Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
Lost in Translation 2003 | 9/10
هرکسی می خواد که خود واقعی ـش رو پیدا کنه...
iFcZFHMvfJd3Z9hzYyPMT7UF0Wr.jpg

همیشه با خودم فکر میکردم، یعنی فیلمی هست که اسکارلت جوهانسون بتونه خوب در اون نقش آفرینی کنه ، بغیر از اینکه فقط چهره زیبایی داره، ولی انگار واقعا خودش رو در این فیلم نشون داده، اجرایی که توی این فیلم داشته خیلی دلنشین و آرام هست، طوری که اصلا از دیدن فیلم خسته نمی شید !
در کل حرف زیاده ولی توصیه میکنم این فیلم رو از دست ندید ! ....

crm_114

کاربر سایت
Apr 18, 2012
31
Gravity
بی جاذبگی محض. چیزی که ترکیب کوارون و لوبژکی ساخت یکی از خفن ترین تجربه های سینمایی تاریخ بود. ولی چیزی که ترکیب دو تا کوارون تحویل داد یه فیلمنامه ی آزاردهنده ی کلیشه ای بود. فیلم قراره فقط درباره ی بی جاذبگی باشه ولی بعضی جاها انقدر تو منجلاب مفاهیم دست و پا میزنه که مخاطب از فیلم زده میشه. در کل اینکه اینکه موقع دیدن فیلم باید فقط همین یک خط از فیلمنامه رو برداشت که یه خانومی تو فضا گیر کرده و بیشتر از یک ساعت وقت نداره برگرده. بقیه چیزا هم فـیلتر کرد و ندید و نشنید و خفه موند.
8/10

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
Red Riding Hood
7/10
کلا آماندا را دوست میدارم :d ولی فیلمش نمیدونم چرا خیلی مصنوعی به نظر میرسید

46447780282387057419.png

Jennifer's Body
9/10
مگان فاکس را هم که همه دوست دارن :d

86626856387954113105.jpg

81775740828084890426.jpg

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
%D9%BE%D9%88%D8%B3%D8%AA%D8%B1%20%D8%A7%D9%86%DA%AF%D9%84%DB%8C%D8%B3%DB%8C%20%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85%20%DA%86%20.jpg

فضای رعب انگیز پاوه و صدای تک تیر انداز ها،در جای جای فیلم وجود داشت و به کمک وسواس حاتمی کیا ، اتمسفر و فضای فیلم کاملاً عالی از آب در اومده.خارج شدن از کلیشه های کارگردانی ایرانی و اضافه شدن جنبه های هالیوودی در روایت داستان کاملاً به چشم میاد و به هیچ وجه "منتقد نماهایی" که این فیلم رو با تمام وجود کوبیدند رو درک نمی کنم!
داستان فیلم فراز و فرود های بسیاری رو تجربه می کنه که هر کدوم بخشی از خصوصیات شهید چمران و شهید وصالی رو ترسیم می کنه که با جسارت فوق العاده ی حاتمی کیا در ترکیب این وقایع،روند فیلم بسیار درگیر کننده پیش میره و کارگردانی و تجربه ی عالی حاتمی کیا، کیفیت کلی روایت را بسیار بالا برده.
تمام بازیگر ها عالی بودند ، حتی فرعی ترین نقش ها هم تاثیر گذار بودند و مخاطب رو درگیر خودشون می کردند.شخصیت چمران بسیار زیرکانه و باشکوه توصیف میشه و شعار زدگی و حتی قهرمان گرایی هالیوودی هم در مقابل تلاشی که برای ترسیم چمران شده هیچ معنایی نداره و به جرات میشه گفت این چمران،همان شهید چمران هست! هر چند یی نقص هم نیست و لازم بود در نشون دادن روابط چمران با خانواده اش، دقت و ظرافت بیشتری خرج بشه.
"هلیکوپتر"، تنها امید مردم رنجیده و رها شده ی پاوه در اون مقطع زمانی بود که با وجود آتش سنگین منافقین و جدایی طلب ها،توانایی فرود اومدن و کمک رسوندن رو داشت که در فیلم "چ" هم حضور پر رنگی دارد و جلوه های برجسته ی گرافیکی فیلم رو به خودش اختصاص داده.بدون شک تلاششون قابل تحسینه ولی بزرگ ترین نقطه ی ضعف فیلم مربوط به فعل و انفعالات گرافیکی مربوط به هلیکوپتر بود که ضعیف از آب دراومده و سکانس های مربوط به اون،بسیار بسته و گیج کننده فیلم برداری شده که حس اون لحظات رو حداقل برای من از بین برد! جلوه های ویژه ی میدانی فیلم بسیار عالی و حتی در سطح فیلم های هالیوودی بود که صحنه های تاثیر گذار و نفس گیری رو رفم زده که از سطح سینمای ایران،بسیار بالا تر است.
و در آخر حاتمی کیا دین خودش رو به شهید چمران ادا کرده و با به تصویر کشیدن هنرمندانه ی کرمانشاه و مردم رنج دیده ی این خطه،خدمت بزرگی به سینمای ایران ، نسل جدید ایران و بازماندگان اون سال ها کرد که شایسته ی ده ها بار تقدیر است و ارزش معنوی و ملی اش بسیار بالا تر از چیزی هست که در سیمرغ بلورین بگنجد.

8/10

پ ن:اشتباهاً به جای کرمانشاه گفتم کردستان،اصلاح شد!:d

آخرین ویرایش:

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,151
نام
پویان
The Hobbit: Desolation of Smaug

10/10

فیلم شاهکاره در نوع خودش. اکشن خیلی مناسب و جلوه های ویژه خوبی هم داشت. به نظرم جکسون این فیلم رو بهتر از قبلی درآورده بود.
فقط به عنوان کسی که کتاب رو خونده از این که این همه تغییر تو داستان به وجود آمده بود یکم دلگیر شدم. جکسون نسبت به فیلم قبلی, خیلی تو این یکی تغییر به وجود آورده.
اومدن لگولاس خوب بود ولی از اون دختره و ماجراش با کیلی خوشم نیومد.
اون قسمت ورود به خونه بئورن رو اگه طبق کتاب در میاورد خیلی باحال میشد ولی خیلی خلاصه اش کرده بود! اما در عوض قسمت عبور از سیاه بییشه رو خوب درآورده بود.
اواسط فیلم به خودم گفتم یک نمره به خاطر تغییرات از فیلم کم میکنم, ولی وقتی فیلم تموم شد؛ نظرم عوض شد. پایان فیلم به بهترین شکل ممکن طراحی شده ! کاملا بیننده رو برای قسمت بعدی تشنه نگه میداره! به خاطر پایان خوب فیلم از اون یک نمره گذشتم.
حالا که کیفیت خوب فیلم اومده, حتما فیلم رو نگاه کنید.

M.Ho3ein

کاربر سایت
Mar 17, 2014
136
نام
محمدحسین
Rate your last seen movie [ قوانین به پست اول اضافه شد]

frozen-movie.jpg

FROZEN
واقعا انتظار نداشتم یه انیمیشن دخترونه بتونه اینقدر منو جذب کنه !!! :D واقعا و واقعا عالی بود
شخصیت اولاف هم که استثنایی بود ! مخصوصا اون سکانس ( ? Yeah Why ) که خدا بود :D اینجاش من داشتم از خنده زمینو گاز میگرفتم :D
ولی واقعا دم والت دیزنی گرم !! انتظار نداشتم بتونه همچیین شاهکاری بسازه !
اسکار نوش جونش باشه
:bighug:
اون موزیک Let it Go هم که دیگه ترکونده بود !! واقعا اینکه تونستن این اهنگو به این شکل تو فیلم تغیر بدن و السا رو باهاش هماهنگ کنن خیلی خوب بود ( همونطور که میدونید نسخه ی اصلی Let it Go تو فیلم نبود و تغیرش داده بودن و اسمش رو هم Let it Go Delux Version یا Frozen Theme بود )
به امید ساخت سری دوم انیمیشن :x

10/10

آخرین ویرایش:

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا

از دیدن این فیلم بسیار لذت بردم ... روایت فیلم که بر اساس یک داستان واقعی بود رو زیبا خلق کرده بودن
ریتم فیلم هم خوب بود و صحنه های اکشن هم با کیفیت بود
اون متنها و عکسهای پایان فیلم هم جالب بود

Kael

کاربر سایت
Oct 31, 2012
425
نام
مجید
The Hobbit: Desolation of Smaug

7/10

واقعا فیلم هیچی نداشت و اضافه بود یعنی میشد به راحتی تو دو قسمت دیگه تقسیمش کرد .
در بدترین جای ممکنم تموم شد . من نمیفهمم چه دلیلی داره یه کتاب که به زور 300 400 صفه میشه رو از توش 3 تا فیلم دربیاری . رابطه Kili و Tauriel هم واقعا بیخود بود و هرچی فک میکنم یادم نمیاد تو کتاب بوده باشه . هرچند خیلی پیش کتاب رو خوندم و دقیق یادم نیست .
در کل انتظارم بیشتر بودولی هنوز امید زیادی به قسمت اخر دارم

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
اواسط فیلم به خودم گفتم یک نمره به خاطر تغییرات از فیلم کم میکنم, ولی وقتی فیلم تموم شد؛ نظرم عوض شد. پایان فیلم به بهترین شکل ممکن طراحی شده ! کاملا بیننده رو برای قسمت بعدی تشنه نگه میداره! به خاطر پایان خوب فیلم از اون یک نمره گذشتم.
دقیقا این چیزی که گفتی بدترین و چیپ ترین نوع پایان بندی یه فیلم میتونه باشه که این هابیت ترکونده از این بابت.

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
دقیقا این چیزی که گفتی بدترین و چیپ ترین نوع پایان بندی یه فیلم میتونه باشه که این هابیت ترکونده از این بابت.
الان پایان "یاران حلقه" بد هست که تهش:
فرودو و سم کوه رو از دور می بینن؟
من هنوز هابیت رو ندیدم، ولی این که اینطوری تموم شه پایان بدی نیست الزاماً.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
الان پایان "یاران حلقه" بد هست که تهش:
فرودو و سم کوه رو از دور می بینن؟
من هنوز هابیت رو ندیدم، ولی این که اینطوری تموم شه پایان بدی نیست الزاماً.
من اطلاعی از فیلم و نوع پایانش که گفتی ندارم از اونجایی که کتابهاشون رو نخوندم. ولی اینکه یک کتاب رو انقدر آب ببندی بهش و پایانش این مدلی ببنده کاملا چیپه. البته سرش بحث شده قبلا.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر