Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Emad47

کاربر سایت
Oct 22, 2011
1,234
monsters_university_2013-wide.jpg

Monsters University

9/10
مثل نسخه اول عالی و بی نقص،، یک انیمیشن کمدی بی نظیر که بعضی از صحنه ها از شدت خنده باید فیلم نگه دارید و بعد از اینکه خندتون تموم شد ادامه بدید...!:d به شدت توصیه میشه خصوصا اونایی که نسخه اول رو دیدند.

image.axd

Despicable me 2

7.5/10

خب اگر قسمت اول رو دیده باشید بعد از دیدن این قسمت ممکنه کمی نا امید شید، نه اینکه انیمیشن بدی باشه ها اما به خوبی و fun ی نسخه اولش نیست به نظرم فوکوس زیادی رو بخش های بزرگ سالانه مثل رابطه گرو با اون دختره یکم از حس فان بودن فیلم کم کرده، ,ولی در مجموع دیدنش خالی از لطف نیست

pelicula-lobo-wall-street-fue-prohibida-en-malasia-nepal.3646.jpg

.The wolf of wall st

8/10

یک فیلم خیلی خوب با بازی فوق العاده لئوناردو که ظاهرا بر اساس داستانی واقعی هم ساخته شده ،،از ویژگی های فیلم وجود صح@نه های بیشماره که نه تنها برخلاف خیلی از فیلم ها به داستان و محتوای فیلم لطمه نمیزنه و over used نمیشه بلکه از جذابیت هاش محسوب میشه!:d
دیدن این فیلم هم توصیه میگردد خصوصا برای طرفداران دیکاپریو :x

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
Godzilla_Empire_Reveal.jpg

Godzilla
8.5/10​

خیلی خوب بود، یعنی خیلی خیلی خوب بود:D یه بلاک باستر همه چی تموم:D
بعد از مدت ها یه فیلمی که به شدت منتظرش هستم رو، بدون اینکه چیز زیادی ازش بدونم دیدم و به شدت بهم چسبید:D از Godzilla فقط یدونه تریلر اونم همون اولی رو دیده بودم و دیگه خودم رو مطلق تو سکوت خبری (!) قرار دادم تا فیلم برام تازگی داشته باشه که این اتفاق هم افتاد:D
البته فیلم نقطه ضعف هم داشت. علاوه بر خسته کننده بودن نیمه اول فیلم، یه خورده تو استفاده از Godzilla و بقیه هیولاهاش صرفه جویی کرده بودن:| یعنی اونقدری که انتظار داشتم، اینا رو روی صفحه ندیدم. :D
ولی این چیزی از اپیک بودن فیلم کم نمیکنه:D اواخر فیلم به شدت حماسی و همینطور احساسی بود:D سر این صحنه داشت اشکم در میومد:
Snap40137259.JPG

آقامون داشت تو گرد و غبار محو میشد :crying1:

کلا یکی از بهترین بازسازی هایی بود که من دیدم:D مسلما هم از نظر کیفی، یکی از بهترین فیلمای جک و جونوری تاریخ هست:D البته خب هنوز مونده به آقاشون Jaws برسن;;) :D

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
Godzilla

بالاخره دیدمش :d اون نیمه اولش رو که میدیدم تا وسطاش دیگه داشت اعصابم خورد میشد که 9 گیگ الکی دانلود کردم و یه نسخه yify میتونست کافی باشه، ولی کم کم گودزیلای عزیز و دوستان وارد شدن و لذت فیلم و صحنه های خفن شروع شد :d
بعضی جاها حس میکردم دارن از شب به عنوان کاور استفاده میکنن واسه مخوف تر و طبیعی تر نشون دادن صحنه های مبارزه، آخرای فیلم هم از گرد و غبار استفاده کردن
مثبت ترین نکته فیلم هم خوب و تاثیر گذار بودن هیبت هیولاها بود که واقعا روی من تاثیر گذاشت و گاهی وقتا میرفت که هدفون رو در بیارم و از صحنه فرار کنم :)) اونایی که 3d توی سینما دیدن سکته ای ندادن؟! :d
توی طراحی هم با اینکه خیلی گودزیلا رو خفن درست کرده بودن به نسخه های ژاپنی مقید بودن و اون وجه گوگولی گودزیلای عزیز رو ازش نگرفتن :d

عالی بود، عالی، سیستم امتیاز دهی به یه فیلم بلاک باستر قاعدتا فرق میکنه و گیر فنی به فیلمنامه و باقی قضایا نمیدم زیاد :d

9

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
این دهم نمرات بر چه معیاریه
Fun with Dick and Jane: 80%= 8
Borat: 78%= 8
Kill the Boss: 68%= 7
You Don't Mess with the Zohan: 57%= 6
The Dictator: 36%= 4
حاجی فقط میتونم بگم کل لیست نمراتت به کنار بذاره ادم،واقعا در حق فان ویت دک و جین نامردی کردی حقش 10 بود
OK:bighug:
Fun with Dick and Jane: 10 :d

Clooney

کاربر سایت
May 30, 2008
119
نام
محمد
Godzilla
10/10
هیچی نمیتونم بگم
فقط تمامیه نوستالژیهای دهه هفتاد واسه منه دهه شصتی تداعی شد دقیقا همون گودزیلای اصیل اون موقع ها رو دیدم و یاد بچه گیم افتادم
داستان عالی جلوه های ویژه عالی همه چی خوب به همبن خوشمزه گی به همبن سادگی گودزیلای 2014
واقعا خستگیم در رفت و کابوس رولند امریش در 1998 کلا با این گودزیلا پاک شد

Mehrdad 7

کاربر سایت
Sep 18, 2010
1,186
The Amazing Spider-Man 2
بهتر از نسخه اول بود ولی بازم پایین تر از قسمت اول و دوم سری اصلیه . جلوه های ویژه خوب بود . با موسیقی فیلم هم ارتباط بیشتری میشد برقرار کرد تا قبلی . .ولی ویلین هاش باب میل نبودن .
الکترو که دلایل منفی بودنش ابکی بود . گابلین هم فوق العاده نچسب . همینطور فیلم اخرش خیلی سری سری تموم شد .

m6788

کاربر سایت
May 29, 2009
331
نام
ام ام
7/10
Godzilla
گودزیلاش خیلی کم بود همشم میرفت تو مه کلا زمان بگیری فکر نکنم بیشتر از پنج دقیقه گودزیلا داشت :d در واقع همش رو این یارو برودی بود هرجا این میرفت گودزیلا اون رفیقاش میرفتن دنبالش
کلا خیلی آمریکایی شده بود تا ژاپنی که حقشونم هست دیگه
گودزیلاشم یکم توپولی شده بود و بدبدن(چغرم بگم دیگه:d)

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
Godzilla
نکته مثبت : گوژیلا (با لحجه ژاپونی) :x
نکته منفی: به جای اینکه بیشتر روی هیولاها تمرکز کنن بیشتر تمرکز فیلم روی این یارو برودی بود:|
7.5/10

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,716
نام
امیر
Godzila 8/10

بسیار خوب :D

باحال‎ترین صحنه فیلم :

اونجایی که گودزیلا با دم ش زد موتوی نر رو پخش دیفال کرد خیلی حال داد :D منم همچین حالت ضربه گرفته بودم :|

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
GODZILLA

Spanish_Godzilla_2014_Poster.jpg

نسبت به گودزیلای 98 خیلی خیلی بهتر بود

گودزیلا
جلوه های ویژه

حضور خیلی کم هیولای محبوب قلب ما : گودزیلا (تمام فیلم حول محور اون آمریکایی بود )

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
s5c32xsn3bwfc61uydks.jpg

Fault in our stars
7/10
این فیلم در مورد سرطان و بیماری هست و شخصیت ها افراد معمولی و سالم نیستن...
نکته ی مثبت این فیلم این بود که خیلی خوب احساسات هر شخصیت رو نشون می داد...
عشقی که بینشون شکل گرفت خیلی قابل باور بود و در نهایت رمانتیک بودن خیلی ساده و لذت بخش بود...
سکانسی که کاراکترهای اصلی فیلم در مورد مرگ صحبت میکردن و عقاید خودشون رو از زندگی پس از مرگ و این مسائل میگفتند جالب بود...
یه قسمتی هم پسره میخواست مجلس ختمشو قبل از مردنش ببینه که یه کپی ناموفق از یه فیلم ایرانی بود:d
---
خب فیلم بعدی قطعا Godzilla هستش:d

Last edited by a moderator:

Arash122

کاربر سایت
May 12, 2012
380
نام
آرش
The Amazing Spider Man 2
من خیلی خوشم نیومد بیشتر به خاطر این که روی نقش های منفی داستان خوب کار نشده بود6/10
Captain America:The Winter Soldier
خیلی عالی بود این قسمت.از شخصیت پردازی تا حتی دیالوگ همه چیز این فیلم خوب بودمبارزه ی تن به تن راجرز توی آسنسور هم عالی بود..10/10
Godzilla
فک کنم جز بدترین های 2014 بود.(البته نظر شخصیه)از ایرادات که کم هم نبودن سیاه بودن فیلم بود وقتی که فیلم به صحنه هایی که در شب بودن میرسید من عملا هیچ چیز نمی دیدم که کار گردان هم با همین فیلمبرداری در شب تونسته بود کار خودشو خیلی ساده کنه چون هیچ جزعیاتی معلوم نبود.یکی دیگه از ایرادای فیلم کم بودن مبارزات و نشون دادن صحنه ها از پشت عینک و شیشه ی ماشین و مشکلای دیگه که دوستان گفتن .نقاط مثبت هم داشت فیلم ولی ایراداتش بیشتر بود. در کل 4/10

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
از ایرادات که کم هم نبودن سیاه بودن فیلم بود وقتی که فیلم به صحنه هایی که در شب بودن میرسید من عملا هیچ چیز نمی دیدم که کار گردان هم با همین فیلمبرداری در شب تونسته بود کار خودشو خیلی ساده کنه چون هیچ جزعیاتی معلوم نبود.

این چندین بار ذکر شده و به شخصه دارم میگم یا مشکل از پخش کنندتون هست یا مشکل از فایل هاتون !

برای من کاملا واضح و خوب بود مبارزات شب .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر