Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
مشکلش چی هست اونوقت ؟! :-/

اتفاقا با یه خاطره خوب فیلم تموم میشه ! :D نه با نوشته های حوصله سر بر ....

مشکل اینه که یهو بعد دو ماه یکی میگه : "تیکه آخرش رو دیدی یا نه..."
باز اکثرا یه بخش طنز یا شوخی یا .... خلاصه یه چیز غیر واجبی هست
ولی یه سری ها بودن که اگه نگاه میکردی, ساخت شماره بعد رو تایید میکرد یا یه قسمت از داستان رو نشون میداد

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
مشکل اینه که یهو بعد دو ماه یکی میگه : "تیکه آخرش رو دیدی یا نه..."
باز اکثرا یه بخش طنز یا شوخی یا .... خلاصه یه چیز غیر واجبی هست
ولی یه سری ها بودن که اگه نگاه میکردی, ساخت شماره بعد رو تایید میکرد یا یه قسمت از داستان رو نشون میداد
هیچ وقت یادم نمی‌ره من شرک 2 رو چند وقتی بعد از عرضش از یکی از فامل ها گرفتم و با هم داشتیم می‌دیدم بعد که تموم شد و بعد از تیتراژ صحنه جدیدی رو نشون داد اینا کف کرده بودن و تو کل این مدت نمی‌دونستن ته فیلم یه همچین چیزی هم هست!
=========================
رسوایی
اگر ندیدید صد در صد نبینین:|:D
یعنی یه چیز افتضاح و تخیلی!
اکبر عبدی رو آوردن کردن پیغمبر بعد همه دختر ها مشکل دار و فاسد که فوق العاده هم لوس نقششون رو بازی می‌کنن!
همین یه تیکه رو بهتون بگم خودتون می‌فهمین با چی طرفین:
اکبر عبدی روحانی ـه (اون یکی کلمه تو سایت شیلتر شده:D) صبح تا شب تو مسجد و... هست و شب هم تا صبح می‌ره تو بازار باربری می‌کنه؛ دِ آخه لا مصب این با این سن کی می‌خوابه؟!
دو نمره می‌تونم بهش بدم فقط واسه بعضی از صحنه هاش که نسبتا واقعی بود!
2 از 10

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,049
نام
سهند
images

The Hangover Part III -------- 5.8
داستان از اونجایی شروع میشه که دوباره دار و دسته ولف پک جمع میشن تا اَلن رو ببرن به یه آسایشگاه به اسم افق های نو یا همچین چیزی تا این دیوونه بازیهاشو کنار بذاره که تو راه بازم مشکلات غیر منتظره پیش میاد که سر از لاس وگاس درمیارن
دو قسمت قبلییش رو چندین بار دیدم و لذت میبردم اما این یکی یه کم کسل کننده بود و نو آوری خاصی توش نبود.
به نظرم کارگردان بیشتر میخواست موفقیت این قسمتو رو با همون المانهای قدیمی قسمتهای قبلی بدست بیاره که متاسفانه نشد .
آخرش فیلمم دیگه خواستن به قول گفتنی آخرین ضربه رو محکم تر بزنن و بیننده رو بخندونن که زیاد جالب درنیومد
بعضی از صحنه های فیلم هم اصلاََ خوب نبودن
در کل فیلم جالبی نشده اما واسه طرفداران این سه گانه ارزش یه بار دیدن رو داره به نظرم
طنز هم طنزهای قدیم:-<

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,379
نام
Majid
نمیدونم انیمیشنم جز این تاپیک میشه ؟ :D

The Croods 2013
8/10

بسیار انیمیشن زیبایی بود! من یکی خیلی خوشم اومد! داستان ساده اما زیبایی داشت! پایان خیلی جالبی داشت!
بحث فانشم جای خود داره :x
در کل اگه ندیدید حتما ببینید!

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
Horrible Bosses
خیلی فیلم خنده داری بودش .تا ۲ ساعت فقط داشتم میخندیدم
:d
۲ مین بار بود که دیدم
10 از 10

We're the Millers
فقط به عشقه انیستون این فیلم رو نگاه کردم
:bighug:
در حد Hb نبود ولی بازم خنده دار بودش
7 از 10

crm_114

کاربر سایت
Apr 18, 2012
31
اشکان، انگشتر متبرک و چند داستان دیگر
در واقع زیاد خوشم نیومد از فیلم. فیلم فقط ایده ی جالب و تازه ای داره ولی نه لوپ های فیلم خوب دراومده نه کارگردانی خوبی داشته. صداگذاری هم که افتضاح بود.
ارجاع ها و اشارات به فیلمای دیگه هم بعضی وقتا انقدر غلیظ میشد که دیگه رسما تقلید میشد.
5/10

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,049
نام
سهند
رسوایی ----------- 4/10
فیلم مزخرفی بود . بازم از این داستانای توسل به نیروهای غیبی و حاجت گرفتن توش بود :| . کلاََ خیلی جای بحث داره که اینجا نمیشه بازش کرد
اون حاجی شهوت رانم خوب حساب کار دستش اومد

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
آقا کسی تهران 1500 رو دیده ؟:D
ارزش داره پایرت ـش کنیم ؟:D

...

اولین انیمیشن درست حسابی هنر ایران بعد از این همه سال منتشر شده اونوقت میپرسید ارزش داره پایرت کنید؟ صددرصد ما پیکسار رو با این مخاطب فتح خواهیم کرد :D

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
...

اولین انیمیشن درست حسابی هنر ایران بعد از این همه سال منتشر شده اونوقت میپرسید ارزش داره پایرت کنید؟ صددرصد ما پیکسار رو با این مخاطب فتح خواهیم کرد :D
جای سفت میدونی چیه اخوی؟
پیکسار وقتی تو کشور من لانچ رسمی نداره دلیلی نداره من محصول ـش رو پایرت نکنم

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
جای سفت میدونی چیه اخوی؟
پیکسار وقتی تو کشور من لانچ رسمی نداره دلیلی نداره من محصول ـش رو پایرت نکنم

اخوی می خوای اولین انیمیشن با کیفیت ایرانو پایرت کنی بعد می گی اگه پیکسار بود پایرت نمی کردم؟ :D بلند شو برو از سوپرمارکت سر خونه بخر با وجدان راحت نگاه کن :D

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
اخوی می خوای اولین انیمیشن با کیفیت ایرانو پایرت کنی بعد می گی اگه پیکسار بود پایرت نمی کردم؟ :D بلند شو برو از سوپرمارکت سر خونه بخر با وجدان راحت نگاه کن :D
خریدم 3 تومن اگر میخواید عکس با نام کاربری بزارم اینجا :|:D
منظور من این بود که ارزش دیدن داره یا نه وگرنه من اصلا فیلم ایرانی نمبینم که بخوام دانلود کنم یا نکنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر