Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,975
نام
مجتبی
خوده من همیشه اول پایرت میکنم، هم فیلم ایرانی هم آلبوم موسیقی، اگه توی محصول بهم احترام گذاشته شده بود، منم احترام میذارم و میرم میخرم.
مثلا رسوایی رو پایرت کردم نخریدم، تهران 1500 رو پایرت کردم و خریدم ! :D

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
7644530d-553e-4f7b-a15f-72124a07ae9e_original_image_500_500.jpg

After Earth
فیلم خوبی بود . موسیقی و جو فیلم من رو یاد فیلم Oblivion انداخت حالا نمیدونم شمام اینطوری بودین یا نه
فیلم شروع خیلی خوبی داشت و شخصیت پردازی مناسبی داشت
جلوه های ویژه فوق العاده چشم نواز بودن
جملات فلفسی و پر معنی ای هم بین پدر و پسر واقعی رد و بدل میشد اما روایت داستان یه کم ساده بود
در کل فیلم خوبیه اما انتظار بیشتری داشتم
7/10

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
The Stoning of Soraya M.
9/10
تنها فیلمی که اشک منو در آورد! خیلی تاثیرگذار بود. فیلمبرداری و صداگذاری عالی بودش.
خیلی وقته این فیلمو دیدم، اما فرصت نمیشد پست بدم.

Sent from my LT26ii using Tapatalk 4

Seser.pesar

کاربر سایت
Feb 22, 2012
941
نام
...:: محمد ::...
We Are The millers
کمدی باحالی بود ! ولی داستان بازی به شدت کوتاه و کلیشه ای بود ! جنیفر انیستون هم حرکات جالبی زد که به شخصه باورم نمیشد :D
۷/۱۰

World War Z
نیمه ی اول فیلم به شدت پرهیجان و درگیر کننده بود ! نیمه دوم هم فروکش کرد و حس حال نداشت ! ولی در کل فیلم خوش ساخت و عالی ای بود
۸.۵/۱۰

Star Trek : Into Darkness
نسبت به قسمت های افت داشت ولی بازی محشر بود ! نمیدونم این از مس افکت تقلید کرده یا اون از این ؟ :D
۹/۱۰

Hangover III
افتضاح بود ! گند زد به سری ! شماره ۱ و ۲ استثنایی بودن ولی این ...!
۳/۱۰

.:KATATONIA:.

کاربر سایت
Apr 22, 2012
554
نام
آرین
THIS IS THE END

من نمیدونم چرا خیلی به این علاقه دارم که وقتی که میبینم رفقا به یه فیلمی نمره ی کم میدن
حتما باید فیلم رو دان کنم ببینم چیه :d

و از این کار خیلی پشیمونم :d

3/10

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
World War Z 2013
8/10

فیلم بشدت زیبایی بود! پایان خوبی هم داشت خوشم اومد! در کل خیلی حال کردم با فیلمش!
فقط یکم بازی برد پیت رو اعصاب بود! خیلی ریلکس بازی میکرد دیگه :D زامبیه کنارش وایستاده قیافش اینطوریه: :| ولی توی بعضی قسمتا قشنگ بازی میکرد! جلوه های ویژه فیلمشم خوب بود!

Dark Skies 2013
6/10

بد نبود! داستان کشکیی داشت! پایانش زیاد جالب نبود! کلا واسه فیلمای ترسناک نمیتونن یک پایان درست حسابی درست کنن انگار :|

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,034
نام
مصطفی
The Great Gatsby -8
شروع فیلم فوق العاده بود و اگه همون کیفیت و روند ابتدای فیلم رو حفظ میکرد خیلی شاهکار میشد ولی فیلم به تدریج افت میکنه،با این حال باز هم فیلم قشنگی بود دیکاپریو هم خوب بازی کرد ولی اصلا فکر اسکار رو نکنید شاید نامزد بشه ولی نقش مکمل مرد به نظرم جزو کاندیداهای جدی میتونه باشه.

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,716
نام
امیر

دیشب BBC فارسی فیلم دایره , به کارگردانی جعفر پناهی رو گذاشت. من به اتفاق خانواده نشستیم و فیلم رو نگاه کردیم. بعد از بادکنک سفید و آفساید این سومین فیلمی بود که از پناهی میدیدم. همیشه اینور و اونور صحبت از حقوق پایمال شده خانوم ها در ایران میکردم. اما تا حالا فیلمی ندیده بودم که به این ظرافت و زیبایی , صحبت از حقوق از دست رفته خانوم ها بکنه. حقوق که چه عرض کنم , دریغ از ذره ای احترام ...

صحبت بابام وسط فیلم : "آدم نمیتونه چشم از تلویزیون برداره , دلش میخواد بدونه سرنوشت شون چی میشه".

پناهی خیلی زیبا از همون ثانیه های اول که با فریاد های حاصل از درد زایمان یک زن فیلم رو شروع میکنه , حس تعلیق رو به بیننده ش منتقل میکنه و در آخر وقتی فیلم تموم میشه , احساساتت متضاده , غمگینی حاصل از سرنوشت بازیگران فیلم و دیگری یه حس خوب که قطعا ... به خاطر دیدن یک فیلم خوب بوده.

10/10

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
strange days

عالی یک داستان تفکر برانگیز -موسیقی خوب -فیلم برداری جذاب ایده ای نو و هیجان انگیز -بازی های عالی

از کاترین بیگلو کارگردان اسکار برده فیلم محفظه رنج و فیلم نامه ی جیمز کامرون کبیر

مگه میشه فیلم بدی باشه ؟

امتیاز 9 از 10

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
دیشب BBC فارسی فیلم دایره , به کارگردانی جعفر پناهی رو گذاشت. من به اتفاق خانواده نشستیم و فیلم رو نگاه کردیم. بعد از بادکنک سفید و آفساید این سومین فیلمی بود که از پناهی میدیدم. همیشه اینور و اونور صحبت از حقوق پایمال شده خانوم ها در ایران میکردم. اما تا حالا فیلمی ندیده بودم که به این ظرافت و زیبایی , صحبت از حقوق از دست رفته خانوم ها بکنه. حقوق که چه عرض کنم , دریغ از ذره ای احترام ...

صحبت بابام وسط فیلم : "آدم نمیتونه چشم از تلویزیون برداره , دلش میخواد بدونه سرنوشت شون چی میشه".

پناهی خیلی زیبا از همون ثانیه های اول که با فریاد های حاصل از درد زایمان یک زن فیلم رو شروع میکنه , حس تعلیق رو به بیننده ش منتقل میکنه و در آخر وقتی فیلم تموم میشه , احساساتت متضاده , غمگینی حاصل از سرنوشت بازیگران فیلم و دیگری یه حس خوب که قطعا ... به خاطر دیدن یک فیلم خوب بوده.

10/10
فیلم از دستمون در رفت :(
جایی هست بشه دانلود کرد ؟

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
Season Of The Witch
فیلم شروع خوبی داشت که یکی یکی به ترتیب جنگهای صلیبی رو نشون میداد و منو حسابی جذب خودش کرد ولی همینجور که جلوتر میرفتی تخیلی تر میشد
جلوه های ویژه ی بدی هم نداشت . در کل فیلم خوبی بود
8/10

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر