Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

strategy

کاربر سایت
Mar 31, 2013
319
نام
mahdi
One Flew Over the Cuckoo's Nest
600full-one-flew-over-the-cuckoo%27s-nest-poster.jpg

زیبا و تاثیرگذار ...
این فیلم رو نمیشه اون طوری که واقعا بود و اتمسفری که داشت توصیف کرد فقط پیشنهاد میکنم حتما این فیلم رو نگاه کنید .
10/10

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
53a54225fccd21bc56fc11f6b268f99756be204a.jpg

RIO 2: 7.5/10

جالب بود! :D
بنظرم به نسخه اول نمیرسید! داستانش کلیشه ای و تکراری بود اما خیلی خوب روایت شد با جنبه طنز عالی و خیلی خنده دار تر از نسخه قبلی ! شخصیتای خیلی دوست داشتنی داشت + صدا پیشه های معروفی از جمله Will.i.am و Bruno mars که یکی از معروف ترین خواننده ها هم هستن! :x
شخصیت نایجل که شخصیت منفی اصلی نسخه قبلی بود توی این نسخه بنظرم نقش خاصی نداشت و این یکی از نکات منفیش میشه!
در کل انیمیشن خوبی بود و پیشنهاد میشه!

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,716
نام
امیر
تا اواخر فیلم به سختی میفهمید که اسکارلت یک موجود فضایی هست و...

الان چیزی رو لو ندادی از فیلم شما ؟! قرار شد فقط نمره بدیم نه اینکه از داستان چیزی بگیم !

™TyrioN

کاربر سایت
Nov 2, 2013
1,793
نام
وحید
ببینه سرنوشت سریال چی میشه

رو باید جزو نکات خوب سریال بشمار آورد

محمد جان فکر کنم خط رو خط شده :d

الان چیزی رو لو ندادی از فیلم شما ؟! قرار شد فقط نمره بدیم نه اینکه از داستان چیزی بگیم !

نه این اشنایی با کلیت فیلم هست و همون ثانیه های ابتدایی متوجه میشید .

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
bad_words.jpg

Bad Words 7/10

کلا از فیلمای Jason Bateman خوشم میاد. قیافش جوریه که کلا طنزپردازی بهش میاد. فیلم هم داستانی کلیشه ای ولی با تعریفی جدید داشت. در کل لحظاتی شادی رو براتون فراهم میکنه و ارزش دیدن رو داره...

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد

نه دوست عزیز ، لو ندادم :

:arrowd:

نه این اشنایی با کلیت فیلم هست و همون ثانیه های ابتدایی متوجه میشید .

البته اگه حواستون جمع نباشه به طور 100 درصد و قطعی نمیشه فهمید!;)و آخرای فیلم دیگه کامل ماجرا میاد دستتون که بنظرم نکته منفی هست! چون فیلمی که موضوعش همینه بهتر از همون اول ببیننده رو مطلع کنه تا بهتر بشه از فیلم لذت برد.

آخرین ویرایش:

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
easy a
6/10
فیلم بدی نبود
اما استون هم بد نبود
ارزش یه بار دیدن رو تقریبا داره (اگه وقته اضافه داشته باشید)

Nymphomaniac.Vol.I
4/10
یعنی هر چقدر blue is the ..... بهم چسبید، به همون اندازه این اعصابم رو خورد کرد
یعنی هیچ نکته جالبی نداشت
عملا تا چند وقت هم از روابط جنسی زده میشه آدم
تنها سکانس خوب به نظرم سکانس اما ترومن بود و سکانس تعریف داستان درخت توسط پدره طرف توی بیمارستان
بقیه فیلم به نظر من افتضاح بود
اونقدری که با وجود گرفتن پارت ۲ هنوز هم ندیدمش

This Is The End
8/10
واقعا یه فیلم سلیقه ایه
دیدن چند تا فیلم از همین بازیگرها هم باعث میشه خیلی شوخی هاش جذابتر بشه
بدون دیدن یه سری فیلمها هم مثل 127 ساعت و پاین اپل اکسپرس و knocked up وسوپر بد و.... عملا نصف شوخی ها بی معنی میشه

Mohiwoods

کاربر سایت
Aug 12, 2011
311
نام
Mohiwoods
Rio 2 : 7/10 اصلا به نسخه یکش نمیرسید ولی تیکه های خنذده دار زیاد و باحالی داشت و خیلی حال کردم ، مخصوصا این شخصیت روبرتو اصلا آخر خنده بود لامصب

Raid 2 : 9/10 این فیلم عالیه اینو حتما ببینید یه نمره هم فقط به خاطر اینکه یه جاهایی میتونستن از تفنگ استفاده کنن وای میرفتن با چکش و چاقو و مشت و لگد همدیگرو میزدن ولی اکشن بسیار عالی داره خیلی خوب بود .

The Big Wedding : ?/10 اینو ۲۰ مین دیدم یهو خوابم برد بعد اومدم امروز ببینم به دقیقه ۴۰ رسیدم خوابم برد دیگه گذاشتمش کنار :|

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
نسخه Web DL من خودم همینو دیدم ولی نسخه های 720 خیلی بهترند

الان من نفهمیدم این جواب سوال من بود یا همینجوری یه کامنت جداگونه :D بالاخره نسخه ی با کیفیت بالا رو نت هست یا نه ؟ Web DL چطوریه کیفیتش ؟

Juno

6/10

دیشب دیدم این فیلمو، اصلن بهم نچسبید زیاد جالب نبود فقط الن پیج رو خیلی دوست داشتم باعث شد به اینکه ps3 ندارم و the last of us رو بازی نکردم افسوس بخورم :((

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
Juno

6/10

دیشب دیدم این فیلمو، اصلن بهم نچسبید زیاد جالب نبود فقط الن پیج رو خیلی دوست داشتم باعث شد به اینکه ps3 ندارم و the last of us رو بازی نکردم افسوس بخورم :((
خدا رو شکر سر سوزنی این 2 تا به همدیگه ربطی ندارن :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر