Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,717
نام
امیر
آرایش غلیظ

یک بولشت به تمام معنا. واقعا آدم نا امید میشه که این چه فیلمیه از کارگردان و نویسنده ی آثار قوی ای مثل بی پولی و بوتیک . بچه پنج ساله بهتر فیلم نامه رو می نوشت . انگار سر بنگ یم چیزی سر هم کردن . در کل وقتتون رو بگذارید سریال معراجی ها رو ببینید برد بیشتری کردین چون هم مفتیه هم یک علی صادقی داره که بامزه باشه

امتیاز 1.5 به خاطر یکی دوتا دیالوگ یاحال و آواز شجریان .

فیلم خوبی بود اتفاقا ! تعجب میکنم انقد ازش بد میگی !

7/10

Davakineee

کاربر سایت
May 10, 2014
625
نام
محـــمد حـســـین
58225686964779956998.jpg

X-Men: Days of Future Past 7/10
تقریبا متوسط بود ! بنظرم نسبت به نسخه ی قبلی (first class) کمی افت کرده بود
اصلا نتونست انتظاری که ازش داشتم رو براورده کنه !! بعضی از اتفاقات فیلم واقعا بی دلیل جلو میره و هیچ دلیلی واسشون نیست
این خانوم جنیفر لاورنس که افتضاح بود :D خیلی کم حضور داشت ولی همون حضور کمش هم گند زد به فیلم ! ولی در عوض تو این قسمت Hugh Jackman نسبت به قبل دوست داشتنی تر شده بود :x
جلوه های ویژه فیلم هم تو بعضی از سکانس ها ( بخصوص اخر فیلم ) ضعیف کار شد ! l-)
یه مشکل دیگه هم که داشت (البته اگه بشه اسمشو گذاشت مشکل) این بود که فیلم هیچ شخصیت منفی ای نداشت :D همه خوبن فقط درجات خوب بودنشون فرق داره :D

--------
97230357094209560207.jpg

Edge of Tomorrow 9.7/10

یه کلام میگم : فوق العاده :bighug:
بعنوان یه فیلم معمولی دانلود کردم گفتم واسه وقت پر کردن خوبه :D از 20 دقیقه فیلم به اونور فهمیدم با یه شاهکار طرفم ;;):-*
اول فیلم میگید اینم یه فیلم دیگست مثل PacificRim یا WolrdWarZ که یه سری دشمن حمله میکنن به زمین که زمین رو بگیرن و .... !! ولی اصلا فیلم به اون شکل قابل پیشبینی یا تکراری نیست !!! به قدری فیلم درگیرتون میکنه که میگید کاش طولانی تر بود
بازی تام کروز عالی بود ! واقع با اینجور فیلم ها تفاوت بازیگرای تاپی مثل کروز و دیکاپریو و کیریستین بیل با بازیگرای معمولی مثل کیریس همسفورد (Thor) یا کیریس اوانس (C.America) مشخص میشه !l-) بعید میدونم کسی جز تام کروز میتونست این نقش رو بازی کنه ! بعضی صحنه های فیلم با اینکه کمدی نبود ولی از بازی فوق العاده ی کروز خندم میگرفت :D
ایده ی فیلم خیلی خوب بود ! b-) در واقع تنها چیزی این فیلم رو با فیلم های هم ژانر خودش متمایز میکنه همین ایده ی Live.Die.Repeat فیلمه !! موضوعش خیلی گیمر پسنده ! :D
امیدوارم شماره ی 2اش هم ساخته بشه ! :bighug:

---------
بخاطر حجم عکسا شرمنده :">
میتونید بعنوان والپیپر استفاده کنید :d

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
فیلم خوبی بود اتفاقا ! تعجب میکنم انقد ازش بد میگی !

7/10

ممنون میشم خوبی های فیلم رو به سمع و بصر ما برسونید شاید بنده با دیدی منفی نشستم سرش یا انتظارم بالا بوده ازش چون با یک فیلم اشفته و بی سروته مواجه شدم که پر از داستانک های بی ربط بود که الکی می اومدن و الکی می رفتن . انگار که دو سه تا قسمت سریال های وبی کوتاه که به هم ربطی ندارن رو به هم چسبونده باشی و به عنوان فیلم نشون بدی . کاراکتر های بی ربط با داستان های مخصوص که هیچ تاثیری نمی گذارن و خود داستان کلی هم چیزی نداشت که تا دو ساعت کشش بدن .

the sorvinho

کاربر سایت
Jul 29, 2014
746
نام
سروش
خط ویژه !
20-30 دقیقه اول خیلی عالی بود ! واقعا نو بود ایده ،بازیا عالی و هیجان انگیز و جذاب. اما اقا هی هرچی میرفت جلو بدتر میشد ! انگار قصه هندیه ! با یه تصمیم و یه پایانه فوق هندی !
3/10 فقط بابت بازی خوب زمانی و اون یکی پسر ریشوئه که اسمش یادم نیست :d

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
فیلم توی این مدت خیلی دیدم.منتهی به یکسریش نمره میدم.

The Silence Of Lamb

در کل یک اثر فوق العاده بود.صحنه ای که کاراگاه Starling میره که برای اولین بار دکتر Hannibal رو ببینه یکی از ترسناکترین و دلهره آرترین صحنه هایی هستش که دیدم.

9/10

SEVEN

این فیلم رو هم فک کنم کل ملت دیده باشن ولی خوب من ندیده بودم و همین اواخر دیدمش.روح فیلمهای دیوید فینچری توی این فیلم هم طبیعتا وجود داشت و منی هم که به این کارگردان و فیلمهای جنایی علاقه دارم قطعا لذت کافی رو از فیلم بردم.یک اثر خیلی خوب با یک پایان عالی

9/10

دوتا فیلم ایرانی که دیدم این آخرا که با معیار سینمای ایران امتیاز میدم.

خط ویژه

در کل فیلم مشکلات زیاد داره منتهی چون موضوع جدیدی توی سینمای ایران داره، من خوشم اومد.بعلاوه روند فیلم هم نسبتا تنده و باعث نمیشه که مثل اکثر فیلمهای ایرانی آدم حوصله اش در طول فیلم از بین بره.

6/10

طبقه‌ی حساس

یک آشغال به تمام معنا.من موندم کمال تبریزی که فیلمی مثل مارمولک رو درست کرده چطور همچین فیلمی رو الان باید با اسمش ببینیم.اگر عطاران رو از فیلم حذف کنیم 1 هم برای این فیلم زیاده.موضوع فیلم که نخ نماست،صحنه های خنده دارش هم در حد 1-2 مورد هستش که اونهام زیاد خنده دار نیست(گرچه معلوم نیست اصلا هدف فیلم خندونه یا نه)،به شدت روندش کند و خسته کننده است و ....

1/10

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین

X-Men: Days of Future Past : 9/10

تا قبل از دیدن DoFP بهترین بلاک باستر امسال برام Winter Soldier بود اما الان نظرم عوض شد :D ارجاعات عالی به سه گانه و ارتباط منطقی داستانی با First Class و اسپین آف های وولورین همه داستان رو به شکل لذت بخشی پیچیده و جذاب می کنه. خوشبختانه چندماه پیش همه ی فیلم های سری رو به ترتیب سیر رواییشون دیده بودم و احاطه خوبی روی داستان داشتم همین باعث می شد تا باز کردن گره های داستانی جذاب تر بشه.
پرداخت مناسب به لوگان که از The Wolverine دوباره شروع شد در کنار شخصیت پردازی عالی مگنتو و پروفسور X و بازی های عالی هر چهار بازیگر این دو نقش یک مثلث بسیار جذاب از این سه کارکتر رو خلق کرد که به راحتی یکی از برترین Team up های تاریخ رو به وجود میاره. End Credit Scene مرموز فیلم هم به شدت منو برای ادامه ی ماجرا مشتاق کرد. البته نقطه ی ضعف فیلم هم به نظرم پرداخت نامناسب به Raven بود. وجود بازیگری مثل جنیفر لاورنس پتانسیل خیلی بیشتری برای بروز وجوه انسانی Raven داشت که متاسفانه استفاده ی خوبی ازش نشده بود.

Bedeadorsatani

کاربر سایت
Apr 21, 2011
14
نام
Arvin
The Silence Of Lamb

در کل یک اثر فوق العاده بود.صحنه ای که کاراگاه
Starling
میره که برای اولین بار دکتر Hannibal رو ببینه یکی از ترسناکترین و دلهره آرترین صحنه هایی هستش که دیدم.
بشین 2001 Hannibal رو ببین ادامه همین فیلمه.

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
godzilla
فقط منم که از این فیلم خوشم نیومده؟
کاری به بزرگی و کوچیکی و ابهت و ویژگی ها و.... گودزیلا ها ندارم
فلسفه وجودیش رو میدونم ولی به چشم یه فیلم سرگرم کننده میخواستم نگاش کنم... نه به چشم یه فیلم مستند گونه
کلا نه سرگرممون کرد . نه لذت بردیم . نه از جلوه های ویژه اش خوشمون اومد . نه خداییش از پتانسیل هیولا ها استفاده کردن
حتی یه مبارزه جذاب هم نداشت. نه بین خود هیولاها و نه بین انسان ها و هیولاها
یه بند فقط از این سر میرفتن اون سر و انسان ها هم فقط دنبالشون بودن
اصلا رو چه حسابی یارو چینیه انقدر در مورد حیوونی که فقط دمش رو دیده اطلاعات داره؟
اصلا تو کت من یکی نمیره که این میدونست وظیفه این حیوون (گودزیلا) برقراری تعادل در جهانه و کاری با مردم نداره و کارش که تموم شد، میره تو افق محو میشه
اگه بخوام به فیلم نمره بدم بهترین حالت 6/10
اگه بخوام به نسبت لذتی که از فیلم بردم نمره بدم قطعا کمتر نمره میدم

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,151
نام
پویان
آتش بس 2

7/10
بد نبود.
به عنوان یک کمدی/اجتماعی خوب بود به نظر من.
اوایل فیلم یکم شوخی ها کمه. که ایراد خیلی بزرگی نیست. ولی فیلم که جلوتر میره شوخی های بامزه ای توی فیلم میشه.
به نظر من تهمینه میلانی باز هم فیمینست بودن خودش رو تو فیلم نشون داد.

Arash122

کاربر سایت
May 12, 2012
380
نام
آرش
godzilla
فقط منم که از این فیلم خوشم نیومده؟
کاری به بزرگی و کوچیکی و ابهت و ویژگی ها و.... گودزیلا ها ندارم
فلسفه وجودیش رو میدونم ولی به چشم یه فیلم سرگرم کننده میخواستم نگاش کنم... نه به چشم یه فیلم مستند گونه
کلا نه سرگرممون کرد . نه لذت بردیم . نه از جلوه های ویژه اش خوشمون اومد . نه خداییش از پتانسیل هیولا ها استفاده کردن
حتی یه مبارزه جذاب هم نداشت. نه بین خود هیولاها و نه بین انسان ها و هیولاها
یه بند فقط از این سر میرفتن اون سر و انسان ها هم فقط دنبالشون بودن
اصلا رو چه حسابی یارو چینیه انقدر در مورد حیوونی که فقط دمش رو دیده اطلاعات داره؟
اصلا تو کت من یکی نمیره که این میدونست وظیفه این حیوون (گودزیلا) برقراری تعادل در جهانه و کاری با مردم نداره و کارش که تموم شد، میره تو افق محو میشه
اگه بخوام به فیلم نمره بدم بهترین حالت 6/10
اگه بخوام به نسبت لذتی که از فیلم بردم نمره بدم قطعا کمتر نمره میدم

شما تنها نیستی:dمن که همون اواسط فیلم خوابم برده بود دو سه بارم نزدیک بود با مخ از رو صندلی بیوفتم:d
در کل فیلم چیز هیجان انگیزی نداشت که دوستان توی چند صفحه پیش از این فیلم تعریف می کردن(البته نظرشون هم قابل احترامه)

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
دوستان میشه چند تا فیلم تاریخی که توش صحنه های جنگی خوب هم زیاد باشه معرفی کنید؟؟به جز سرباز رایان،شجاع دل و قلمرو بهشت.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
X-Men-x-men-58082_1024_768.jpg

X-Men Series: 8.5/10
----------------------------------------------
خوب فقط دوتا رو ندیده بودم که دیشب کامل دیدم و گفتم بیام یک نمره کلی به کل قسمت های سری بدم تا اینجایی که اومده :D

X-Men (2000): 7.2/10
زیاد با این نسخه حال نکردم! البته منظورم اینه که اندازه بقیه نسخه ها حال نکردم و در کل میتونست شروع خیلی بهتری داشته باشه این سری

X-Men X2 (2003): 8/10
این نسخه خیلی خوب بود و پیچیدگی های داستانی خیلی خوبی داشت و بعضی از تیکه هاش آدمو شکه میکرد! فقط مشکل جلوه های ویژه بیشتر از همه توی این نسخه به چشم میومد. بعضی از قسمتاش خیلی تو ذوق میزد! شاید چون قدیمیه اینطور برام به چشم میاد اما با عناوین دیگه توی همون سال مقایسه میکنم مثل جک میمونه این :D

X-Men The Last Stand (2006): 7.8/10
ویلینا خیلی خوب بودن! شخصیتا جالب بودن ولی روایت داستان بنظرم تعریفی نداشت! آخرش همینطوری کشکی تموم شد رفت!

X-Men Origins Wolverine (2009): 7.5/10
بنظرم اونقدری که بچه ها میکبوبیدنش بد نبود و این نسخه نیاز این سری بود تا گذشته ولورین رو نمایش بده و بنظرم بد هم نبود! یک تیکه هاییش واقعا خسته کننده میشد ولی در کل جالب بود!

X-Men First Class (2011): 8.7/10
یکی از بهترین نسخه های سری بود! واقعا قبولش دارم این نسخه رو! اکت عالی، شخصیتای دوست داشتنی، ویلینای عالی! کلا خیلی با این نسخه حال کردم :D تنها اشکال این نسخه رو ناپایداری هویت بعضی از شخصیتا بود بنظرم!

The Wolverine (2013): 8.3/10
این نسخه رو هم خیلی دوس داشتم چون بنظرم خود لوگان توی این نسخه دوست داشتنی تر و مهم تر بود و همینطور پرداخت خوبی روش شده بود و در کل داستان خیلی خوبی هم داشت!

X-Men Days of Future Past: 9/10
و نسخه آخر که بنظرم بهترین نسخه بود! و فقط نظر من نیست و کلا از نظر نمرات هم خیلی بهتر از بقیه نسخه ها عمل کرد و دلیل موفقیتشم بنظرم یکیش این بود که شخصیتای جوون و پیر هر دو توی این نسخه نقش داشتن و پخته تر از همیشه بودن! و همینطور داستان پیچیدگی خاصی داشت و خیلی جذاب بود برای من و کلا 2 ساعت کامل نفهمیدم چجوری گذشت!

------------------------
در کل سری خیلی خوبی بود و لذت بردیم :D فقط تنها ایراد خیلی جدی که میتونم بگیرم شخصیت پردازی بد ریون هست! شخصیتش از اولین نسخه تا The Last Stand رسما افتضاح بود و به چشم نمیومد! جوری که فقط بازیچه ای شده بود واسه انجام یک سری دستورات و اصلا شخصیتش مقوای خالص بود که خداروشکر بنظرم توی First Class جبرانش کردن و خیلی رو این شخصیت کار کردن و بعد از این نسخه خیلی دوست داشتنی شد این شخصیت و همینطور Jennifer Lawrence خیلی انتخاب خوبی بود برای این نقش! توی Days of Future Past هم یکی از نقشای مهمو داشت و بد نبود!

شخصیت اریک هم بنظرم میتونست یک جورایی بهتر باشه :D با اینکه دیدگاهش خیلی با چارلز فرق داره اما چارلز یک بارم بیخیالش نمیشه و یک بلایی سرش بیاره!
و اینکه چارلزه جوون و پیر از نظر اعتقادی مثل همن ولی از نظر دیالوگا و مدل حرف زدن و قیافه هیچ شکل هم نیستن! شاید اگه یکی این دوتا رو ببینه و ندونه قدرتاشون یکیه عمرا نمیتونه حدس بزنه این نسخه پیر همونه چون نه قیافش شکل اونه نه مدل حرف زدنش! چارلزه جوون با خشونت حرف میزنه و تیکه میندازه و ... ولی پیر خیلی آدم Cool و ریلکسیه که خم به ابروش نمیاد تو هیچ شرایطی :D

در کل به همه پیشنهاد میشه از اول تا آخر ببینن :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر