Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,716
نام
امیر

The Perks of Being a Wallflower

9/10

بی نظیر بود ! اصلا انتظار همچین فیلمی رو نداشتم.

But right now these moments are not stories. This is happening, I am here and I am looking at her. And she is so beautiful. I can see it. This one moment when you know you're not a sad story. You are alive, and you stand up and see the lights on the buildings and everything that makes you wonder. And you're listening to that song and that drive with the people you love most in this world. And in this moment I swear, we are infinite

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
ob_ebc0b4d28d2cbcf205e31903035613a9_image.jpg

-------------------
RUSH 2013:
8/10
-----------------------
خوب یکی دیگه از بهترین فیلمای امسالو دیدیم :D فیلم خوش ساختی بود و همینطور به بهترین نحو از روی داستان واقعی ساخته شده بود! داستانش هم جالب و هیجان انگیز بود! مخصوصا آخرش بشدت هیجان داشتم ببینم میخوان چطوری فیلمو تموم کنن که البته پایانش کاش بهتر بود :D گرچه داستان واقعی رو نمیشه تغییر داد :D
بیشترین چیزی که روی اعصاب بود کیفیت بود! دقیقه به دقیقه فیلم من لعنت به سازنده فیلم میفرستادم! :D بنظرم اصلا لازم نبود برای اینکه دهه 70 میلادی رو نشون بدن کیفیت و رنگ بندی فیلم رو مدل قدیمی بکنن!
بعضی جاها هم که معلوم نیست کجایی حرف میزدن نمیفهمیدم :D بازیگراشم خوب بودن مخصوصا بازیگر نقش اولش یعنی Chris Hemswoth هم خیلی خوب بازی میکرد و هم خیلی خوشتیپ بود و قیافش هم یکم شبیه برد پیت توی World War Z شده بود :D
در کل فیلم خیلی خوبی بود! مخصوصا اینکه داستان Based on true story هست یک هیجان جالبی رو ایجاد میکنه که حداقل من با اینطور فیلم ها بیشتر حال میکنم چون قبل از اینکه توی فیلم یک اتفاق خاصی بیوفته با خودت میگی این اتفاق توی واقعیت هم افتاده و همین باعث دوبرابر شدن هیجان میشه!

خوشمان آمد ولی بنظر من که اونقدرا خارق العاده نبود که واسه Best Picture ـه گلدن گلوب نامزد شد :D

A.M.K

کاربر سایت
Mar 16, 2008
2,334
نام
arash
detachment
فیلم جالب و غم انگیزی هست و ارزش یکبار دیدنو داره.
۷
Prisoners
با نظرات دوستان یکم انتظارم از فیلم بیشتر بود اما واقعا از فیلم خوشم اومد.جو جالبی داشت.
نفهمیدم این الکس چرا از همون اول هر چی میدونستو نمی گفت! فک کنم میترسید دلیل ترسش هم مربوط به همون جریان مارها میشه که زنه داشت تعریف میکرد.
۸.۵
هیس دختران فریاد نمی زنند
دومین فیلن ایرانی که این چندسال اخیر دیدم.خوب‌بود . نمیتونم نمره بدم اما صد درصد ارزش دیدن داره.

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش

images

Forrest Gump

فقط یه چیزی می‌تونم بگم:
اگر مثل من تا الان دیدن فیلم رو به وقفه انداختید بدونید حماقت کردید که هنوز ندیدینش!!!
واقعا پشیمونم که چرا زودتر این رو ندیدم و به جاش وقتم رو با یه سری فیلم دیگه (که خب البته درست و حسابی هم توش بود) از دست دادم؛ در وافع وقت برای دیدن چندین و چند باره این فیلم!
10 از 10
فیلم خوبی بود به نظر منم.اما نه دیگه در این حد.کلی‌ فیلم میتونه بالای این فیلم برا لیست DL قرارا بگیر.

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
فیلم خوبی بود به نظر منم.اما نه دیگه در این حد.کلی‌ فیلم میتونه بالای این فیلم برا لیست DL قرارا بگیر.
با این حال نمی‌شه "به جای این که روزی چندین فیلم را ببینید؛ Forrest Gump را چندین بار ببینید" رو عوض کرد ;;) :D

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
out of furnace

بدک نبود . کلیشه ای بود بدون هیچ نکته ی داستانی خاصی فقط بازی عالی کریستین بیل و بازی تکراری وقابل قبول وودی هارلسون به همراه فضا سازی و موسیقی خوب فیلم رو سرپا نگه می دارن.

امتیاز .8.5 از 10

escape plan

برای من که عشق آرنولد و استالونه و اکشن های old school اشون هستم واقعا فیلم باحالی بود هرچند خیلی از چیز هاش آدم رو یاد فرار از زندان می انداخت و سبک زندان و تا حدی فرارشون هم آدم رو یاد فیس آف می انداخت ولی این جا استالونه و آرنولد راحت فرصت دارن بدون حضور اون یکی دو چین سرباز بی مصرف ها خودی نشون بدن که البته فیلم زیاد اکشن نیست و بیشتر هیجانیه در کل لذت بردم .

امتیاز 7.5 از 10

12 سال بردگی

شاهکاری دیگر از استیو مک کویین که البته نسبت به فیلم های قبلی اش عامه پسند تر و استادیویی بود . بازی چیوتل اجیوفر عالی و مایکل فاسبندر محشر بود داستان فیلم هم خوب بود به نوعی کارگردانش یک سه گانه ساخته درباره رنج و درد انسان (تو فیلم اولش هانگر به رنجی که بابی ساندز با اعتصاب غذا به خودش می داد پرداخته بود, تو شرم به رنج درونی کاراکتر اش که به روابط جنسی معتاد بود و حالا در این فیلم به رنج یک برده ) فیلم صحنه های خشن و دلخراش کم نداره ولی فانتزی و دور از واقعیت نیست که همین باعث میشه بیننده درد کاراکترشو با خون و دل حس کنه فقط ایرادش اینه که طوری فیلم می گذره که آدم باور نمی کنه این ماجراها در 12 سال اتفاق افتاده .

در کل یکی از بهترین های 2013

امیتاز 9.5 از 10

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
To The Wonder
در واقع اینکه از تو دِ وُندر خوشتون بیاد رابطه مستقیمی با این داره که از ترنس ملیک و سبکش خوشتون بیاد،بعدش میشه راجب فیلم حرف زد که کجاش خوبه کجاش بد.سبک روایت فیلم و نحوه تصویربرداری و تا حدودی مضمون شبیهه تیری آو لایف هستن،جوری که با دیدن بعضی شاتا تو محیط بیرونی کاملن فک میکنین تیری آو لایف رو میبیینین.فیلمبرداریه شاهکار با تدوینی عالی و موسیقی لذت بخش که نقطه مشترک تمام فیلمای ترنس ملیکه.به هر نحو فیلم از نظر فنی بی نقص هست،اما در مورد محتوا داستان به طور کلی در مورد عشق و عشق الهی و عشق شهوانی و غیرالهی است اما اینکه ملیک تا چه حد میتونه نشون بده این رو مسئله اصلیست.دقیقن مدت زیادی از این فیلم ابراز عشق های افلک و کوریلنکوئه که شاید خیلیش اصلن نیاز نبود،در واقع هیچ چیز جدیدی رو نشون نمیده برخلاف تیری آو لایف که حتی یک صحنه بیخود در روند داستان نداره،حتی صحنه های طولانیه سیر در طبیعتش.و یک نکته در شخصیت پردازیه خاویر باردم که مبهم هست خیلی زیاد و یه جورایی اصلن تکلیفه خودمونو باهاش روشن نمیکنیم.
اما در مجموع ملیک یک روند خوبی رو طی میکنه و آخر هم خوب جمع میکنه داستان رو.اینکه با لحظه های فیلم،با اندک دیالوگ های فیلم تحت تاثیر قرار میگیرین در لحظه،اینکه وقتی فیلم تموم میشه چند لحظه باقی می مونین و فکر میکنین به اونچه گذشت همه هنرِ ملیکه.
تو د وندر نه به اندازه تیری آو لایف جذابه و درگیرت میکنه و نه به بدلندز و دیز آو هیون میرسه اما وقتی وارد دنیای ترنس ملیک میشه چه به نقطه صدش برسی چه پایین تر همه چیز برات خوشاینده.

8.5/10

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn

Live to Tell the Story

نمردیمـ و یه بار تو زندگیمون قبل از آمریکائیها چشممون به جمالـه یه فیلم هالیوودی روشن شد:d
تو خود آمریکا 9 روز دیگه اکران میشـه !
فیلم بر اساس یک داستان واقعی ساخته شده ، عملیات رد وینگز - سال 2005
داستان چهار تفنگدار آمریکایی که میخوان یکی از کله گنده های طالبان رو گیر بندازن
اگه انتظار بلک هاوک داون داشته باشین بدجور ناامیدتون میکنـه
ولی اگه میخواین دو ساعت سرگرم بشین گزینه خوبیـه
بازیگرها هم بد کار نکردن خصوصا مارکی مارک
بخوامـ نسبت به کار قبلیـه پیتر برگ بتلشیپ نمره بدمـ
باید بهش از 10 - 20 داد :d
6

EL CHE

کاربر سایت
Mar 5, 2012
858
نام
میـرعلی
Munich
64658542392574567899.jpg

فیلم در رابطه با کشتار ورزشکاران اسرائیلی در المپیک مونیخ توسط اسلام گرایان افراطی ساخته شده ؛ اصل مطلبو هم خیلی خوب منتقل می کنه . منتها بعضا مبالغه هایی هم راجب این واقعه شده . کسی که بخواد فیلم رو ببینه بهتره اول راجب این اتفاق تحقیق کنه ، بعدم با دیدن فیلم یه نتیجه گیری منطقی داشته باشه
8/10

r10ronaldinho

کاربر سایت
Nov 27, 2007
1,566
London 2005 5/10
فیلم معمولی بی سروصدا از chris evans و Statham

Lone survivor 6/10
فیلمی که برای قدردانی از چند تا سرباز آمریکایی که توی افغانستان بودن ساخته شده . ( این peter burg چه گیری داده به taylor kitsch ؟ )

The counselor 3/10
چرت و پرت محض . همه چی در هم ریخته و گنگ .

The hobbit:The desolation of a smaug ?/10

من نمیدونم قضیه این 3 گانه چیه و داستانش چه جوریه . ولی برای من 1 دهم LOTR هم جذابیت نداشت مخصوصا این قسمت .

Gravity 9/10
یک ساعت و نیم احساس کردم که واقعا تو فضام تا fullhd ش نیومده نگاه نکنید .

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472

من نمیدونم قضیه این 3 گانه چیه و داستانش چه جوریه . ولی برای من 1 دهم LOTR هم جذابیت نداشت مخصوصا این قسمت .

داستانی‌ـه که J.R.R برای زمان خواب کودکان نوشته :bighug: توقع ندارید که جنگ‌های حماسی صورت بگیرـه

البته با اینکه تبدیل شدنش به سه‌گانه به اثر لطمه زده، موافقم

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,151
نام
پویان
داستانی‌ـه که J.R.R برای زمان خواب کودکان نوشته :bighug: توقع ندارید که جنگ‌های حماسی صورت بگیرـه

البته با اینکه تبدیل شدنش به سه‌گانه به اثر لطمه زده، موافقم
زمان خواب کودکان !؟
اصلا این کتاب رو خوندی مهدی جان !؟

EL CHE

کاربر سایت
Mar 5, 2012
858
نام
میـرعلی

به هیچ وجه نباید این 2 تا فیلم رو با هم مقایسه کرد ، هر 2 تا مکمل هم دیگه هستن .

- - -ویرایش - - -

===
rush
یکی از بهترین فیلمایی که امسال دیدم ؛ یکی از شاهکار های Ron Howard ـه .
8.5/10

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
زمان خواب کودکان !؟
اصلا این کتاب رو خوندی مهدی جان !؟

نخونده بودم که نمی‌گفتم. اتفاقا گاهی اوقات که خسته میشم E-book ـش رو دوباره میخونم، الآن جایی هستم که دورف‌ها تو باران مونده‌اند و از دور، نوری می‌بینند:bighug:

اصلا چرا راه دور بریم، صفحه‌ی ویکیپدیا:

The Hobbit, or There and Back Again, is a fantasy novel and children's book by English author J. R. R. Tolkien. It was published on 21 September 1937 to wide critical acclaim, being nominated for the Carnegie Medal and awarded a prize from the New York Herald Tribune for best juvenile fiction. The book remains popular and is recognized as a classic in children's literature

یا صحبت پیتر جکسون در رابطه با خود اثر:

Well I think the answer to that really is to just look at the history of it a little bit. Tolkien wrote The Hobbit in 1937 and he wrote it as a children’s book. He had a young family at the time, his kids were young, and he was telling bedtime stories to his kids and sort of developed it into the story of The Hobbit and wrote the novel. And it’s written very much like a children’s novel, almost reading one chapter to a child each night before they go to sleep, sort of written in an episodic way. And the publisher, as it was very successful when it came out, asked him to write a sequel straight away, more Hobbit stories.

منبع مطلب بالا: Peter Jackson: “The Hobbit was written for children” | Static Multimedia

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر