Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,986
نام
Mohammad
The Hunter Game Fire Catching

6/10

یکی نیست به این کارگردان های هالیوودی بگه وقتی ایده ای برای ساخت فیلمتون ندارید مگه مجبورید فیلم بسازید.
یه داستان مسخره تکراری و در کل یه فیلم بولشیت.

تو این چند روز روانی شدم اینقدر فیلم مزخزف دیدم .
ولورین 2013:-&
ریدیک 2013:-&
هانتر گیم 2013:-&

یه فیلم جنگ جهانی دوم یا اول در حد نجات سرجوخه رایان میخوام کسی میشناسه معرفی کنه لطفا

آخرین ویرایش:

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
این رو عماد شوخی کرد البته:biggrin1:!
من بابل رو از کارای ضعیف ایناریتو میدونم البته:D
ولی منظورم این بود که کل بابل بر مبنای شخصیت پردازی کاراکترهاس، نباید انتظارات یکی باشه.
یه چندتا از این کلی Plot Hole هارو میشه مثال بزنید؟
پلات هول که کلا خیلی از فیلمای نولان دارن، یه سرچ گوگل پونصد تاشو رو میکنه، اما بزرگترین مشکلش که چندین پلات هول هم ازش ناشی میشد این بود که کاراکتر جوکر انگار میدونست که دارن ازش فیلم میگیرن.
والله کل فیلم کاراکتر ها داشتن زوری سعی می کردن بگن ما قهرمانیم و ما تهشیم
این یعنی اینکه فیلم ادعا داشته که داستانش خیلی قوی و گیراس؟:D
آره اون PLOT HOLE داشت بعد آونجرز هیچی نداشت
پلات هول یعنی بعضی جاها ساختار داستان روند منطقی خودش رو گم میکنه، اونجرز مشکل اینطوری داشت؟ (بین منطقی و واقعی تفاوت هست)
پ.ن: دلیل اینکه شما از داستان اونجرز خوشت نیومد، دلیل نمیشه که داستانش ایراد داشته باشه.

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472

6/10

یکی نیست به این کارگردان های هالیوودی بگه وقتی ایده ای برای ساخت فیلمتون ندارید مگه مجبورید فیلم بسازید.

یه فیلم جنگ جهانی دوم یا اول در حد نجات سرجوخه رایان میخوام کسی میشناسه معرفی کنه لطفا

The Hunger Games: Catching Fire که شما حتی نامش رو هم درست ذکر نکردید، اقتباسی از شماره دوم رمان‌های Hunger Games ـه که رمان اول و دوم، Best-seller و رمان سوم رکورد تمام Bestseller ـهای آمریکا رو جابجا کرد :bighug:
این فیلم و فیلم رمان اول هم جزو بهترین آثار Teenage Drama - Sci fi محسوب می‌شوند

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,986
نام
Mohammad
The Hunger Games: Catching Fire که شما حتی نامش رو هم درست ذکر نکردید، اقتباسی از شماره دوم رمان‌های Hunger Games ـه که رمان اول و دوم، Best-seller و رمان سوم رکورد تمام Bestseller ـهای آمریکا رو جابجا کرد :bighug:
این فیلم و فیلم رمان اول هم جزو بهترین آثار Teenage Drama - Sci fi محسوب می‌شوند
من رمانهاشو نخوندم ولی فیلم هاش مزخرف بودن.
مسلما فیلمی که وقت آدمو تلف میکنه اسمش یادت نخواهد موند.

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen

6/10

سلام
به نظرم یکم خاص تر از نجات رایان بخواهم بهت بگم میشه The Thin Red Line 1998 لحظه های خیلی خوب داره ولی فیلم بر پایه صحنه های جنگی تاب نمیگرده خیلی عمقی تره
هر چند که 7 تا نامزد اسکار شد ولی هیچی نگرف , بقیه نامزدهای موسیقی اون سال رو نگاه نکردم ولی شاید بهترین کار هانز زیمر بوده :d

من بهش 5/5 میدم
به رایان هم 5/5 میدم :d

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
یه چندتا از این کلی Plot Hole هارو میشه مثال بزنید؟

حالا به جز اونی که عماد گفت،

تمام نقشه جوکر به اینه که هاروی دنت به جای بت من واقعی خودشو معرفی کنه. یعنی این همه آدم بزرگ توی گاتهام هستن، از کجا خبر داشت فقط همون هاروی دِنت این کارو می کنه؟ بعدشم تمام همکاراش نقشه به اون درستی رو بکشن و از زندان نجاتش بدن، حالا اصلا معلوم نیست این یارو به زیردستی هاش چی گفته. رفتن فست فود سره کوچه ، جوکر گفته خیله خوب خسته نباشین، من از شما می خوام که نصفتون بمیرین، نصفتون برین ده‌ها Carefully Planned Heist انجام بدین، بقیتون هم بزارین من برم زندان شما هم بیاین منو نجات بدین، تازه یکی تون باید جراحی بلد باشه و موبایلو بکنه تو بدن یه بنده خدایی که تازه باید اونم حتما یک شخص خاص باشه و ...

حالا تمامی نقشش بر اساس این بود که بت من بره ریچل رو انتخاب کنه که در اصل هاروی دنت ـه و وسط نجات دادن هاروی نصف صورتش به فاک بره، بعدشم باز توی اون بیمارستانه می گه Do I really look like a guy with a plan

بازم خـــیلی ـه. اینا فقط اونایی هستن که به چشم می آن.

البته باید بگم که خود سوزان کالینز نویسنده رمان داستان رو با یک اقتباس کوچولو ( حالا نه اینقدر کم) از رمان های ژاپنی Battle Royale نوشته که اون هم فیلم شده، و جو تینیجری و اینا نداره واقعا فیلم Bloody و خشنی هست، باید دیدش.:D

مسلما فیلمی که وقت آدمو تلف میکنه اسمش یادت نخواهد موند.

مگه تایتل فیلم های +18 ـه که اسمش یادت نمی مونه؟ :D فیلمی رو که می خوای ببینی حداقل باید یه دو خط در مورد کارگردان، بازیگراش و نقداش خبر داشته باشی. واین که چه بخواین، چه نخواین، این فیلم The Hunter Games Fire Catching آیرون من 3 رو کنار زد و بزرگترین فیلم 2013 شد.

آخرین ویرایش:

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
خط ویژه
1/10
یه فیلم به شدت مزخرف که از سیستم اخراجی ها برای کشوندن ملت به سینما استفاده کرده. بازی های بد ، داستانی بی سر و ته و فیلنامه ای که انگار توی یک هفته نوشته شده. متاسفانه این تفکر جا افتاده که فیلم های کمدی نباید از هیچ اصول و پایه و اساس داستانی استفاده کنند. بماند که این مثلا طنز تلخ و باید این موارد خیلی بیشتر توش رعایت بشه. دو تا فیلم قبلی کیایی نسبتا خوب بودند اما این افتضاح ؛ هرچند به خاطر پیامش که تنها نکته مثبت فیلم هست می تونه خیلی پرفروش بشه.

اذرخت ، شهدخت و ................
3/10

اصلا انتظار نداشتم افخمی همچین فیلم درپیتی بسازه. بازی های بد به جر گوهر خیر اندیش. داستان بی سر و ته و موضوعی که در دل موضوع دیگه ای گم میشه. مخاطب تا اخر نمی فهمه قرار این کمدی داستان مشهور شدن زن رو روایت کنه یا مشکل دخترشون رو. افخمی دو داستان به بدترین شکل ممکن داخل هم کرده و حاصلش یه فیلم خنک و لوس هست. انتظار خیلی بیشتری ازش می رفت

چ

6.5/10

حقیقت اینه که انتظارات رو براورده نمی کنه اما در کل فیلم خوبی هست. متاسفانه هیچ کدوم از بازیهاشون در سطح عالی نیست. مخصوصا فریبز عرب نیا که چ که قرار یه قهرمان باشه رو به کاراکتر خنثی تبدیل کرده. بیش از حد شخصیتش متین. جلوه های ویژه فیلم واقعا بد هست و به نظر میرسه 20 دقیقه از فیلم زیاد بوده. با وجود این حاتمی کیا باز هم بعضی لحظه های فیلم های خوبش رو تکرار می کنه. صحنه حرف زدن در قبرستان فیلم شما را به یاد آژانس شیشه ای میندازه و از نظر فیلم برداری و استفاده از موسیقی ، نماها باز هم با اثری بی نظیر طرف هستیم. فقط کاشکی بیشتر از صحنه های اکشن روی دیالوگ تمرکز میکرد حاتمی کیا.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
اونوقت نمره 6 از 10؟ 6 از 10 یعنی 60 درصد. یا نمره 12. اگه این واقعا مضحرفه من دیگه حرفی ندارم...
The Hunter Game Fire Catching...

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
Blue Jasmine
9.5/10

یک فیلم دوست داشتنی و زیبای دیگه از وودی الن. در مورد بازی کیت بلانشت هم نیازی به صحبت اضافه نیست و واقعاً بازی معرکه ای کرده بود. من کلاً وودی النی نیستم و فیلم های قدیمی ـش رو ندیدم ، ولی 3 تا فیلم اخیرش رو که دیدم به شدت با حال و هوای اون ها حال کردم و خیلی برام لذت بخش بودن. Blue Jasmine هم مثل دو فیلم قبلی لحظات جالب کم نداشت.

The Hunt
9.5/10

عجب داستان و جو عجیبی داشت این فیلم. به بهترین شکل ممکن عبارت "از عرش به فرش" رو نمایش میداد. فیلمی تلخ و تأثیرگذار که خیلی خوب به رفتار آدم ها بعد از یه حادثه میپرداخت. از بازی زیبای مدس میکلسن هم نمیشه به راحتی گذشت. نقش خیلی سختی رو برعهده داشت و خیلی خوب کار خودش رو انجام داد. لوکیشن های فیلم هم به شدت زیبا بودن و رنگ آمیزی فوق العاده ای داشتن.
صحنه پایانی فیلم هم فوق العاده بود ! بعد از اینکه همه چیز به خوبی و خوشی رسیده و آماده بودم که 5 امتیاز از فیلم کم کنم ، صحنه پایانی اومد و به شدت سورپرایز شدم. البته نفهمیدم اون کسی که اون کار رو کرد واقعی بود یا توی ذهن میکلسن بود ، ولی هرچی که بود به خوبی نشون داد که این شخصیت دیگه نمیتونه به حالت معمولی خودش قبل از اون اتفاقات برگرده و همیشه اسیر اون اتفاق احمقانه خواهد بود.

Wild World's Weirdest Extremities
9/10

مستندی بسیار جالب و دیدنی در مورد بعضی ویژگی های عجیب و خوفناک حیوانات ! :D بعضی از بخش های مستند رو قبلاً توی بقیه مستندها دیده بودم ، ولی در مجموع چیز خیلی باحالی بود و صحنه های عجیبی داشت.
بعضی از بخش های مستند :
این رفیق ـمون از بستگان Cyclops هستن ! ایشون موقعی که احساس خطر میکنه ، از چشمش لیزر میزنه (ببخشید خون میپاشه !) و شکارچی بدبخت رو با شلیک فواره خون بیچاره میکنه ! :D

این یکی زامبی تشریف دارن ! :D

یه انگل از طریق غذایی که این حلزون بیچاره میخوره وارد بدنش میشه. بعد به سمت چشمش میره و اونجا جا خوش میکنه ! حالا توی تصویر نمیشه اوج چندشناک بودنش رو دید ، چون توی ویدئو اون انگل حالت ثابت نداره و مثل فیلم های علمی تخیلی داره تکون میخوره توی چشم حلزون ! :| بعد حلزون رو هدایت میکنه به یه جایی که توی چشم پرنده ها باشه. یه پرنده از همه جا بی خبر میاد حلزون رو میخوره و انگل وارد بدنش میشه و از این طریق به تخم های پرنده منتقل میشه و این چرخه ادامه دارد ...

این اختاپوس محترم هم وقتی قراره مورد حمله واقع بشه ، بازوها و دهنش رو دور خودش برمیگردونه و شبیه یه استوانه تیغ دار میشه ! :D

و اما خوفناک ترین بخش ماجرا !!! این ماهی زیبا (!) در عمق اقیانوس زندگی میکنه.

حالا نکته عجیبش چیه ؟! چشم هاش ! حتماً وقتی عکس ها رو می بینین میگین خب اینکه چشم هاش مشکلی نداره ! :D ولی اون دو تا چیزی که به عنوان چشم می بینین ، چشم نیستن ! بلکه چشم های این عزیز داخل کله شفاف ـش قرار داره و داره بالا رو نگاه میکنه ! :D یعنی اون دو تا حباب سبز رنگ که داخل سر شفاف ایشون هستن ، چشم هاش هستن و به بالا زُل زدن تا شکارچی به سمتش نیاد ! اگه میخواد پایین رو نگاه کنه هم باید کل بدنش رو بچرخونه تا چشم ها بتونن پایین رو ببینن ! :D

Frozen
8.5/10

یک انیمیشن زیبا و دوست داشتنی ! به نظرم جزو زیباترین انیمیشن های سال های اخیر بود و کاراکترهای خوش ساخت و جالبی داشت. موسیقی ها و آوازهای Frozen هم عالی بود و در مجموع جزو کارهایی بود که میتونه برای بچه های این دوره زمونه خاطره انگیز بشه و راحت فراموشش نکنن.
پیچش داستانی انیمیشن هم خیلی جالب بود ! شاید همچین چیزی بوده و من نمیدونم یا یادم نیست ، ولی سورپرایز جالبی بود که اون کاراکتری که مثلاً با آنا عاشق و معشوق همدیگه شدن ، اون طوری از آب دربیاد ! :D
اون آدم برفیه هم محشر بود ! :D مخصوصاً علاقه ـش به دیدن تابستون و گرما ! :D

KAZ: Pushing the Virtual Divide
8/10

مستندی در مورد کازونوری یامائوچی ، خالق سری بازی های Gran Turismo. مستند جالبی بود و لحظات خوبی داشت ، ولی میتونست خیلی بهتر از این باشه. به نظرم حدود 20،30 دقیقه اضافی داشت و میشد خیلی چیزهای دیگه رو به جای اون اضافات نشون داد. ولی بخش هایی که خود یامائوچی توی اون ها حضور داشت خیلی خوب بود.

یامائوچی رو همیشه به عنوان یه آدم خشک و بی احساس میشناختم ، ولی یکی دو بخش جالب توی این مستند داشت که چهره دیگه ای ازش نشون میداد. :D مثلاً یه جا وارد یه جنگلی شد و گفت من از قدیم اینجا می اومدم و اگه به فلان مدل از درخت ها لگد بزنین ، سوسک های کرگدنی شوت میشن پایین ! :D مرتیکه سیگاری زورش به سوسک های بدبخت رسیده ! :D

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
حالا به جز اونی که عماد گفت،

تمام نقشه جوکر به اینه که هاروی دنت به جای بت من واقعی خودشو معرفی کنه. یعنی این همه آدم بزرگ توی گاتهام هستن، از کجا خبر داشت فقط همون هاروی دِنت این کارو می کنه؟ بعدشم تمام همکاراش نقشه به اون درستی رو بکشن و از زندان نجاتش بدن، حالا اصلا معلوم نیست این یارو به زیردستی هاش چی گفته. رفتن فست فود سره کوچه ، جوکر گفته خیله خوب خسته نباشین، من از شما می خوام که نصفتون بمیرین، نصفتون برین ده‌ها Carefully Planned Heist انجام بدین، بقیتون هم بزارین من برم زندان شما هم بیاین منو نجات بدین، تازه یکی تون باید جراحی بلد باشه و موبایلو بکنه تو بدن یه بنده خدایی که تازه باید اونم حتما یک شخص خاص باشه و ...

حالا تمامی نقشش بر اساس این بود که بت من بره ریچل رو انتخاب کنه که در اصل هاروی دنت ـه و وسط نجات دادن هاروی نصف صورتش به فاک بره، بعدشم باز توی اون بیمارستانه می گه Do I really look like a guy with a plan

بازم خـــیلی ـه. اینا فقط اونایی هستن که به چشم می آن.

البته باید بگم که خود سوزان کالینز نویسنده رمان داستان رو با یک اقتباس کوچولو ( حالا نه اینقدر کم) از رمان های ژاپنی Battle Royale نوشته که اون هم فیلم شده، و جو تینیجری و اینا نداره واقعا فیلم Bloody و خشنی هست، باید دیدش.:D

مگه تایتل فیلم های +18 ـه که اسمش یادت نمی مونه؟ :D فیلمی رو که می خوای ببینی حداقل باید یه دو خط در مورد کارگردان، بازیگراش و نقداش خبر داشته باشی. واین که چه بخواین، چه نخواین، این فیلم The Hunter Games Fire Catching آیرون من 3 رو کنار زد و بزرگترین فیلم 2013 شد.

هدف جوکر این نبود که دنت بیاد خودش رو بتمن معرفی کنه ! اصلا چرا باید همچنین کاری بکنه ؟! هدف جوکر همونجوری که خودش آخرای فیلم وقتی کله پا آویزونه به بتمن میگه به چالش کشیدن روح گاتهامه ! Morality مردم گاتهام ! تو اون کشتی ها اون کار رو با مردم دو تا کشتی میکنه تا Morality اونها رو به مبارزه بکشونه ! Harvey Dent هم به نقل از خود بروس Best of Us تشریف داره و نماد یک انسان شریفه و جوکر هم هدفش از اون صحبت هایی که تو بیمارستان باهاش میکنه اینه که بهترین مرد گاتهام رو به یک شیطان تبدیل بکنه ! قسمت دوم حرفاتون رو هم نمیدونم کدوم قسمت فیلم رو دارید میگید !

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid

6/10

سلیقه :D
علاقه :D

وقتی از فیلمی خوشت نیاد دلیل نمیشه بد باشه!
من که خیلی حال کردم با فیلم! و واقعا هم ارزش نگاه کردن رو داشت! هم نسخه اول و هم این نسخه! همون ولورینی هم که مسخرش میکنی اونم بشدت حال کردم باهاش!
IMDb هم نظر مردم هست میتونی نمره فیلمو نگاه کنی :D فیلم بول شت 8/10 نمیتونه بگیره :D بهترین فیلمای امسال توی رنج 8 بودن!

آخرین ویرایش:

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
منتهی قصه اینه که بهترین حد Teenage Drama (!) هم حد خاصی نیست:D!
این فارغ از اینه که اسم فیلم رو درست ننویسیم ولی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر