Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
Before Midnight

از لحظه لحظه فیلم لذت بردم ، همه چیز عالی مخصوصا دایلوگ شخصیت ها ! هر تعریفی بخوام بکنم جریان کلی فیلم لو میره برید خودتون ببینید :D تا به اینجا بهترین فیلم 2013 برای من . ( فیلم های بزرگی که رو Bluray نیومدن رو ندیدم هنوز . )

9/10

آخرین ویرایش:

Slim $hady

کاربر سایت
Feb 1, 2010
2,307
نام
شایان
8Mile.jpg

8 مایل..

10 از 10 ..

با دیدن این فیلم متوجه میشید، Eminem علاوه بر اینکه یه رپر فوق العادس، بازیگر بسیار خوبی هم هست.. خیلی خوب و طبیعی بازی می کنه... لذت میبره آدم اصن ! :d
دست این کسی که زیرنویس رو هم نوشت درد نکنه... عالی بود. مخصوصا آهنگ Lose Your Self تیتراژ آخر رو خیلی قشنگ معنی کرده بود! :d

SeSeR

کاربر سایت
Oct 12, 2013
92
نام
ممد حسین
Prisoners
فقط همینو بهتون بگم که اگه ندیدید تمام عمرتون بر فناست
واقعا با یه شاهکار طرفیم !!!
جو سنگیین و تاریک در کنار روایت داستان استثنایی ... بعد از پرستیژ نولان تا به الان به این اندازه غرق داستان یه فیلم نشده بودم
10/10

اگه اشتباه نکنم همین اول کاری رفته رتبه 230 سایت iMDB ! انتظار میره نمرش بالاتر هم بره

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson

درایـو رو برای بار چندمـ دیدمـ ! ( دهمین بـار :-" :d )
و همین سکانس آسانسورش حقشـه هفت هشت تا 10 بگیره !

احسنت به این سلیقه ات داداش . درایو یکی از بهترین هاست که دیدم . اتمسفر خاصی داره . به خصوص همین صحنه ی آسانسور

موسیقی اش هم عالیه . مخصوصا ترک اول فیلم که راننده تو ماشین رانندگی می کنه و ترک پایانی اش .

با چه امید و آرزویی نشستم سر فیلم جدید کارگردان و بازیگرش ولی ....

hosseincode

کاربر سایت
Dec 15, 2007
832
درایو رو ندیده بودم که بعد از تعریفات دوستان نشستم دیدمش الان. خیلی عالی بود. از تک تک لحظات فیلم لذت بردم...

اون صحنه پاشیده شدن سر Blanche رو هم زدم عقب دوباره به صورت فریم به فریم دیدم حال داد :d

almasi arsalan

کاربر سایت
Dec 4, 2011
272

per3bnINdDMSYkuhjrP9OCvULka.jpg

خانواده لامبرت پس از اتفاقات قسمت اول ، احساس میکنند که مشکلاتشان برای همیشه پایان یافته می توانند زندگی خوب و خوشی را ادامه دهند اما با برملا شدن یک راز قدیمی که ریشه در دوران کودکی دارد، بار دیگر در معرض مواجه با روح ها قرار میگیرند و...

The Conjuring رو تو جیبش میذاره واقعا زیبایی قسمت اول رو حفظ کرد...اگه میخواید از فیلم
نهایت لذت رو ببرید باید قسمت یکش رو دیده باشید

9/10
[h=1][/h]​

ANTI-MADRID

کاربر سایت
Oct 17, 2011
101
من هم drive که یه شاهکار به تمام معناس رو ندیده بودم وقتی در موردش صفحه قبل خوندم دانلود کردم و دیدم wooooooooooooooooowwwwww, یا خدا چرا من این شاهکار رو ندیده بودم.امسال فقط و فقط با این فیلم و فیلم prisoners حال کردم ، البته این فیلم واسه سال 2011 هستش. واقعا از کاربر swastika هم تشکر میکنم که منو یاد این فیلم انداخت که از قلم افتاده بود.
هر کی ندیده واقعا یه شاهکار به تمام معنا رو از دس داده.

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
prisoners
10/10
عالی بود....
به همه پیشنهاد میکنم فیلم رو از دست ندید!
تا اخرین سکانس فیلم ادم درگیره فیلمه و یه لحظه مخاطب رو ول نمیکنه!!! هیو جکمن فوق العاده بود مثل همیشه واقعا دوسش دارم خیلی عالی بازی کرد! بعضی از سکانس ها واقعا دلم سوخت براش!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر