Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,466
نام
Nimo
the worlds end
به قدری بد بود که منی که بدترین فیلم ها رو هم از رو هاردم پاک نمیکنم
یک ثانیه بعد از تموم شدنش shift+delete کردم
حیف این وقتی که بابتش دیدنش گذاشتم {دانلودش به درک}

i love you man
این هم مثل همون بالایی
یکم قابل تحملتر
ولی به همون بدی

Borat
عالی
8/10

bad Grandpa
عالی
7.5/10
سکانس استریب کلابش باعث شد بعد چند سال اشکم از خنده در بیاد

The Departed
10/10
شاهکار
البته باید infernal affairs رو هم ببینم
ولی با توجه به تیکه هایی که ازش دیدم، Departed خیلی بیشتر به دلم نشست

Braveheart
یه سری ها یادمه گفتن فیلم خوبی نبود چون فقط میخواست بگه:
"من چقدر حماسیم , چقدر مظلومم , چقدر شجاعم"
ولی باعث نمیشه که از فیلم لذت نبرم
واقعا زیبا بود
9/10

American History X
شاهکار مطلق
نورتون به جز این فیلم و فایت کلاب , فیلم خوب دیگه ای هم بازی کرده؟
9.5/10

من یه سوال دارم واقعا چرا از the worlds end بدت امد ؟ فیلم خیلی شاهکاری هست با متای 81 که میدونین متای فیلما مثل بازیا خیاری نیست و 81 متای خیلی بالایی هست مخصوصا اگه فیلم های hot fuzz و shaun of dead رو دیده باشی که 2 برابر بیشتر با این فیلم حال میکنی. واقعا برام عجیبه :d

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
من یه سوال دارم واقعا چرا از the worlds end بدت امد ؟ فیلم خیلی شاهکاری هست با متای 81 که میدونین متای فیلما مثل بازیا خیاری نیست و 81 متای خیلی بالایی هست مخصوصا اگه فیلم های hot fuzz و shaun of dead رو دیده باشی که 2 برابر بیشتر با این فیلم حال میکنی. واقعا برام عجیبه :d

بالا بودن متا نمیتونه معیار خوبی برای لذت بردن شخصی باشه. الان چون متاش 81 هست، حتما باید 81درصد از اون فیلم خوشت بیاد :D؟

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,479
نام
آرش
من که کلا فیلم های ادگار رایت وقتی که با اون دو بازیگر باشه رو می‌پسندم. The World Ends رو هنوز ندیدم ولی Hot Fuzz عالی بود. تو فیلمهاشون پل یکم ضعیف بود، ولی درکل اونم خوب بود.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
The Worlds End یک فیلم با سبک شخمی تخیلی بود که اینجور فیلما همه پسند نیست :D من که خوشم اومد و بدم نمیاد از این جور سبکی که هیچ پایه اساسی از واقعیت نداره و فقط برا خنده درست شده :D
This is the end ـم همینطوری بود تقیربا :D

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,466
نام
Nimo
بالا بودن متا نمیتونه معیار خوبی برای لذت بردن شخصی باشه. الان چون متاش 81 هست، حتما باید 81درصد از اون فیلم خوشت بیاد :D؟

من خودم عاشق این 3 فیلمی که گفتم هستم و این که واقعا فیلم های خوبی هستن و متا هم اینو میگه که منتقد ها هم نظر مثبت داشتن و متای 81 نشون میده فیلم خوبی هست ولی این دوستمون کلا فیلم رو برده زیر سوال و من دوست داشتم بدونم چرا اگرنه سوال نمیپرسیدم ازشون و نمیگفتم برام عجیبه. چون اگه فیلمی بود که به همین راحتی بره زیر سوال متاش 81 نمیشد و منتقد ها دخلش رو اورده بودن تا الان.

من که کلا فیلم های ادگار رایت وقتی که با اون دو بازیگر باشه رو می‌پسندم. The World Ends رو هنوز ندیدم ولی Hot Fuzz عالی بود. تو فیلمهاشون پل یکم ضعیف بود، ولی درکل اونم خوب بود.

حتما ببین خیلی خوبه اگه از hot fuzz خوشت امده shuan of dead هم ببین اگه ندیدی ولی من با the worlds end بیشتر حال کردم

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
من خودم عاشق این 3 فیلمی که گفتم هستم و این که واقعا فیلم های خوبی هستن و متا هم اینو میگه که منتقد ها هم نظر مثبت داشتن و متای 81 نشون میده فیلم خوبی هست ولی این دوستمون کلا فیلم رو برده زیر سوال و من دوست داشتم بدونم چرا اگرنه سوال نمیپرسیدم ازشون و نمیگفتم برام عجیبه. چون اگه فیلمی بود که به همین راحتی بره زیر سوال متاش 81 نمیشد و منتقد ها دخلش رو اورده بودن تا الان.
اول از همه اینکه سلیقه ام اینطوریه دیگه.... چیز عجیبی نیست
hot fuzz و this is the end رو هم دیدم و خیلی خیلی هم خوشم اومد
ولی این دیگه شوخی های لوسی داشت
دقیقا از جایی که پای فضایی ها باز شد واقعا غیر قابل تحمل شد
سکانس صحبت های آخر یارو کینگ با فضایی ها که واقعا مسخره بود(دقیقا در حد سکانس های فیلم های مسخره ایرانی بود)
آخر فیلم هم که تقریبا جهان میترکه واقعا مسخره است نیازی به همچین چیزی نبود

اگه بخوام به متای فیلم نگاه کنم و سعی کنم به همون اندازه لذت ببرم، باید از همین فیلم بیشتر از سه تا بتمن نولان و اینسپشن و فایت کلاب و .... لذت ببرم
متا بیشتر به درد این میخوره که ببینی چه فیلم هایی احتمالا خوب هستند، بری ببینیش ، بعد خودت راجع بهش نظر بدی

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
Need For Speed

تاریخ اکران F&F 7 رو میشه بگید خواهشا ؟ نعمتی بود از نظر هیجان و بازیگری !

؟/10

- - -ویرایش - - -

فیلم های ادگار رایت یه جور فیلم هست که سعی میکنه کلیشه ها و مسخره گی های ژانر اون فیلمی که میسازه رو زیر سوال ببره . هر کسی از فیلم های ادگار رایت خوشش نمیاد . اما از اینکه هر کدومشون فیلم های فوق العاده عالی هستند چیزی کم نمیکنه .

mgplayer

کاربر سایت
Jul 13, 2009
635
نام
MG PLAYER
یکی از بهترین فیلمایی که دیدم 5 6 سال پیش دیدمش از هر نظر فیلم عالیه The Insider 1999
کلاً نمیدونم چرا انقدر Al Pacino قبول دارم و دوست دارمش 90% فیلمایی که بازی کرده واقعاً جزو بهترین فیلمایی که دیدم
زیادم روش الکی مانور نمیدم نیگم 100% فیلماش عالین میگم 90% واقعاً ارزش دیدن دارن کاراش و هیچ بازیگری بنظرم چنین کارنامه توپی نداره

درمورد فیلم هم توضیح خاصی نمیدم چون یکی از خفنترین هاست از داستان بگیر تا موزیک داره 11/10

The_insider_movie_poster_1999.jpg

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,252
ادگار رایت کارگردان مورد علاقه منه . ولی به نظر من the worlds end نست به 3 تا فیلم قبلیش کار ضعیف تری بود . خودم هم از متای 81ش تعجب کردم بهترین فیلمش به نظرم scott pilgrim هست

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,151
نام
پویان
Need For Speed

5/10

فیلم جالبی نبود. داستان درست و حسابی نداشت. بازیگراش هم قشنگ بازی نمیکردن. صحنه های اکشن آنجنانی هم نداشت فقط مسابقه آخرش یکم قشنگ بود.
در کل مقوا.

-----

Noah

6/10

از این فیلم خوشم نیومد. شاید به این دلیل که با تفکراتی که من از نوح داشتم فرق میکرد.
به نظرم وقتی همه میدونند نوح بلاخره کشتی رو به آب میندازه اون همه جنگ و خونریزی برای چی بود دیگه!؟ میخواسته فیلم رو اکشن کنه!؟ اگه کسی فیلم اکشن بخواد میره یه فیلم اکشن نگاه میکنه, کسی دیگه سمت فیلمی مثل نوح نمیره. کسایی که به دیدن فیلم نوح میرن, به دنبال یک فیلم مذهبی میرن نه اکشن. به نظرم تمامی اون بخش های جنگ و اینا اضافه بود.
تنها نکاتی که از فیلم خوشم اومد بازی خوب راسل کرو و جنیفر کانلی بود.

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
آقای هیچکس(2009)
ساخت کشور بلژیک
نویسنده و کارگردان: ژاک فن دورمل

mr-nobody-dvd-cover-61.jpg

10/8

یکی از بحث برانگیز ترین فیلم هایی که دیدم که میشه بیش از ساعت ها سرش بحث کرد بسیار سورئال ... ( از همین سبک جاده ماهولند باید بزودی ببینم )

واقعا حتی نباید یه سکانس این فیلم از دستت در بره ... همه چی هم دقایق آخر می فهمی

و در آخرش به بیننده می رسونه اگر از آینده خبر دار بشیم ... یا همون آینده دیدن که خیلیا می گفتن deja vu ... نمی تونیم درست تصمیم بگیریم

یعنی تصمیم گیری درست و تنظیم وقت ... آینده تون سرنوشتون رو رقم میزنه

3 زنی که در فیلم بودند و هر کدوم یه آینده ای داشتن .. و آخرش گفت آیا همه اینا واقعین ؟ آیا ما وجود داریم یا تخیلات یه ذهن یه پسر 9 ساله ـیم ؟

تئوری big bang و تعریف و تحریف جدیدی از وقت و زمان

آخرین ویرایش:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
آقای هیچکس(2009)
ساخت کشور بلژیک
نویسنده و کارگردان: ژاک فن دورمل

این فیلم فوق العادست ! اونایی که اهل فیلم هستن این فیلم رو از دست ندین!
بعد دیدن این فیلم مراقب ترکیدن مختونم باشین :D

graywolf

کاربر سایت
Jun 1, 2007
1,180
نام
احمد
-----------Psycho ----------- 9.5/10نمیدونم در مورد این فیلم چی بنویسم،یک فیلم کامل و بی عیب و نقص که با دقت بسیار زیاد دلهره و ترس و سردرگمی رو در مخاطب بوجود میاره و تا اخر داستان شدتش رو بیشتر میکنه.یکی از زیباترین فیلمهایی که در این ژانر وجود داره و قطعا وقتی اسم آلفرد هیچکاک روی این فیلم باشه مشخصه که با چه اثری روبرو هستیم.فقط دوستانی که ندیدن میخوان ببینن به هیچ عنوان نسخه دوبله رو نگاه نکنن که بدلیل دوبله زمان شاهی حس فیلم بکل نابود میشه!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر