشه... بقیه هم خیلی خوب بودن! مخصوصا شخصیت "گریدی" (اسم طرف رو یادم رفته :D )

آخرین ویرایش:

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
Enemy 2013

نمره 7 از 10

فضای فیلم منو به شدت یاد کار های دیوید لینچ انداخت
کلا فیلم آزار دهنده ای بود و من لذت بردم
اگر دنبال یک فیلم راز آلود هستید به نظرم توی فیلمهای جدید گزینه ی خوبیه و از دست ندید
سوالهای زیادی توی سر ایجاد میکنه که خودش جزو زیبایی های فیلم هست
موسیقی هم به شدت رو مخ و زیبا که فضای دلهره آوری به فیلم میداد

Gesendet von meinem GT-I9505 mit Tapatalk

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
Enemy 2013

نمره 7 از 10

فضای فیلم منو به شدت یاد کار های دیوید لینچ انداخت
کلا فیلم آزار دهنده ای بود و من لذت بردم
اگر دنبال یک فیلم راز آلود هستید به نظرم توی فیلمهای جدید گزینه ی خوبیه و از دست ندید
سوالهای زیادی توی سر ایجاد میکنه که خودش جزو زیبایی های فیلم هست
موسیقی هم به شدت رو مخ و زیبا که فضای دلهره آوری به فیلم میداد

Gesendet von meinem GT-I9505 mit Tapatalk

پیشنهاد میشه بعد دیدن این فیلم برین نقد هاشم بخونین چون خیلی نکات زیادی داره که شاید اصلا متوجه نمیشیم :D بعد اینکه این نکات رو ادم متوجه میشه ارزش فیلم خیلی واسش بیشتر میشه...

StaR

کاربر سایت
Nov 13, 2007
890
نام
امیرحسین
پیشنهاد میشه بعد دیدن این فیلم برین نقد هاشم بخونین چون خیلی نکات زیادی داره که شاید اصلا متوجه نمیشیم :D بعد اینکه این نکات رو ادم متوجه میشه ارزش فیلم خیلی واسش بیشتر میشه...

الان که گفتی رفتم یک سری نقد از فیلم خوندم و تصمیم گرفتم برای بار سوم برم دوباره فیلمو ببینم :d حس میکنم هیچی از فیلم نمیدونم

Primal Fear 1996

267461.jpg

بسیار فیلم زیبایی بود و بازی ادوارد نورتون فوق العاده ! من بازی نورتون رو تو فیلم با بازیش تو فیلم Fight Club مقایسه میکنم از نظر کیفیت عالی بود
موقع تماشای فیلم همش یاد فیلم 12 Angry Man میوفتادم

8/10

آخرین ویرایش:

.:MATIN:.

کاربر سایت
Dec 20, 2013
506
نام
متین
xaRSNBmU5U3rSHMzVFW3Lf0uMjd.jpg

Hachi: A Dogs Tale
9/10
یکی از غم انگیز ترین فیلم هایی بود که تو عمرم دیدم
اگه دوست دارید ببینید عشق بین یک انسان و یک حیوان چقدر میتونه زیبا و عمیق باشه حتما این فیلم رو ببینید
در ضمن فیلم بر اساس یه اتفاق واقعی ساخته شد(سال 1923 تو ژاپن)​

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
Gone Girl

با تعریف هایی که کاربرا میکردن بخصوص وحید :d نشستم فیلمو دیدم و تازه تموم شده.قبلش هم سعی کردم هیچی راجع به داستان ندونم تا غافل گیر بشم که شدم! از اون فیلمهایی بود که سالی یکی دوبار تکرار می شن و مخاطب رو علی رغم طولانی بودن تا آخر جذب خودشون می کنن و یه پایان به دور از کلیشه تحویل میدن ، در کنار این موضوع ، کست قوی و داستان فوق العاده این اثرو کاملا موندگار کرده و به یکی از بهترین کارهای فینچر هم تبدیل شده.اصلا نمیشه ایراد خاصی گرفت جز یکم در هم برهم بودن روایت داستان تو ساعت اول فیلم که واقعا رو اعصاب بود و کلی سوال برام گذاشت که بنظرم ضعف کارگردان بود تا خود داستان.غیر از این همه چیز در بالاترین سطح برای یکی از بهترین فیلمهای امسال قرار داره.

9/10

crm_114

کاربر سایت
Apr 18, 2012
31
Gone Girl
I had about 24 hours where I hovered under my covers and was like: 'I killed feminism. Why did I do that? Rats. I did not mean to do that.' And then I very quickly kind of felt comfortable with what I had written.
جدا از فاز سینمایی و فکری فینچر، ایده‌ی شدیدا بکر و درگیرکننده ی داستان ، اینکه چطور ازدواج و عشق چطور تو فیلم تبدیل به یه رابطه‌ی خیلی قدرت محور میشه، اینکه چطور به رسانه گند میزنه، ترنت رزنور، کرک بکستر، و البته حس ابهام و نرسیدنی که همیشه تو فیلمای فینچر هست:
اکثر فیلمای فینچر گاف فیلمنامه ای زیاد دارن. گان گرل برعکس زودیاک یه فیلم کاملا پلات محور بود. داستان و وقایع داستان انقدر پیوسته و مهم بودن که کاملا کاگردان رو خفه کرده بود. از اون طرف فیلمنامه هم چیز کاملی نبود و سوال و سوراخ زیاد گذاشتن. چرا بن افلک نامه های سرنخ زنشو به پلیسا نشون نداد تا همون اول ثابت کنه که زنش داشته بازیش میداده؟ چرا amy وسطای فیلم برنامه ی کارش رو یهو عوض می کنه و خودکشی رو کنسل میکنه؟ چرا دکترها اواخر فیلم که amy تو بیمارستانه متوجه نمیشن که حامله نبوده همه ی این مدت؟ و مهم تر از همه اینکه چرا نیک آخر فیلم بین طلاق و موندن با یه sociopath و قاتل و که حتی قبل از کل ماجرا از دست هم عاصی بودن، طلاق رو انتخاب نمیکنه؟ چی جلوشو میگیره؟ ترس از مردم و رسانه دلیل محکمی نیست چون واسه خود نیک همونطور که خودش میگه زیاد مهم نیست و برای همین توضیح ذهنی مناسبی وجود نداره برای اینکه نیک موندن رو انتخاب کرد. فهمیدن دلیل این برای فهمیدن تم و حرف آخر فیلم خیلی مهمه چون بدون این به نظر میاد فیلم به جای یه پایان باز نصفه کاره ول شده و کم اوردن برای تموم کردنش و همینطوری دیالوگ اول فیلم رو گذاشتن تهش تا ماست مالی کنن قضیه رو. به نظر می رسه که خود نیک می خواد بمونه و یه سری دلیل های محوی هم میشه دید برای این تصمیم تو فیلم ولی اصلا روشون تاکید نشده و به خاطر همین نمیشه نتیجه گیری دقیقی کرد.
ولی در کل فینچر خیلی خفنه. I want to have his adopted babies.
8/10

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
The Hobbit: The Battle of the Five Armies 2014 : 10

54239560523993374719.jpg

فیلم از اوایلش خیلی‌ خوب شروع شد, تا آخرش هم به خوبی پیش رفت
افکت‌ها و مبارزات به خصوص تاکتیک جنگ بسیار زیبا و جالب بود
آخرش هم عالی‌ تموم شد، درست سر همون صحنهٔ اول The Lord of The Ring
فیلم خیلی‌ هیجان انگیز و سرگرم کننده‌ای‌ بود
دوستانی که از قسمتهای قبلی Hobbit خوششون اومده بدون شک از این قسمت هم خوششان خواهد آمد
باید شکر گذار باشیم که از این جور فیلم‌ها داریم :x
من به Hobbits Trilogy هم امتیاز 10 رو میدم.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• M4JiD
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر