Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
X-Men: Days of Future Past

05101805550227286613.jpg

چند سال پیش که یادم میاد ۲ تا قسمت از سریه X-Men رو دیده بودم.
از یکیش خوشم اومده بود و یکیش هم زیاد به دلم نچسپید و باعث شد که علاقه‌ام نسبت به X-Men کم بشه
تا اینکه دیروز و امروز ۲ قسمت جدید این سری رو دیدم.
دیروز X-Men: First Class رو دیدم فیلم نسبتا خوبی بود.
بعدش یکی‌ از دوستام ازم پرسید‌: X-Menهای جدید چطورند؟ بنظرت ببینمشون؟ من بهش گفتم اگه X-Men رو نبینی چیز زیادی از دست نمیدی.
تا اینکه امشب X-Men: Days of Future Past رو دیدم; نظرم راجع به X-Men کلا عوض شد.
دوباره من عاشق X-Men شدم.
من این فیلم رو نه تنها به دوستم بلکه به تمام کسانی که ندید‌ند پیشنهاد می‌کنم.

امتیاز من به این فیلم: 7.5

آخرین ویرایش:

Saeed Gamer

کاربر سایت
Sep 4, 2010
613
نام
سعید
Edge of tomorrow : 8.5/10
shutter island : 9.0/10

لبه فردا واقعا بهم چسبید، خیلی خوب بود.
شاتر آیلند هم خیلی عالی بود، نمیدونم چرا تا الان این فیلم رو ندیده بودم با اینکه تو آرشیو داشتمش!

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
این همونی نیست که یه عده میخوان از کمپ آلمانیا فرار کنن؟ البته ممکنه اشتباه کنم!
فیلم اینجوری زیاده ولی محوریت این روی فرار نیست . روی اتفاقات بازداشگاهه .
تو ایران به اسم " بازداشتگاه شماره 17 " معروفه . یکی از کاراکترهای معروفش " انیمال " بود .

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,582
نام
حسین

The great gatsby 8.5/10
عالی بود.فیلم رو موقعی که رفتم سمتش اصلا انتظار چنین چیزی رو نداشتم انتظار یچیز ساده و معمولی داشتم احتمالا هم بخاطر همین هم اینقدر خوشم اومد.مگوایر و دی کاپریو عالی بازی کردن.
اهنگ های No Church In The Wild و 100BillDirty ازjay z هم عالی بودن مخصوصا اولی.

Slim $hady

کاربر سایت
Feb 1, 2010
2,307
نام
شایان
The Fault In Our Stars

9 از 10.

اشکمون رو داشت درمی اورد لامصب :| ... خیلی خوب بود.. یکی از نکات قوتش هم علاوه بر بازیگرای خوبش، آهنگای فوق العادش بودن!

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
white bird in a blizzard
فیلم زیبایی بود . داستان جذابی داشت و به دغدغه های نوجوان ها به خوبی پرداخته بود. فیلم از یک نظر دیدنیه این که توش بازی های کلیشه شکنانه ای از دو بازیگر رو شاهد بودم. یکی اش شایلین وودلی ستاره این روز های سینما بود که اولین صحنه های اون جوری رو اونم تو سالی که تازه خودش رو به عنوان دختر سر به زیر و با استعداد هالیوود نشون داده بود و به نظر هم نمی اومد بخواد تا مدت ها از این چهارچوب خارج بشه . و دومی اش هم اوا گرین بود که عادت کردیم اون رو در نقش فم فاتال های بی رحم و مرموز و دیوانه ببینیم نه یک زن آسیب دیده و نقش مثبت. خود فیلم هم اثری بود دیدنی که حال و هوای فیلم موفق کارگردانش پوست اسرار آمیز رو زنده می کرد و از اون فضای سردرگم کابوم (فیلم قبلی کارگردان ) خیلی فاصله داشت. در کل اگه دنبال یک درام جذاب با محوریت سن بلوغ می گردید که توش خبری از رمانس و کمدی نباشه دیدنش پیشنهاد میشه

امتیاز 8.5 از 10

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
MALEFICENT

واقعا میتونم بگم عالی بود مخصوصا با هنرنماییه عشقم Angelina Jolie
جلوه های بصریش هم که دیگه حرف نداشت. پیشنهاد میکنم نسخه ی سه بعدیش هم ببینید البته نسخه سه بعدیه درست حسابی نه یکی دو گیگ.
:x:x:x
RATE :
10/10

:x

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
5 تا فیلم دیدم این چن روز گفتم یه ریز توضیح بدم

The Pink Panther 2 (2009) (فیلم مسخره و ضعیفی بود)
Pink_Panther_2poster.jpg

اینو دوبلشو تو یه سایتی که اکثرا میشناسن گذاشته بود که ییهو همینجوری دانلود کردم آخرسرم با زیرنویس دیدم از بس دوبله بد بود

Gothika (2003)(متوسط بود)
th

اینو داشتم این halle berry سرچ میکردم یه دفه اینو دیدم گفتم بزار یه ترسناک ببینیم! فیلم خوبی بود سرگرم کننده بود و جالب

Memento (2000)(بد بود)

th

یه دفه بحثش تو تاپیک بالا گرفت دانلود کردم ! هیچی دیگه من با فیلم های یکنواخت و کم جزئیات مشکل دارم!

Edge of Tomorrow (2014)(بد بود)
Edge_of_Tomorrow_Poster.jpg

اینو ابتدا در حد متوسط دیدم بعد که نگاه کردم دیدم نه هیچ چیز خاصی نداشت جالب نبود(با فیلم District 9 مقایسه کردم حرفی برای گفتن نداشت)

The Game (1997) (متوسط بود)
images

اینو یکی از دوستان وقتی بحث shutter island بود گفتش که خیلی عالیه دوستم از هیجان راه میرفت این چیزا ...:d (حالا پستشم پاک شده!) فیلم متوسط بود و اصلا نزدیک شاتر آیلند هم نمیشه ولی خوب بود دیدنس میرزه

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
هیچی دیگه من با فیلم های یکنواخت و کم جزئیات مشکل دارم!

انصافا دوست ندارم در مورد نظر شخصی دیگران در خصوص فیلم پست بدم :|

ولی انصافا Memento کم جزییات و یکنواخت بود ؟ :| اون وقت یه فیلمی مثل Gothika راضی کننده بود ؟ :|

Mehrdad 7

کاربر سایت
Sep 18, 2010
1,186
Edge of Tomorrow
اگر فیلمی مثل سورس کد رو ندیده بودم ایده فیلم خیلی برام ناب و درجه یک میومد اما اینطور نشد . هر چند از روایت داستان خوشم اومد و به نظرم کاملا بیننده رو جذب میکرد .
اکشن فیلم و جلوه های ویژه خوب بود .
بازی تام کروز و امیلی بلانت هم همینطور مخصوصا کروز .
در کل نمیدونم چرا فکر میکردم این فیلم باید خیلی داغون باشه ولی نبود واقعا .
10 / 8

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
انصافا دوست ندارم در مورد نظر شخصی دیگران در خصوص فیلم پست بدم :|

ولی انصافا Memento کم جزییات و یکنواخت بود ؟ :| اون وقت یه فیلمی مثل Gothika راضی کننده بود ؟ :|

من هرچی حرف بزنم بدتر میشه ! سکوت کنم بهتره:d سلیقه من همینجوریه!

انگار مثلا یکی یه فیلم دیده داره برام با بی استعدادی تمام تو فن گفتار تعریف میکنه که فیلم چه جوری بود! تحت تاثیر قرار نمیگیرم برام زیادی ساده و داستان واره!

اصل معیار من برای سنجش فیلم چگونگی به تصویر کشیده شدن فیلمه نه پیام فیلم یا داستان فیلم و یا پیچیدگی فیلم یا گندگی اسم کارگردان

اینجا من زیاد نظر نمیدم اگه بیشتر بزارم کم کم با سلیقم آشنا میشید دیگه گیر نمیدی:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر